Зіпелор - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Зберігання
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Спрей
Дозування: 1,5 мг/мл
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Спрей
Дозування: 3 мг/мл
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Спрей
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 1,5 мг/мл
Виробник: Фармак АТ
Loading ...

Зіпелор: інструкція з використання

Засоби Зіпелор призначені для місцевого застосування в ротовій порожнині. Діюча речовина – бензидамін, що є нестероїдним протизапальним препаратом зі знеболювальними та протиексудативними властивостями.

Відпускається без рецепта.

Різні форми Зіпелора та інші препарати від захворювань горла та ротової порожнини широко представлені в мережі аптек «Бажаємо здоров'я» за прийнятними цінами. Щоб придбати медикаменти, завітайте до наших аптек у Києві та багатьох інших містах практично по всій Україні.

Форми випуску

Лікарський засіб випускається у таких формах:

  1. Розчин для ротової порожнини – прозора рідина зеленого кольору з яскраво вираженим запахом м’яти.
  2. Спрей Зіпелор та Зіпелор форте для ротової порожнини – прозора безбарвна рідина з характерним запахом м’яти.
  3. Льодяники круглої форми, жовтого кольору, зі смаком лимона.

У якій формі краще приймати ліки, має визначати спеціаліст. Пацієнт перед початком застосування препарату має прочитати інформацію, яку містить до ліків Зіпелор інструкція, та слідувати рекомендаціям виробника чи лікаря.

Показання до застосування препарату Зіпелор

Розчин, спрей та льодяники Зіпелор рекомендовано до застосування для симптоматичного лікування подразнень та запалень ротоглотки.

Розчин та спрей мають показання при болю, що зумовлений гінгівітом, стоматитом, фарингітом. У стоматології їх використовують після видалення зуба або для профілактики.

Режим дозування

Дозування розчину становить 15 мл на одне полоскання (можна розбавити навпіл із водою), яке потрібно проводити двічі-тричі на добу. Таку форму Зіпелор для дітей молодше 12 років не призначають через ризик випадкового ковтання рідини.

Зіпелор спрей призначається дорослим у дозі 4–8 розпилень від 2 до 6 разів на добу. Дітям 6–12 років – 4 розпилення 2–6 разів на добу, а дітям 4–6 років – 1 розпилення на кожні 4 кг маси тіла. Максимальна доза становить 4 розпилювання 2–6 разів на добу. Зіпелор форте спрей призначається дорослим віком від 18 років по 2-4 розпилення 2-6 разів на добу.

Льодяники Зіпелор рекомендовані, щоб лікувати дорослих та дітей старше 6 років. Доза становить по 1 льодянику тричі на день. Льодяники потрібно повільно розсмоктувати в роті, не ковтати цілими, не розжовувати.

Перевищувати вказані дози не можна.

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування Зіпелору є підвищена чутливість до будь-якого складника препарату.

Особливості препарату Зіпелор

Бензидамін не рекомендується пацієнтам з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до інших нестероїдних протизапальних препаратів. Людям з бронхіальною астмою необхідно застосовувати Зіпелор з обережністю, контролювати свій стан і при проявах побічних ефектів повідомити про них лікаря.

Засіб містить етиловий спирт, тому при застосуванні його спортсменами може давати позитивний результат антидопінгового тесту.

Метилпарабен у складі препарату може спричиняти алергічні реакції.

Побічні дії

Можливі так побічні дії при застосуванні будь-якої форми Зіпелор:

  • відчуття печіння і сухості в роті, нудота, блювання, набряк та зміна кольору язика, зміна смаку;
  • реакція гіперчутливості, анафілактична реакція;
  • ларингоспазм, бронхоспазм;
  • фоточутливість, ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж, кропив’янка;
  • запаморочення, головний біль.

За виникнення таких ефектів потрібно повідомити про них лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Досліджень із вивчення взаємодії препарату Зіпелор з іншими медикаментами та харчовими продуктами не проводили.

Передозування

Повідомлення про передозування препаратом Зіпелор відсутні. Але відомо, що при випадковому внутрішньому вживанні великої кількості бензидаміну були випадки отруєння. Характерними для нього ознаками є нудота, блювання, біль у животі, запаморочення, галюцинації, збудження, тривожність тощо. При таких випадках потрібне симптоматичне лікування та відновлення водно-електролітного балансу.

Умови зберігання

Рекомендовано зберігати Зіпелор в оригінальній упаковці за температури не вище 25°С, у недоступному для дітей місці.

Купити Зіпелор та інші ліки від стоматиту чи захворювань горла, за прийнятними цінами, вам пропонує мережа аптек «Бажаємо здоров'я». На сайті мережі користувачам доступна вся необхідна інформація про препарат Зіпелор: ціна, інструкція від виробника, особливості застосування препарату, відгуки інших покупців, дані про аналоги та багато іншого.

Самолікування шкідливе для вашого здоров’я. Перш ніж придбати та використати цей препарат, ми радимо вам звернутися до фахівця.

Для прискорення покупки необхідних засобів списком пропонуємо вам скористатися послугою бронювання товарів онлайн, на цьому сайті. Для цього потрібно оформити замовлення через кошик, вибрати аптеку та залишити контактні дані. Після готовності ліків вам прийде повідомлення про те, що вони готові до видачі. Будемо раді допомогти вам підтримувати здоров'я та гарне самопочуття.

Редакторська група

Зверніть увагу!

Опис препарату Зіпелор на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Зіпелор - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Спрей, Розчин