Відгуки

Юлія
Хочу подякувати дуже компетентний і по людськи приємний колектив співробітниць вашої мережі що знаходиться по вулиці Гагаріна в Києві. Спасибі за поради у виборі медикаментів)
Оля Тодорашко
Хочу подякувати працівникам аптеки "Бажаємо здоров'я" №29 в місті Прилуки! Особливо працівників Череп Анна Вікторівна і Юрченко Валентина за гарне ставлення до людей і їхній професіоналізм.
Олексій
Хочу висловити своє захоплення професіоналізмом Вашої провізора Касима Анатолія Івановича. Аптека №14, м.Одеса, вул. Космонавтів, 38 А  Та уважність, ввічливість і пунктуальність, з якою працює Анатолій не залишить байдужим нікого з Ваших клієнтів. Грамотний і дуже кмітливий співробітник. Завжди порадить, порекомендує і навіть тактовно нагадає покупцеві про те, що той забув сказати при виконанні підбору лікарських засобів та витратних матеріалів. Своєю працею Анатолій надав мені неоціненну допомогу і моральну підтримку при лікуванні мого важко хворого батька. Анатолій Іванович, величезна Вам спасибі!
Лариса
Хочу подякувати всім працівникам аптеки "Бажаю здоров'я м. Андрушівка за гарне ставлення до людей, доброзичливість, увагу. Всім раджу звертатись до фармацевтів цієї аптеки.
юлія
м.Чернівці. сьогодні купувала препарати в аптеці №10, приємно здивували ціни і втішила наявність всіх ліків зі списку, більше не потрібно бігати від аптеки до аптеки в пошуках кращих цін і повного асортименту. усміхнені фармацевти відпускають ввічливо, швидко, доброзичливо. велике спасибі.
Ігор Володимирович
м.Черкаси. Дуже подобається мережа аптек "Бажаємо здоров'я". Хочу висловити величезну подяку фармацевтам аптеки №19 та №14. Відмінне обслуговування. Ціни, асортимент, і співробітники дуже подобаються. Завжди підкажуть і запропонують варіанти якщо даного препарату у них немає. Бажаю подальшого розвитку і благополуччя! Дякую.
Анна
Проживаю в Краматорську. Аптека "Бажаємо здоров'я" - найкраща в місті не тільки за різноманітністю асортименту та цінової політики, а й з обслуговування покупців. Тому, в ній завжди багатолюдно і нерідкі черги. Може бути керівництво мережі подумає над питанням про відкриття ще кількох аптек у нашому місті. Величезне спасибі всім за те, що дана мережа аптек представлена в нашому місті.
Алла
Хочу висловити ВЕЛИКУ ПОДЯКУ за професiйне та ввiчливе обслуговування висококваліфікованим фармацевтам аптеки смт.Ставище.Молодцi! Так тримати!!!;-)

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки