Відгуки

Катя
Дуже хороша мережа.,завжди привітливий персонал, все в нявності.дякую вам !!!!
Яна
Хочу подякувати за хороше консультування по препаратам, працівника довідки у м. Вінниця- Ірину.
Вячеслав
Добрий день . Сьогодні відвідав Вашу аптеку на Повітрофлотському проспекті 48/2. Незважаючи на велику чергу , обслуговування було дуже швидке, думаю, завдячуючи високому професіоналізму працівників , а також їх високій комунікабельності та вмінням спілкування з людьми різної вікової категорії та достатку . Вартість всіх препаратів в Ваших аптеках значно нижча , ніж в інших аптеках . Хочу подякувати всім працівникам цього закладу і , особливо, висловити подяку Наталії Василівні за її професійну роботу , витримку та побажати здоров'я ! Дякую.
Наталья
Моё знакомство с сетью Бажаємо здоров"я состоялось в аптеке №9 города Селидово Донецкой области. Благодаря общению с первостольником Чумаковой Ларисой Ивановной вышла из аптеки с настроением лучшим чем было при входе. Доброжелательность, профессионализм, отличная коммуникабельность. Я нашла нужные медпрепараты, поиск которых в других аптеках вызывал сложности. Благодарю за богатый ассортимент и хорошее обслуживание. Здоровья и благополучия сотрудникам, процветания сети.
Олена
14.04.18. купувала ліки для хворого батька. Обслуговувала мене Ярошевська Таміла . Роботою даного працівника задоволена на всі 100%.Завжди швидко і якісно виконує свою працю.
Анна
Дякую за якісне обслуговування! М. Київ, Йорданська. Персонал привітний та комунікабельний. Приємно коли люди на своєму місці)
Тетяна.
Прохання при продажі ліків, яким закінчується термін придатності повідомляти покупця. Щоб можна було вирішувати чи встигнеш їх використати.
Олена
Дякую за адекватні ціни ,але хотілося б бачити їх ,на вашому сайті.Особливо хочу подякувати ,за якісне обслуговування у Львові вул Городоцька.Дівчатка, дякую за хорошу консультацію...Це було написано рік назад,і нарешті тепер є можливість замовити не виходячи з дому,я приємно вражена,ціни і препарати є на Вашому сайті,сьогодні зробила перше замовлення через сайт,просто супер.Ще було би добре, щоб у Вас була накопичувальна система,а так все влаштовує,ціни радують,значно дешевше ніж у других аптеках і близько до ринку.Я живу недалеко,і багато сусідів вже давно Ваші клієнти.І не здумайте піднімати ціни.Колективу окрема подяка.Дякую.

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки