Відгуки

Олена Дерев"янко
Я, Зеленіна Пелагея Іванівна, щиро вдячна працівникам аптеки №54 м.Чернігова за їх щире ставлення до відвідувачів. Вони завжди з повагою і чуйністю ставляться до людей, завжди підкажуть, які ліки кращі. Велике їм спасибі. Прошу винести їм подяку.
Алекс
Аптека на проспекті Гагаріна Київ - респект! Окреме спасибі за новий дизайн сайту!
Ніна Петрівна
Шукала дуже довго ліки, зайшла в Аптеку №7 (м.Миколаїв), тут мені відразу оформили замовлення, і на наступний день вже привезли. Спасибі велике за розуміння, чуйність!
Вікторія
Велике спасибі за професійне, ввічливе і уважне обслуговування фармацевтам аптеки 13 м.Києва - Іваненко Ольгу і Трохимчук Олену. Молодці! Такими і залишайтеся!
Олег
Дуже часто заходжу в аптеку міста Запоріжжя на Новокузнецькій,17. Хочу щиро подякувати всіх фармацевтів за хороший відпуск препаратів!
Олександр Леонідович
Дякую за професійне обслуговування фармацевтам аптеки № 22, що знаходиться у м. Біла Церква. Дівчата дуже уважні та доброзичливі!
Олександр Олегович
Здрастуйте! Дякую за сумлінну роботу фармацевтів аптеки в місті Носівка, особливо Ларису Логвиненко за якісне обслуговування і консультацію відвідувачів. Бажаю вам здоров'я! -)
Марина
Висловлюю щиру подяку фармацевту Оксані в аптеці 10 міста Хмільник! Компетентний спеціаліст і дуже чуйна дівчина, вона допомогла мені, мешканці Кривого Рогу, з придбанням ліків, які я довго шукала. Оксаночко, дуже Вам вдячна! Также хочу выразить благодарность фармацевтам моей любимой аптеки 18 г.Кривой Рог - за действительно лучший сервис в городе, а также за дельный совет и доброе отношение. Теперь только в "Бажаємо Здоровья" - и, пожалуйста, не меняйтесь!

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки