Правила сайту

Правила сайту

1. Загальні положення

1.1. Адміністрація Сайту визначає правила поведінки на Сайті і залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання цих правил.

1.2. Відмітка про погодження з умовами користування сайтом www.apteka.net.ua. Сервіс по ознайомленню з рекомендаціями до роботи (далі "Сайт"), а також правила взаємодії між зареєстрованими користувачами сайту (далі "Користувачі") і Адміністрацією сайту (далі "Адміністрація").

2. Отримання і використання персональної інформації

2.1. Адміністрація отримує персональну інформацію Користувача у мить реєстрації Користувача, під час знаходження Користувача на Сайті, в процесі використання сервісів Сайту. Зокрема така персональна інформація може включати: ім'я та прізвище Користувача, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, технічну інформацію з браузера Користувача, тощо. Ім'я Користувача (Логін) та пароль не відноситься до персональної інформації Користувача та Адміністрація сайту не має доступу до цих даних.

2.2. Усю отриману інформацію Адміністрація використовує з однією метою: зробити Портал максимально зручним та корисним для Користувача. Адміністрація нікому не передає персональну інформацію Користувача без його згоди, за виключенням випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство.

3. Умови використання Сайту

3.1. Приймаючи ці правила, Користувач підтверджує готовність виконувати умови використання сайту.

Користувач зобов'язується:

- не видавати себе за іншого Користувача або представника організації та/або співтовариства без достатніх на це прав;

- використовувати Сайт виключно за допомогою засобів, що надає Адміністрація. Не використовувати програмні інструменти, які можуть створити надлишкове навантаження або спричинити збої в роботі Сайту;

- не видозмінювати будь-який елемент Сайту, не блокувати чи іншим чином не перешкоджати його відображенню;

3.2. Адміністрація залишає за собою право редагувати інформацію, розміщену Користувачем, з метою її впорядкування, а саме: форматувати, переміщувати в іншу категорію, змінювати назву, якщо Користувач не заборонив такі дії.

3.3. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, або, якщо будь-яка інформація, розміщена Користувачем, суперечить даним правилам, Адміністрація залишає за собою право редагувати/видаляти таку інформацію без пояснення причин, а також застосовувати до Користувача заходи дисциплінарного впливу, зокрема:

- тимчасове обмеження доступу до Сайту;

- видалення реєстрації Користувача.

4. Обмежена гарантія

4.1. Адміністрація прагне забезпечити якісну і безперебійну роботу Сайту, гарантує однаково справедливе ставлення до всіх Користувачів, дотримання законодавства України та даних правил.

4.2. Користувач розуміє і погоджується, що Сайт функціонує за принципом "як є" без будь-яких гарантій. При цьому Адміністрація може в будь-який час припинити підтримку, закрити будь-який сервіс на Сайті без завчасного попередження. Адміністрація не несе відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної інформації, а також будь-які прямі чи непрямі збитки, які могли мати місце внаслідок використання або неможливості використання Сайту.

4.3. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінювати дані правила, так і вносити/приймати нові. Подібні зміни вступають в дію з моменту їх розміщення на Сайті.

5. Припинення реєстрації

Адміністрація залишає за собою право видалити реєстрацію Користувача на свій розсуд без пояснення причин, у тому числі, внаслідок порушення цієї Угоди. Реєстрація Користувача, а також вся персональна інформація Користувача може бути видалена у випадку невідвідування Користувачем Сайту протягом одного календарного року.