Відновлення мікрофлори (пробіотики)

Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: Харківська ФФ КП
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Форсаж Плюс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Лек
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Opella Healthcare Italia
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Opella Healthcare Italia
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Дозування: 250 мг
Виробник: Біокодекс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Маклеодс Фармасьютикалс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Лек
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 250 мг
Виробник: Біокодекс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 250 мг
Виробник: Біокодекс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Мепро Фармасеутікалз
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Ананта Медікеар Лімітед
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Мепро Фармасеутікалз
Loading ...
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Opella Healthcare Italia
Loading ...

Відсутність балансу між корисними та шкідливими бактеріями в організмі людини викликає дисбактеріоз, якого можна уникнути, приймаючи препарати для мікрофлори. Дані медикаменти збільшують чисельність корисних біфідобактерій та лактобактерій. Така терапія дозволяє покращити самопочуття людини та зміцнити імунітет.

Причини виникнення дисбактеріозу

У нормі травний тракт має бути населений рівною кількістю поганих та добрих мікроорганізмів. Правильне харчування та здоровий спосіб життя дозволяють підтримувати симбіоз мікроорганізмів усередині ШКТ. Якщо якісний чи кількісний склад мікробіоти змінено внаслідок будь-яких чинників, лікар ставить діагноз дисбактеріоз. При цьому стані може з'являтися здуття, пронос, нудота чи запор. Причинами дисбалансу кишкової флори прийнято вважати:

недавній прийом антибіотиків, а також нестероїдних протизапальних препаратів (знеболювальні, жарознижувальні та протизапальні);

  • незбалансований раціон харчування з переважанням фастфуду та простих вуглеводів;
  • відсутність клітковини у щоденному меню;
  • порушена моторика кишківника;
  • безконтрольні дієти;
  • часті стреси, шкідливі звички (алкоголізм, куріння);
  • захворювання ШКТ, інфекції та ендокринні порушення.

Крім очевидних порушень роботи шлунково-кишкового тракту, хворий може скаржитися на висипи, алергічні реакції, слабкість і головний біль.

Види медичних засобів при дисбактеріозі

На сьогоднішній день ліки для мікрофлори кишківника за складом поділяються на:

  • монопрепарати. До них відносяться фармацевтичні препарати, що містять один штам бактерій як активну діючу речовину. Такі медикаменти лікують дизентерію, сальмонельоз та інші захворювання;
  • продукти метаболізму бактерій. Найчастіше це молочна кислота, яка нормалізує кислотність у ШКТ;
  • самоелімінуючі антагоністи – це неспецифічні для шлунково-кишкового тракту мікроорганізми. Дані ліки для відновлення мікрофлори кишківника призначаються, якщо пацієнт страждає від хронічної діареї, ентериту або ентероколіту;
  • поліпрепарати. Гібриди різновидів одного штаму бактерій чи різних представників флори;
  • комбіновані ліки для відновлення мікрофлори, що складаються із пробіотичних мікроорганізмів, глюкози, вітамінів та інших компонентів.

Також випускаються пробіотичні комплекси, наприклад, з біфідобактеріями, активованим вугіллям або іншим сорбентом. Щоб нормалізувати роботу ШКТ у немовлят, можна вибрати дитячу молочну або безмолочну суміш з пробіотиками та пребіотиками. В аптеках представлений широкий асортимент сумішей для дитячого харчування з лактобактеріями і біфідобактеріями.

Пробіотики та пребіотики у складі препаратів для відновлення мікрофлори

Пробіотики та пребіотики є основними компонентами медикаментозного лікування кишкової флори. Пробіотики – це живі бактерії, які пригнічують зростання шкідливих мікроорганізмів та корисно впливають на діяльність стравоходу. Пробіотики входять до складу ферментованих продуктів, наприклад, йогуртів, квашеної капусти та багатьох інших. Пребіотики в порівнянні з пробіотиками являють собою речовину, яка не всмоктується в кишківнику, що створює відповідні умови для зростання й активності природної захисної мікробіоти. Це різні органічні сполуки, серед яких інулін, клітковина, водорості, селен, вітаміни A, E, C та багато інших. Дані речовини входять до складу різних біологічно активних добавок та дозволяють нормалізувати стан шлунково-кишкового тракту.

Лікарські форми медикаментів

Виробники лікарських препаратів для нормалізації мікрофлори випускають засоби в різних формах:

  • таблетки, капсули;
  • краплі;
  • сиропи;
  • суспензії, ліофілізати;
  • свічки ректальні.

Також можна розділити медикаментозні препарати на рідкі та сухі. До рідких належать розчини, які не висушуються. Такі бактерії діють відразу після потрапляння до шлунку. Сухими засобами для відновлення мікрофлори називають мікроорганізми, що зазнали сушіння. Дія таких капсул та таблеток починається лише згодом: від 1 до 4 годин після прийому. Широкий вибір лікувальних форм дозволяє підібрати медикамент як дорослому, так і дитині.

Ефективність препаратів для відновлення флори

Населяючи товстий кишечник, ліки для флори здатні пригнічувати хвороботворні мікроорганізми та усувати дисбактеріоз. Та є безперечна перевага - це допомога у продукуванні вітаміну K, біотину, ніацину та фолієвої кислоти. Вплив на метаболізм жовчних кислот лікарськими засобами для відновлення мікрофлори дозволяє зменшити холестерин у крові. Їжа проходить по кишківнику помітно активніше, знижується інтоксикація, покращується місцевий імунітет. Великий асортимент медикаментів для терапії захворювань шлунково-кишкового тракту представлено в нашій інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я». Тут у вас є можливість замовити та купити медикаменти за доступною ціною з доставкою. Щоб уточнити наявність лікарського засобу або термін доставки, достатньо зв'язатися з менеджерами по телефону.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Відновлення мікрофлори (пробіотики)
✅ Кількість препаратів 93
✅ Форма випуску Капсули, Суспензія, Таблетки, Порошок

Відновлення мікрофлори (пробіотики) ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», березень 2024

Ентерожерміна суспензія флакон 5 мл №10 258.4 ₴