Відгуки

Роман
Хочу подякувати колективу аптеки №12 м.Кам'янець-Подільський. Сподобалось обслуговування, дуже приємний колектив, порадували ціни та асортимент. Тепер буду Вашим постійним клієнтом! Дякую Вам!
Тамара
Дуже сподобалось обслуговування і ціни в м.Нова Одеса !!! Працівники всім приділяють увагу і турботу, особисто мене обслуговувала Лях Наталія, велике спасибі !!!
Лариса
Добрий день! Хочу подякувати колективу аптеки м.Кременчук (Г.Сталінграду) за увагуі турботу про відвідувачів. Хотілося б виділити провізора Яценко Лілію Іванівну. Вислухавши, і яким - то чином визначивши, що у мене бронхіт, порадилаперелік ліків, але при цьому наполягла відвідати лікаря. Діагноз терапевта - бронхіт. Призначені всі чотири ліки, про які говорили в аптеці. Спасибі провізору за професіоналізм.  У мене є прохання.Приходячи в аптеку, хочеться чути, що говорить фахівець. Але відвідувачі, які не перебувають у віконця, вирішують свої побутові питання по телефону, виявляючи повагу до решти відвідувачів та працівників аптеки. Провізора дуже стримані по відношенню до хамства, повісьте будь ласка табличку «не говорити по мобільному телефону». З найкращими побажаннями ваш постійний клієнт Лариса, м.Кременчук!
Володимир
ходимо тільки в аптеку Маріуполя № 22. найкраще обслуговування і ціни.
Світлана
Я, Світлана, була в м.Новомосковську проїздом і відвідала аптеку. Мені дуже сподобалося обслуговування, особливо хочу подякувати Соломко Лілії. Вона підібрала ліки, поміряла пульс і тиск. Тому я всім раджу цю аптеку.
Ірина
Хочу подякувати дівчатам з аптеки в Звенигородці. Дуже сподобалася їхня допомога в виборі медикаментів. Завжди підкажуть, порадять або просто направлять у правильному напрямку в моїх хворобах. Спасибі їм !!!
настя
Здравствуйте! Дякую за сумлінну роботу фармацевтів аптеки в місті Білопілля, дуже приємні дівчата. буду завжди до них ходити!
Тетяна
Велике спасибі за професійне, ввічливе і уважне обслуговування фармацевтам аптеки № 22 Маріуполя. Дівчата дуже добрі й уважні. Всім своїм друзям і рідним раджу цю аптеку. Спасибі за якісне обслуговування і такий персонал!

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки