Цетрилев гель 50 мл, Альянс

Код товара
348861
Loading ...
Оплата
Опис
  • Наличными при получении
  • Картой на сайте
Гарантия
Опис

Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.

Возвращение
Опис

Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.

Производитель
Страна производства
Бренд
Форма выпуска
Способ введения
Первичная упаковка
туба
Условия отпуска
Без рецепта
Температура хранения
до 25°C
Противопоказания

ЦЕТРИЛЕВ ГЕЛЬ

Косметичний засіб

Фітокомплексний засіб з нанокластерами срібла

Для застосування у якості допоміжного засобу при подразненнях шкіри та проявах алергії

Листок-вкладиш

Інформація щодо застосування

Уважно прочитайте цей листок-вкладиш перед тим, як розпочати застосування Цетрилев гель! Зберігайте цей листок-вкладиш, Вам може знадобитися перечитати його. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікарем чи фармацевтом.

 

Склад. Активні речовини: екстракти базиліка священного, горіха волоського, череди, календули, ромашки та чистотілу; ефірні олії м'яти, гвоздики та лаванди; сірка, вітамін F, Д-пантенол.
Допоміжні речовини: вода, насичена нанокластерами срібла, шаромікс, карбопол, луг, полісорбат 80.

 
Форма випуску: гель для зовнішнього застосування.
Не є лікарським засобом.

 
Рекомендації щодо застосування.
Косметичний засіб Цетрилев гель застосовується при подразненнях шкіри та проявах алергії на шкірі, при кропивниці, дерматитах різного характеру, укусах комах, шкірних висипах різного походження, хімічних і сонячних опіках.

 
Спосіб застосування: дітям від 3-х років та дорослим наносити гель на проблемну ділянку шкіри 2-3 рази на день до повного зникнення симптомів або згідно з рекомендацією лікаря. За відсутності протипоказань та/або за рекомендацією лікаря Цетрилев гель може застосовуватися дітям з 1-го року. 
Тільки для зовнішнього використання.

 

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не наносити на пошкоджену шкіру. При виникненні симптомів підвищеної чутливості використання гелю слід припинити.
Цетрилев гель не містить шкідливих для здоров’я речовин.

 
Умови зберігання: зберігати у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C.

 

Строк придатності: 2 роки від дати виготовлення. Номер серії виробництва та кінцева дата споживання «Придатний до» вказані на упаковці. Не використовувати у разі закінчення строку придатності.


 
Виробник: ПП «ВТФ АЛЬЯНС»,
Україна, 61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25, тел.: +38 (057) 750-77-40.

 

Маркетинг здійснює: Євро Лайфкер.


 
Виготовлено на замовлення:
ТОВ «Конарк Інтелмед»,

Україна, 61033, м. Харків, вул. Шевченка, 315, тел.: +38 (057) 714-38-02, 714-38-03.


 
СОУ 24.5-37-103:2004 «Гелі косметичні. Загальні технічні умови».
Згідно ЗУ «Про захист прав споживачів» товар обміну та поверненню не підлягає. Реалізація продукції здійснюється через аптечну та торгову мережі.

 
Корисна інформація про компоненти

 

Базилік священний. Вже не одну тисячу років застосовують в нетрадиційній медицині, насамперед, в Аюрведі. Він відомий як Туласі або Тулсі, що на санскриті значить «незрівняний». Базилік священний завдяки евгенолу знімає свербіж та подразнення, сприяє загоєнню пошкоджень шкіри, зменшує прояви алергії, набряк та почервоніння шкіри.

Горіх волоський. Перш за все відомий як антиоксидант, а також покращує обмін речовин та сприяє загоєнню шкіри. Ядра волоського горіха містять у собі: олію, білки, вуглеводи, аскорбінову кислоту, рутин, тіамін. Околоплодники незрілих плодів містять у собі: дубильні речовини, аскорбінову кислоту та каротин. Сучасні науковці виявили, що водний екстракт навколоплідної оболонки зеленого горіха та листя дерева володіє терапевтичною дією при різних формах туберкульозу шкіри, гортані, в тому числі, туберкульозному лімфаденіті. Отоларингологи використовують горіхову олію при захворюваннях вух (запалення середнього вуха), кон'юнктивіту. Олія так само сприяє швидкому загоєнню виразок, відкритих ран та інших шкірних подразнень.

Трава череди. Містить каротин, ефірну олію, гіркоти, вітамін С, дубильні речовини. Трава череди із протизапальною та протиалергійною дією здавана відома як найкращий засіб для шкіри, особливо дитячої, при нейродермітах, екземі, псоріазі, себореї голови. Протизапальні та антисептичні властивості рослини обумовлені поліфенольними сполуками, із яких складаються дубильні речовини.

Календула. Забезпечує протимікробну дію за рахунок вмісту флавоноїдів, зменшує кількість хвороботворних бактерій, сприяє виведенню токсичних речовин із тканини шкіри. Квітки календули містять каротиноїди, смоли, слиз, гіркоти (календен), флавоноїди. саліцилову і яблучну кислоти, тритерпенові глікозиди, сапоніни, фітонциди. Концентрує цинк, мідь, молібден і селен.

Квітки ромашки. Містять олію ефірну (не менше 0,3 %), до складу якої входить хамазулен, прохамазулен, інші терпени і сесквітерпени, а також флавоноїди, кумарини, полісахариди, солі мінеральні (12 %), каротин, кислоту аскорбінову, ситостерин, холін, кислоти органічні. Мають спазмолітичну, болезаспокійливу, протизапальну, антисептичну, потогінну, жовчогінну, седативну дію, знижують алергічні реакції, підвищують секреторну діяльність. Ромашка є протизапальним, потогінним, заспокійливим, кровоспинним і знеболювальним засобом. Знімає спазм, прискорює регенерацію епітелію, зупиняє процеси гниття і бродіння у кишківнику, стимулює травлення, має дезінфікуючі властивості. Глікозиди ромашки розслаблюють гладку мускулатуру, виявляють атропіноподібну дію. Противірусні властивості ромашки аптечної допомагають при застудних захворюваннях: прискорюють одужання, зменшують симптоми і знімають запалення слизової оболонки. Ромашка застосовується для полоскання у випадку ангіни, ларингіту, тонзиліту і при запаленні ротової порожнини.

Трава чистотілу. Містить алкалоїди та інші азотовмістні сполуки (до 2 %), каротин (до 14,9 %), кислоти органічні (лимонну, янтарну, яблучну), кислоту аскорбінову (до 170 мг %), сапоніни, флавоноїди, олію ефірну, речовини дубильні (2,09-7,64 %), кислоту хелідонову, вищий аліфатичний спирт хелідоніол. Має жовчогінну, спазмолітичну, болезаспокійливу, седативну, протизапальну (бактерицидну), сечогінну та проносну дію. У домашніх умовах чистотіл є засобом від прищів, бородавок, герпесу і фурункулів. Його додають до кремів, що розгладжують зморшки та усувають дефекти пігментації шкіри. Чистотіл прибирає грибкові ураження і свербіж, бореться з лупою і облисінням, лікує себорею.

Ефірна олія м'яти. Отримується із квітучої верхівки рослини, а також із листя. Хімічний склад ефірної олії м'яти: карвакрол, ментол, пінени, терпінен, ментилацетат, цинеол, фелландрен, лімонен, тимол, неоментол. М'ятна олія має тонізуючу властивість. Ефірна олія м'яти містить ментол, вона з успіхом використовується в косметології, підходить для всіх типів шкіри. Застосування олії для жирної шкіри забезпечує звуження пор, регулюванню роботи сальних залоз. Сухій шкірі олія м'яти допомагає зберегти вологу. Найкраще підходить для жирної шкіри, усуваючи запалення, вугровий висип, бактеріальні дерматити. Ефірна олія м'яти здатна оздоровити шкіру при перших проявах екземи.

Гвоздикова олія. Основний компонент гвоздикової олії (до 85 %) – евгенол знаходить застосування в найрізноманітніших сферах – парфумерної та тютюнової промисловості, фармацевтиці, стоматології і навіть при розробці засобів для боротьби з комахами. Особливість ефірної олії гвоздики полягає також в тому, що вона довго не випаровується. У медичних цілях гвоздичну олію ефективно використовують для поліпшення пам'яті, відновлення сил, загоєння ран, лікування запаморочень, лікування хвороб дихальних шляхів, покращення процесу травлення, підвищення апетиту, профілактики артриту, ревматизму, профілактики грипу, ГРВІ, нормалізації артеріального тиску, зниження больових відчуттів при розтягненні зв'язок та прискорення процесу загоєння.

Ефірна олія лаванди. Має сильно виражену протисудомну, седативну та сечогінну дію. Завдяки відмінній лімфодренажній дії ефірна олія лаванди покращує мікроциркуляцію крові, стимулює роботу серцево-судинної системи та мозковий кровообіг. Ефірна олія лаванди є сильним антисептичним, бактерицидним і регенеруючим засобом, тому використовується для швидкого загоєння ран, знищення хвороботворних мікробів, розсмоктування рубців і шкірних ущільнень. Клінічні дані підтверджують сильні заспокійливі й тонізуючі властивості лавандової олії. Аромат лаванди нормалізує функції нервової системи і застосовується при безсонні, неврозах і хвороб нервового походження, загальної слабкості, підвищеної стомлюваності, занепаді сил. Засоби на основі лаванди незамінні при лікуванні таких косметологічних проблем як акне, фурункульози різних типів, себорея, дерматити, екземи та ін., А також використовуються в загальному косметичному догляді за шкірою, схильною до частих запальних процесів. Чиста ефірна олія лаванди має унікальну ранозагоювальну властивість, завдяки якому знижується ймовірність виникнення рубців. Цілющі властивості лавандової олії також допомагають регулювати вироблення шкірного жиру, що перешкоджає утворенню жирного блиску і закупорки пор, а шкіра при цьому залишається матовою та шовковистою.

Сірка. Це макроелемент. Вона входить до складу таких амінокислот, як метіонін і цистин. Сірка міститься також у вітаміні тіамін і ферменті інсулін. Вона активно допомагає організму боротися зі шкідливими бактеріями, захищаючи протоплазму крові. Згортання крові також залежить від кількості сірки – вона допомагає підтримувати достатній рівень згортання. Чудова властивість сірки – сповільнювати процеси старіння організму. Сірка також життєво необхідна при синтезі колагену. Ця відома речовина надає шкірі необхідну структуру.

Вітамін F. Це ненасичені жирні кислоти – лінолева, ліноленова і арахідонова. Дані речовини відносяться до незамінних, і звичайно, вони необхідні для нашого життя, а не тільки для того, щоб завжди зберігати привабливість і добре виглядати. Ненасичені жирні кислоти містяться в рослинних оліях: соєвій, соняшниковій, оливковій, лляній, кукурудзяній, арахісовій і інших, а також у тваринному жирі. Його дефіцит викликає появу прищів і інші шкірні захворювання – наприклад, екзему. Завдяки протизапальній дії загоює рани і виразки, стимулює процеси регенерації і обмін речовин. Тому його також називають вітаміном краси. При нестачі вітаміну F страждають шкірні покриви: утворюються виразки, а в деяких місцях навіть некрози; порушується пігментація шкіри, так як вироблення меланіну не відповідає нормі. Волосся ламається і випадає, а нігті деформуються і починають шаруватися.

Д-пантенол. Синтетичне похідне д-пантотенової кислоти, водорозчинного вітаміну комплексу В, який відіграє значну роль в обміні речовин (вуглеводів, білків та жирів). Цей вітамін необхідний для здійснення процесу ацетилювання при глюконеогенезі, вивільненні енергії з вуглеводів, синтезі та розщепленні жирних кислот, синтезі стеринів та стероїдних гормонів, ацетилхоліну та інших речовин. Пантотенова кислота необхідна для здійснення функцій епітелію. Підвищення потреби у цій речовині спостерігається при ушкодженнях шкірних покривів або інших м’яких тканин тіла, а її нестачу можна поповнити шляхом місцевого застосування Д-пантенолу. Низька молекулярна маса Д-пантенолу, його гідрофільність та незначна полярність полегшують здатність до проникнення в усі шари шкіри.

Нанокластери срібла. Композитні часточки – нанокластери срібла забезпечують надходження речовин в місце запалення. Таким чином, на порядок підвищується ефективність дії продукту в цілому, оскільки мікрочасточки срібла мають здатність пошкоджувати ферментні системи хвороботворних мікроорганізмів. Наносрібло може бути корисним при хворобливих станах організму, спричинених патогенними бактеріями та грибами.


 
За матеріалами:

 
·      Мазнев Н. И. Золотая книга лекарственных растений / Н. И. Мазнев. – 15-е изд., доп. – М.: ООО «ИД РИПОЛ Классик», ООО Издательство «ДОМ. XXI век», 2008. – 621 с. (Мазнєв Н. І. Золота книга лікарських рослин / Н. І. Мазнєв. – 15-е вид., доп. – М.: ТОВ «ІД РІПОЛ Классік», ТОВ Видавництво «ДОМ. XXI століття», 2008. 621 с.)
·      Мазнев Н. И. Травник / Н. И. Мазнев. – М.: ООО «Гамма Пресс 2000», 2001. – 512 с. с илл. (Мазнєв Н. І. Травнік / Н. І. Мазнєв. – М.: ТОВ «Гамма Пресс 2000», 2001. – 512 с. з іл.)
·      Товстуха Є. С. Фітотерапія / Є. С. Товстуха. – К.: Здоров'я, 1990. – 304 с., іл., 6,55 арк. іл.
·      Чухно Т. Большая энциклопедия лекарственных растений / Т. Чухно. – М.: Эксмо, 2007. – 1024 с. (Чухно Т. Велика енциклопедія лікарських рослин / Т. Чухно. – М.: Ексмо, 2007. - 1024 с.)
  • УДК 577.1:61. НАНОЧАСТИНКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇX ЗАСТОСУВАННЯ В БІОЛОГІЇ I МЕДИЦИНІ. Микитюк М.В. НИИ генетических и иммунологических основ развития патологии и фармакогенетики, Высшее государственное учебное заведение Украины «Украинская медицинская стоматологическая академия», г. Полтава. (УДК 577.1: 61. НАНОЧАСТИНКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇX ЗАСТОСУВАННЯ В БІОЛОГІЇ I МЕДИЦИНІ. Микитюк М.В. НДІ генетичних та імунологічних основ розвитку патології та фармакогенетики, Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава.)
·      Д-ПАНТЕНОЛ, інструкція, застосування препарату Д-ПАНТЕНОЛ Мазь по 25 г (50 мг/г) у тубах.

 
Інформація надана з ознайомчою метою і не повинна бути використана для самолікування.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!