Відгуки

Катерина Андрюк
Щиро дякую за прекрасне обслуговування сьогодні (31.01.20) на просп. Червоної Калини , 42, кв. 143. Персонал дуже привітний, комунікабельний. Швидке та гарне обслуговування!
Ксения
Хочу поблагодарить за профессиональные консультирование по препаратам, всех работников аптеки г. Люботин. Когда к ним не обратился всегда выслушают, посоветуют.Спасибо за качественное обслуживание!
Микола
Доброго вечора.Задоволений тим як відпускала мене провізор в аптеці вашій в м.Червонограді.
Катя
Дуже хороша мережа.,завжди привітливий персонал, все в нявності.дякую вам !!!!
Яна
Хочу подякувати за хороше консультування по препаратам, працівника довідки у м. Вінниця- Ірину.
Вячеслав
Добрий день . Сьогодні відвідав Вашу аптеку на Повітрофлотському проспекті 48/2. Незважаючи на велику чергу , обслуговування було дуже швидке, думаю, завдячуючи високому професіоналізму працівників , а також їх високій комунікабельності та вмінням спілкування з людьми різної вікової категорії та достатку . Вартість всіх препаратів в Ваших аптеках значно нижча , ніж в інших аптеках . Хочу подякувати всім працівникам цього закладу і , особливо, висловити подяку Наталії Василівні за її професійну роботу , витримку та побажати здоров'я ! Дякую.
Наталья
Моё знакомство с сетью Бажаємо здоров"я состоялось в аптеке №9 города Селидово Донецкой области. Благодаря общению с первостольником Чумаковой Ларисой Ивановной вышла из аптеки с настроением лучшим чем было при входе. Доброжелательность, профессионализм, отличная коммуникабельность. Я нашла нужные медпрепараты, поиск которых в других аптеках вызывал сложности. Благодарю за богатый ассортимент и хорошее обслуживание. Здоровья и благополучия сотрудникам, процветания сети.
Олена
14.04.18. купувала ліки для хворого батька. Обслуговувала мене Ярошевська Таміла . Роботою даного працівника задоволена на всі 100%.Завжди швидко і якісно виконує свою працю.

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки