Правила сайту

Правила сайту

1. Загальні положення

1.1. Адміністрація Сайту визначає правила поведінки на Сайті і залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання цих правил.

1.2. Відмітка про погодження з умовами користування сайтом www.apteka.net.ua. Сервіс по ознайомленню з рекомендаціями до роботи (далі "Сайт"), а також правила взаємодії між зареєстрованими користувачами сайту (далі "Користувачі") і Адміністрацією сайту (далі "Адміністрація").

2. Отримання і використання персональної інформації

2.1. Адміністрація отримує персональну інформацію Користувача у мить реєстрації Користувача, під час знаходження Користувача на Сайті, в процесі використання сервісів Сайту. Зокрема така персональна інформація може включати: ім'я та прізвище Користувача, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, технічну інформацію з браузера Користувача, тощо. Ім'я Користувача (Логін) та пароль не відноситься до персональної інформації Користувача та Адміністрація сайту не має доступу до цих даних.

2.2. Усю отриману інформацію Адміністрація використовує з однією метою: зробити Портал максимально зручним та корисним для Користувача. Адміністрація нікому не передає персональну інформацію Користувача без його згоди, за виключенням випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство.

3. Умови використання Сайту

3.1. Приймаючи ці правила, Користувач підтверджує готовність виконувати умови використання сайту.

Користувач зобов'язується:

- не видавати себе за іншого Користувача або представника організації та/або співтовариства без достатніх на це прав;

- використовувати Сайт виключно за допомогою засобів, що надає Адміністрація. Не використовувати програмні інструменти, які можуть створити надлишкове навантаження або спричинити збої в роботі Сайту;

- не видозмінювати будь-який елемент Сайту, не блокувати чи іншим чином не перешкоджати його відображенню;

3.2. Адміністрація залишає за собою право редагувати інформацію, розміщену Користувачем, з метою її впорядкування, а саме: форматувати, переміщувати в іншу категорію, змінювати назву, якщо Користувач не заборонив такі дії.

3.3. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, або, якщо будь-яка інформація, розміщена Користувачем, суперечить даним правилам, Адміністрація залишає за собою право редагувати/видаляти таку інформацію без пояснення причин, а також застосовувати до Користувача заходи дисциплінарного впливу, зокрема:

- тимчасове обмеження доступу до Сайту;

- видалення реєстрації Користувача.

4. Обмежена гарантія

4.1. Адміністрація прагне забезпечити якісну і безперебійну роботу Сайту, гарантує однаково справедливе ставлення до всіх Користувачів, дотримання законодавства України та даних правил.

4.2. Користувач розуміє і погоджується, що Сайт функціонує за принципом "як є" без будь-яких гарантій. При цьому Адміністрація може в будь-який час припинити підтримку, закрити будь-який сервіс на Сайті без завчасного попередження. Адміністрація не несе відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної інформації, а також будь-які прямі чи непрямі збитки, які могли мати місце внаслідок використання або неможливості використання Сайту.

4.3. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінювати дані правила, так і вносити/приймати нові. Подібні зміни вступають в дію з моменту їх розміщення на Сайті.

5. Припинення реєстрації

Адміністрація залишає за собою право видалити реєстрацію Користувача на свій розсуд без пояснення причин, у тому числі, внаслідок порушення цієї Угоди. Реєстрація Користувача, а також вся персональна інформація Користувача може бути видалена у випадку невідвідування Користувачем Сайту протягом одного календарного року.

Мікролакс

 

Новіган

 Тонгінал
Как сделать резерв?

       Сервис «Интернет-Резерв» позволяет быстро найти и зарезервировать продукцию, входящую в ассортимент сети аптек «Бажаємо здоров’я» именно в той аптеке, где Вам будет удобно осуществить покупку.  Сервис «Интернет-резерв» дает возможность приобретать медикаменты и изделия медицинского назначения по ценам ниже, чем предложены в аптеках.

       Реализация товара происходит только посредством самовывоза, в соответствии с действующим законодательством Украины.

Как воспользоваться сервисом «Интернет-резерв»?

        В строку поиска медикаментов нужно внести название необходимого товара. Можно воспользоваться всплывающими подсказками. Далее нажмите кнопку "НАЙТИ И КУПИТЬ".  Убедитесь в правильности выбора препарата, нажмите «ВЫБРАТЬ». Вы переходите на страницу с возможностью выбора региона, города, необходимой аптеки, просмотра контактного телефона и режима работы. После заполнения соответствующих ячеек, сайт выдаст информацию о наличии и цене выбранного товара в аптеках «Бажаємо здоров’я».

       При наличии выбранного товара в нужной аптеке, нажмите «ЗАКАЗАТЬ». Добавьте необходимое количество упаковок. После этого Вы можете либо «Продолжить покупки», либо перейти в корзину, нажав кнопку «ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ». В корзине Вы можете откорректировать количество упаковок товара, просмотреть расположение выбранной аптеки на карте. Далее нужно «ПОДТВЕРДИТЬ ЗАКАЗ». Откроется окно с анкетой для заполнения. Внесите запрашиваемые данные. Проверьте. Нажмите кнопку "ОТПРАВИТЬ". На экране появится полная информация о Вашем резерве.

        После отправки заказа, на указанный Вами номер телефона приходит СМС-подтверждение о приеме заказа в обработку с его кодом (или кодами – при резерве в нескольких аптеках). В течении 15-20 минут Вы должны получить СМС о готовности Вашего заказа. При невозможности обработать Ваш заказ аптекой, в течении 10 минут после его отправки , на указанный Вами номер отправляется СМС-сообщение с соответствующим текстом. Ваш заказ будет обработан сразу, после устранения технических проблем.

         Внимание!!! Интернет-заказы обрабатываются аптеками согласно режиму работы.

       ВАЖНО! Код/коды заказа являются информацией, которую нужно сообщить фармацевту при получении и оплате своего заказа в аптеке.

       Вы можете забрать свой заказ в выбранной Вами аптеке в течение 48 часов с момента получения СМС-подтверждения о готовности Вашего заказа.

       ОТПУСК РЕЦЕПТУРНЫХ ПРЕПАРАТОВ ВОЗМОЖЕН ТОЛЬКО ПО РЕЦЕПТУ ВРАЧА. ЦЕНЫ, УКАЗАННЫЕ НА САЙТЕ, ДЕЙСТВУЮТ ТОЛЬКО ДЛЯ ИНТЕРНЕТ-РЕЗЕРВИРОВАНИЯ.

   Завжди Вам Бажаємо Здоров’я!!!

Закрыть