Аналоги Тонометр Мікролайф (Microlife) BP N2 Easy напівавтоматичний

Код товару
344419
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Умови відпуску
Без рецепта

Напівавтоматичний цифровий вимірювач артеріального тиску BP N2 Easy

Напівавтоматичний тонометр Microlife N2 Easy забезпечує високу точність вимірювання. Він зручний для використання  і дома, і в дорозі завдяки функції управління однією кнопкою. Для роботи тонометра потрібні лише дві батареї, які дозволяють користуватися ним тривалий термін. 

 

Беззаперечною перевагою моделі Microlife N2 Easy є можливість автоматичного виявлення серцевих аритмій під час кожного вимірювання. Це можливо завдяки технології PAD, яка виявляє нерегулярні серцебиття та повідомляє про це користувача одразу після вимірювання артеріального тиску. Якщо тонометр виявляє аритмію, на екрані приладу з’являється символ PAD.

Крім цього, тонометр Microlife N2 Easy має індикатор гіпертензії. Прилад допоможе вчасно виявити перевищення артеріального тиску від норми та попередить про це користувача.

Тонометр має в комплекті зручну манжету, виготовлену з якісних довговічних матеріалів. Для кращого прилягання манжета має конусоподібну форму, а мітка артерії підкаже, як саме має розміщуватися манжета відносно плечової артерії. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в правильності надягання манжети, що, в свою чергу, забезпечує точність вимірювання.

Для забезпечення повної продуктивності пристрою тонометр має індикатор низької батареї. Оскільки низький заряд батареї може стати причиною похибки при вимірюванні тиску, цей індикатор вчасно повідомить про необхідність заміни батарей для забезпечення максимально точних результатів. В тонометрі Microlife N2 Easy є можливість використання звичайних лужних та акумуляторних батарей.

Груша (нагнітач повітря) в приладі виготовлена з якісних матеріалів, не розтріскується та не злипається під час використання. Вона легко та м’яко натискається, зручна та комфортна у використанні.

 

Тонометр має пам’ять на останнє вимірювання, яке можна переглянути в будь-який зручний час.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!