Аналоги Сімбіозіс Альфлорекс капсули №30

Код товару
486156
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
упаковка
Кількість в упаковці
30
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Склад
Спосіб застосування та дози
Побічні ефекти
Умови та термін зберігання

АЛЬФЛОРЕКСТМ

Дієтична добавка

 

Склад:

Культури мікроорганізмів Біфідубактеріум інфантіс 35624ТМ. Допоміжні інградієнти: кукурудзяний крохмал, гіпромелоза, стеарат магнію, сахароза, трегалоза, діоксид, цитрат натрію (Е331)

Рекомендації щодо застосування.

Добавка дієтична до раціону харчування як додаткове джерело мікроорганізмів Біфідобактеріум інфантіс 35624ТМ , які сприяють нормалізації мікрофлори кишечнику.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим  по 1 капсулі на добу за 15-20 хвилин до прийому їжі, запиваючи склянкою води, протягом 4 тижнів і продовжити вживання при необхідності.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протягом перших тижнів прийом  може викликати тимчасові незначні зміни діяльності кишечника  – це період адаптації. Важливо продовжити подальше використання.

Дія штаму Біфідобактеріум інфантіс 35624ТМ швидко зникає після закінчення прийому, тому важливо не пропускати прийом.

Не перевищуйте рекомендованої добової дози.

Дієтична добавка не повинна заміняти дотримування здорового способу життя та різноманітне й збалансоване харчування.

Безпека використання.

Штам Біфідобактеріум інфантіс 35624ТМ добре переноситься. Десятки тисяч споживачів використовують його близько 10 років у Сполучених Штатах Америки, Канаді та в Європі.

АЛЬФЛОРЕКСТМ виготовляється відповідно до стандартів Належної Виробничої Практики (GMP) для дієтичних добавок.

Побічні ефекти.

Побічних ефектів при не спостерігалося.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії.

Немає жодних даних про взаємодію з іншими харчовими, дієтичними добавками або ліками. Тим не менше, Біфідобактеріум інфантіс 35624ТМ є штамом бактерій, і тому він може не подіяти під час лікування антибіотиками.

Якщо Ви страждаєте від важкої або хронічної форми хвороби, якщо Ви хочете дізнатися, чи АльфлорексТМ є правильним вибором для Вас, або у Вас виникло конкретне запитання стосовно використання з іншими препаратами, перш ніж приймати, поцікавтеся думкою Вашого лікаря.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °C у сухому, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці. Не зберігати в холодильнику.

Вжити до закінчення терміну придатності: вказано на дні туби.

Термін придатності.

30 місяців.

30 діб після першого відкриття туби.

Для отримання додаткової інформації: Біокодекс – проспект Галльєні, 7 – 94250 Жантії (Франція), Тел.: + 33 1 41 24 30 00.

Ліцензійний продукт ПресізьонБіотіксTM.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!