Відгуки

Людмила

Хочу выразить огромную благодарность Аптеке 22 г. Шостка. Девочки быстро и грамотно обслуживают. Всегда посоветуют, что лучше приобрести. Очень важно когда заходишь в аптеку, чтобы тебя встречали с положительным настроением. К ним всегда хочется вернуться. Это большая заслуга руководителя аптеки.

(Мова оригіналу)

Наталя
Висловлюю щиру подяку фармацевтові Бегін Аліні Олегівні, з аптеки «Бажаємо здоров'я» за адресою Київ, пр.Володимира Маяковського 60/10. Яка за лічені секунди допомогла мені у вирішенні мого прохання, дуже компетентний спеціаліст, а головне доброзичлива та чуйна. Аліно, нехай Ваша доброта та щирість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!
Даниил
Хочу отметить фармацевта Удодову Екатерину ,которая работает в Аптеке №98,г.Краматорск,за быстрое и качественное обслуживание. Постоянно заказываю препараты - все всегда есть в наличии!10 из10
Петро
Велика подяка фармацевту Марині Драпей за чудову якість обслуговування в аптеці №21 у Львові! Фахові рекомендації, бездоганна ввічливість, щанобливе ставлення до клієнта!
Віта
Доброго дня! Безмежна подяка Демченко Інні Митрофанівні ,аптека "Бажаємо здоров'я "м.Київ вул.Йорданська,6 За людяність,порядність,любов до роботи і повагу до людей! До таких людей приємно повертатися ,просто по вітаміни!!!Щиро Вам зичу вдячних відвідувачів ,успіхів у справах,морального і матеріального задоволення від роботи!Прохання до керівництва- нагородити премією!!!
Сергей Иванович

Хочу оставить свой очень хороший отзыв и выразить благодарность фармацевтам, которые работают в аптеке номер 72 города Запорожья, улица Чаривная 68. Всегда можно решить любые вопросы по приобретению лекарственных препаратов и получить квалифицированную консультацию!!! Это отличные профессионалы, знающие свое дело!!! И что еще, более приятно, что они красавицы!!!

(Мова оригіналу)

Анна
Висловлюю щиру подяку фармацевту Вікторії, в аптеці 61 міста Білгород-Дністровський! Компетентний спеціаліст і дуже чуйна дівчина, вона допомогла мені. Фармацевт від Бога Віктоія, дуже Вам вдячна!
Галина
Хочу поблагодарить ,дорогую Марию Степановну ,которая работает в городе львоае апт N133 по ул Петлюры,за доброе. сердце,побольше бы таких людей ,как Мария Степановна ,спасибо что вы есть

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки