Відгуки

Анна
Дякую за якісне обслуговування! М. Київ, Йорданська. Персонал привітний та комунікабельний. Приємно коли люди на своєму місці)
Тетяна.
Прохання при продажі ліків, яким закінчується термін придатності повідомляти покупця. Щоб можна було вирішувати чи встигнеш їх використати.
Олена
Дякую за адекватні ціни ,але хотілося б бачити їх ,на вашому сайті.Особливо хочу подякувати ,за якісне обслуговування у Львові вул Городоцька.Дівчатка, дякую за хорошу консультацію...Це було написано рік назад,і нарешті тепер є можливість замовити не виходячи з дому,я приємно вражена,ціни і препарати є на Вашому сайті,сьогодні зробила перше замовлення через сайт,просто супер.Ще було би добре, щоб у Вас була накопичувальна система,а так все влаштовує,ціни радують,значно дешевше ніж у других аптеках і близько до ринку.Я живу недалеко,і багато сусідів вже давно Ваші клієнти.І не здумайте піднімати ціни.Колективу окрема подяка.Дякую.
Алёна
Постійно порівнюю вартість препаратів в аптеках, у вашій мережі ціни переважно нижче ніж в інших і хороший персонал. Дякую.
Сергей
Спасибо провизору Анастасии из атпеки на Чайковского. Помогла выбрать антибиотик. Побольше таких внимательных профессионалов!
Сергій
В м. Дрогобич, Львівської обл., по вул.Ш.Алейхама, розташована аптека "Бажаємо здоров'я". Не зважаючи на її невдале розташування, там можна придбати ліки за найнижчими цінами в нашому місті. Завжди тебе зустрінуть привітні та з посмішкою на обличчях фармацевти даної аптеки. Професійно та кваліфіковано нададуть консультацію стосовно медикаментів та їх застосування, іноді навіть не потрібно звертатись до терапевта. Складається враження, що в цій аптеці працюють найкращі професіонали.Всім дрогобичанам раджу звертатись до цієї аптеки. Виношу велику подяку всім працівникам аптеки за добросовісне ставлення до своїх обов'язків.
Олена
Ціни дійсно найнижчі в місті
Катерина
Задоволена цінами в мережі аптек Бажаємо здоров"я.

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки