Відгуки

Анатолий
Мы очень рады что открылась аптека на Б.Морской 21.Давно пора было это сделать.Очень хорошие цены.Мы теперь с женой постоянные клиенты.Девочки приветливы.Очень внимательны.В наше время это редкость.
Юрій Дмитрович
Настільки приємно біжучи до електрички,забігти в аптеку і купити ліки, значно дешевше, ніж у нас в Миколаєві.Відкривайте більше таких аптек у Львівській обл.Окрема подяка дівчатам,які вже закривали аптеку (була 20 година,і аптека закривалася)але послухали ,зрозуміли,і продали ліки.м.Львів вул.Городоцька біля приміського вокзалу.ДЯКУЮ.
Максим
Здравствуйте! Очень хорошая сеть аптек,приятный,квалифицированный,вежливый,персонал.Быстрое,профессиональное обслуживание.От покупателей огромное спасибо аптеке в Ирпене по улице Зои Алиевой!Приятно заходить в аптеку и видеть улыбающихся фармацевтов,готовых помочь в проблеме.Низкие цены,широкий ассортимент. Все это способствует желанию приходить именно в эту аптеку))
Олена
Дякую за адекватні ціни ,але хотілося б бачити їх ,на вашому сайті.Особливо хочу подякувати ,за якісне обслуговування у Львові вул Городоцька.Дівчатка, дякую за хорошу консультацію...
Екатерина
Добрый день! Цены конечно радуют, но очень хотелось бы видеть наличие в аптеках через сайт и цену тоже.Пожалуйста, развивайте интернет-ресурс! А то какой препарат не вводи- ответ " нет в наличии"
Ольга
Спасибо Вам за то, что увеличили количество аптек в г. Краматорске! Теперь гораздо удобнее! Надеюсь, что откроете в дальнейшем аптеку в микрорайоне Станкострой, так как в этом районе находится районная поликлиника и больничный городок, а вблизи аптеки, в которых сверхвысокие цены :( Спасибо Вам за понимание!:)
тетяна
Мережа аптек вражає цінами, вони суттєво відрізняються від інших аптек. Прекрасне привітне, вічливе обслуговування, хочу відмітити аптеку в м. Дунаївці. При замовленні ліків фармацефт передзвонює уточнити замовлення, обовязково повідомить, що наприклад замовлення не буде, повідомить по якій причині. А якщо буд то зателефонує і повідомить, що можна отримат замовлені ліки. Працівники цієї дунаєвецької аптеки справжні професіонали, можуть порадити, проконсультувати, підібрати ліки. Заслуговують лише похвали. Дякую....
Сергій Іванович
Будучи проїздом у місті Березань, завітав у «Фору» і був приємно здивований наявністю аптеки «Бажаємо здоров’я». Якість обслуговування мене вразила – все на високому європейському рівні. Приємний кваліфікований колектив, стільки ліків в наявності, а головне - адекватні ціни. Окремо хочу подякувати завідувачу аптекою – Ірині Володимирівні. Чудова і як професіонал, і як жінка! Приємно усвідомлювати, що в Україні нарешті піклуються про покупців. Тому, користуючись нагодою, хочу привітати її та колектив з Днем фармацевта. Успіхів вам та процвітання! Сергій Іванович, м.Черкаси

Сторінки

Залишити свій відгук

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Compressing the pictures inserted through the editor

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Вертикальні вкладки