Эргоферон таблетки №20, Santonika
- Наличными при получении
- Картой на сайте
Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.
Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.
діючі речовини: 1 таблетка містить: антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до гістаміну афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до CD4 афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.
Таблетки.
Основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору.
На одному плоскому боці з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на іншому плоскому боці нанесено напис ERGOFERON.
Гомеопатичний препарат.
Фармакологічні властивості.
Противірусний засіб, антигістамінний засіб.
Спектр фармакологічної активності препарату включає в себе противірусну, імуномодулюючу, антигістамінну, протизапальну дії.
Експериментально та клінічно доведено ефективність застосування компонентів препарату при лікуванні вірусних інфекційних захворювань: грип А та грип В, гострі респіраторні вірусні інфекції (спричинені вірусами парагрипу, аденовірусами, респіраторно-синцитіальними вірусами, коронавірусами), герпесвірусні інфекції (лабіальний герпес, офтальмогерпес, генітальний герпес, оперізувальний герпес, вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), гострі кишкові інфекції вірусної етіології (викликані каліцивірусами, коронавірусами, ротавірусами, ентеровірусами), ентеровірусний та менінгококовий менінгіти, геморагічна лихоманка з нирковим синдромом, кліщовий енцефаліт.
Препарат застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій (псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різноманітної етіології, включаючи атипових збудників (M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionella spp.), використовується для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, попереджує розвиток суперінфекцій. Застосування препарату в пре- та поствакцинальний період підвищує ефективність вакцинації, забезпечує неспецифічну профілактику ГРВІ та грипу в момент становлення поствакцинального імунітету. Препарат має профілактичну ефективність відносно ГРВІ негрипозної етіології, попереджує розвиток інтеркурентних захворювань у поствакцинальний період.
Компоненти, що входять до складу препарату, мають єдиний механізм дії у вигляді підвищення функціональної активності CD4-рецептора, рецепторів до гамма інтерферону (ІФН-Оі) та гістаміну відповідно, що супроводжується вираженою імунотропною дією.
Експериментально доведено, що: антитіла до інтерферону гамма підвищують експресію ІФН-Оі, ІФН-О±/ОІ, та пов’язаних з ними інтерлейкінів (ІЛ-2, ІЛ-4, ІЛ-10 та ін.), поліпшують ліганд-рецепторну взаємодію ІФН, відновлюють цитокіновий статус; нормалізують концентрацію та функціональну активність природних антитіл до ІФН-Оі, що є важливим фактором природної противірусної толерантності організму; стимулюють інтерферонозалежні біологічні процеси: індукцію експресії антигенів головного комплексу гістосумісності І, ІІ типів і Fc-рецепторів, активацію моноцитів, стимуляцію функціональної активності NK-клітин, регуляцію синтезу імуноглобулінів, активуючи змішану Th1 та Th2 імунну відповідь.
Антитіла до CD4, імовірно будучи алостеричними модуляторами даного рецептора, регулюють функціональну активність CD4-рецептора, що призводить до підвищення функціональної активності CD4 лімфоцитів, нормалізації імунорегуляторного індексу CD4/CD8, а також субпопуляційного складу імунокомпетентних клітин (CD3, CD4, CD8, CD16, CD20).
Антитіла до гістаміну модифікують гістамін-залежну активацію периферичних та центральних Н1-рецепторів і таким чином знижують тонус гладкої мускулатури бронхів, зменшують проникність капілярів, що призводить до скорочення тривалості та виразності ринореї, набряку слизової оболонки носа, кашлю та чхання, а також зменшенню виразності супутніх інфекційному процесу алергічних реакцій за рахунок пригнічення вивільнення гістаміну з опасистих клітин і базофілів, продукції лейкотриєнів, синтезу молекул адгезії, зниження хемотаксису еозинофілів та агрегації тромбоцитів у реакціях на контакт з алергеном.
Сумісне застосування компонентів, що входять у склад комплексного препарату, супроводжується посиленням їх противірусної активності.
Клінічні характеристики.
Показання.
Профілактика та лікування:
– грипу А і В;
– гострих респіраторних вірусних інфекцій, спричинених вірусом парагрипу, аденовірусом, респіраторно-синцитіальним вірусом, коронавірусом;
– герпесвірусних інфекцій (лабіальний герпес, офтальмогерпес, генітальний герпес, вітряна віспа, оперізувальний герпес, інфекційний мононуклеоз);
– гострих кишкових інфекцій вірусної етіології (викликаних каліцивірусом, аденовірусом, коронавірусом, ротавірусом, ентеровірусами);
– ентеровірусного та менінгококового менінгіту, геморагічної лихоманки з нирковим синдромом, кліщового енцефаліту.
Застосування у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій (псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різної етіології, у тому числі викликана атиповими збудниками (M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionella spp.)); профілактика бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, попередження суперінфекцій.
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами не виявлено.
Особливості застосування.
До складу препарату входить лактоза, у зв’язку з чим його не рекомендується призначати пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози та при
вродженій лактазній недостатності.
Немає даних щодо ефективності й безпеки застосування препарату пацієнткам цієї категорії, тому його не слід призначати вагітним або жінкам, які годують груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими потенційно небезпечними механізмами.
Застосовують дорослим та дітям віком від 6 місяців. Препарат приймають внутрішньо, по 1 таблетці на прийом (не застосовувати препарат разом з їжею). Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.
Дітям з 6 місяців. При призначенні препарату дітям молодшого віку (від 6 місяців до 3 років) рекомендовано розчиняти таблетку у невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури.
Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв, потім протягом першої доби – ще 3 таблетки через рівні проміжки часу. Починаючи з 2–ї доби й надалі препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.
Для профілактики вірусних інфекційних захворювань – по 1-2 таблетки на добу. Рекомендований термін профілактичного курсу визначається індивідуально і може становити 1-6 місяців.
За необхідності, препарат можна поєднувати з іншими противірусними та симптоматичними засобами.
Препарат застосовують дітям віком від 6 місяців.
Випадки передозування не спостерігалися.
При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, обумовлені наповнювачами, що входять до складу препарату.
Побічні реакції.
При застосуванні за вказаними показаннями та в зазначених дозах побічної дії не виявлено.
Можливі реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату.
Термін придатності.
3 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Зберігати при температурі не вище 25 °С.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
По 20 таблеток у блістері; по 1, 2 або 5 блістерів у картонній коробці.
Без рецепта.
ЗАТ Сантоніка.
Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.
Вул. Вейверю 134Б, м. Каунас, Каунаське м. сам., LT-46353, Литва.
ТОВ "Матеріа Медика-Україна".
Місцезнаходження заявника.
Україна, 03062, м. Київ, вул. Невська, буд. 20,
тел.: +380 (44) 400-90-78.
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ЕРГОФЕРОН
Склад:діючі речовини: 1 таблетка містить: антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до гістаміну афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до CD4 афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.
Лікарська форма. Таблетки.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору.
На одному плоскому боці з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на іншому плоскому боці нанесено напис ERGOFERON.
Фармакотерапевтична група.Гомеопатичний препарат.
Фармакологічні властивості.Противірусний засіб, антигістамінний засіб.
Спектр фармакологічної активності препарату включає в себе противірусну, імуномодулюючу, антигістамінну, протизапальну дії.
Експериментально та клінічно доведено ефективність застосування компонентів препарату при лікуванні вірусних інфекційних захворювань: грип А та грип В, гострі респіраторні вірусні інфекції (спричинені вірусами парагрипу, аденовірусами, респіраторно-синцитіальними вірусами, коронавірусами), герпесвірусні інфекції (лабіальний герпес, офтальмогерпес, генітальний герпес, оперізувальний герпес, вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), гострі кишкові інфекції вірусної етіології (викликані каліцивірусами, коронавірусами, ротавірусами, ентеровірусами), ентеровірусний та менінгококовий менінгіти, геморагічна лихоманка з нирковим синдромом, кліщовий енцефаліт.
Препарат застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій (псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різноманітної етіології, включаючи атипових збудників (M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionella spp.), використовується для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, попереджує розвиток суперінфекцій. Застосування препарату в пре- та поствакцинальний період підвищує ефективність вакцинації, забезпечує неспецифічну профілактику ГРВІ та грипу в момент становлення поствакцинального імунітету. Препарат має профілактичну ефективність відносно ГРВІ негрипозної етіології, попереджує розвиток інтеркурентних захворювань у поствакцинальний період.
Компоненти, що входять до складу препарату, мають єдиний механізм дії у вигляді підвищення функціональної активності CD4-рецептора, рецепторів до гамма інтерферону (ІФН-Оі) та гістаміну відповідно, що супроводжується вираженою імунотропною дією.
Експериментально доведено, що: антитіла до інтерферону гамма підвищують експресію ІФН-Оі, ІФН-О±/ОІ, та пов’язаних з ними інтерлейкінів (ІЛ-2, ІЛ-4, ІЛ-10 та ін.), поліпшують ліганд-рецепторну взаємодію ІФН, відновлюють цитокіновий статус; нормалізують концентрацію та функціональну активність природних антитіл до ІФН-Оі, що є важливим фактором природної противірусної толерантності організму; стимулюють інтерферонозалежні біологічні процеси: індукцію експресії антигенів головного комплексу гістосумісності І, ІІ типів і Fc-рецепторів, активацію моноцитів, стимуляцію функціональної активності NK-клітин, регуляцію синтезу імуноглобулінів, активуючи змішану Th1 та Th2 імунну відповідь.
Антитіла до CD4, імовірно будучи алостеричними модуляторами даного рецептора, регулюють функціональну активність CD4-рецептора, що призводить до підвищення функціональної активності CD4 лімфоцитів, нормалізації імунорегуляторного індексу CD4/CD8, а також субпопуляційного складу імунокомпетентних клітин (CD3, CD4, CD8, CD16, CD20).
Антитіла до гістаміну модифікують гістамін-залежну активацію периферичних та центральних Н1-рецепторів і таким чином знижують тонус гладкої мускулатури бронхів, зменшують проникність капілярів, що призводить до скорочення тривалості та виразності ринореї, набряку слизової оболонки носа, кашлю та чхання, а також зменшенню виразності супутніх інфекційному процесу алергічних реакцій за рахунок пригнічення вивільнення гістаміну з опасистих клітин і базофілів, продукції лейкотриєнів, синтезу молекул адгезії, зниження хемотаксису еозинофілів та агрегації тромбоцитів у реакціях на контакт з алергеном.
Сумісне застосування компонентів, що входять у склад комплексного препарату, супроводжується посиленням їх противірусної активності.
Клінічні характеристики.
Показання.Профілактика та лікування:
– грипу А і В;
– гострих респіраторних вірусних інфекцій, спричинених вірусом парагрипу, аденовірусом, респіраторно-синцитіальним вірусом, коронавірусом;
– герпесвірусних інфекцій (лабіальний герпес, офтальмогерпес, генітальний герпес, вітряна віспа, оперізувальний герпес, інфекційний мононуклеоз);
– гострих кишкових інфекцій вірусної етіології (викликаних каліцивірусом, аденовірусом, коронавірусом, ротавірусом, ентеровірусами);
– ентеровірусного та менінгококового менінгіту, геморагічної лихоманки з нирковим синдромом, кліщового енцефаліту.
Застосування у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій (псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різної етіології, у тому числі викликана атиповими збудниками (M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionella spp.)); профілактика бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, попередження суперінфекцій.
Протипоказання.Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами не виявлено.
Особливості застосування.
До складу препарату входить лактоза, у зв’язку з чим його не рекомендується призначати пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози та при
вродженій лактазній недостатності.
Застосування у період вагітності або годування груддю.Немає даних щодо ефективності й безпеки застосування препарату пацієнткам цієї категорії, тому його не слід призначати вагітним або жінкам, які годують груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими потенційно небезпечними механізмами.
Спосіб застосування та дози.Застосовують дорослим та дітям віком від 6 місяців. Препарат приймають внутрішньо, по 1 таблетці на прийом (не застосовувати препарат разом з їжею). Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.
Дітям з 6 місяців. При призначенні препарату дітям молодшого віку (від 6 місяців до 3 років) рекомендовано розчиняти таблетку у невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури.
Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв, потім протягом першої доби – ще 3 таблетки через рівні проміжки часу. Починаючи з 2–ї доби й надалі препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.
Для профілактики вірусних інфекційних захворювань – по 1-2 таблетки на добу. Рекомендований термін профілактичного курсу визначається індивідуально і може становити 1-6 місяців.
За необхідності, препарат можна поєднувати з іншими противірусними та симптоматичними засобами.
Діти.Препарат застосовують дітям віком від 6 місяців.
Передозування.
Випадки передозування не спостерігалися.
При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, обумовлені наповнювачами, що входять до складу препарату.
Побічні реакції.
При застосуванні за вказаними показаннями та в зазначених дозах побічної дії не виявлено.
Можливі реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату.
Термін придатності.
3 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Умови зберігання.Зберігати при температурі не вище 25 °С.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка.По 20 таблеток у блістері; по 1, 2 або 5 блістерів у картонній коробці.
Категорія відпуску.Без рецепта.
Виробник.ЗАТ Сантоніка.
Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.
Вул. Вейверю 134Б, м. Каунас, Каунаське м. сам., LT-46353, Литва.
Заявник.ТОВ "Матеріа Медика-Україна".
Місцезнаходження заявника.
Україна, 03062, м. Київ, вул. Невська, буд. 20,
тел.: +380 (44) 400-90-78.
Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!
«Эргоферон таблетки №20, Сантоника» – это гомеопатическое лекарственное средство, обладающее противовирусным, антигистаминным и иммуномодулирующим действием. Основными действующими веществами являются антитела к гамма интерферону человека, антитела к гистамину и антитела к CD4, представленные в виде смеси гомеопатических разведений. Препарат выпускается в форме таблеток для рассасывания и доступен без рецепта от врача.
Показания к применению
Препарат «Эргоферон» применяется для профилактики и лечения:
- гриппа А и В;
- острых респираторных вирусных инфекций (парагрипп, аденовирус, респираторно-синцитиальный вирус, коронавирус);
- герпесвирусных инфекций (лабиальный, генитальный герпес, опоясывающий лишай, офтальмогерпес, инфекционный мононуклеоз);
- острых кишечных инфекций вирусной этиологии;
- энтеровирусного и менингококкового менингита, геморрагической лихорадки и клещевого энцефалита.
Противопоказания
Препарат не рекомендуется применять:
- при индивидуальной непереносимости компонентов;
- пациентам с врожденной непереносимостью лактозы;
- детям в возрасте до 6 месяцев.
Возможные побочные реакции
Побочные реакции редкие и обычно ограничиваются аллергическими реакциями на компоненты препарата.
Способ применения и дозировка
Средство «Эргоферон» принимается внутрь.
Препарат предназначен для взрослых и детей в возрасте от 6 месяцев. Принимается внутрь по 1 таблетке на прием, желательно держать во рту до полного растворения, не разжевывая и не проглатывая. Для детей от 6 месяцев до 3 лет таблетку рекомендуется растворить в небольшом количестве воды. Для профилактики рекомендуется принимать по 1-2 таблетки в сутки. Рекомендуемый срок профилактического курса может составлять от 1 до 6 месяцев, в зависимости от состояния здоровья и рекомендаций врача. Лечение следует начинать при первых признаках заболевания, первые 2 часа – по 1 таблетке каждые 30 минут, затем еще 3 таблетки в течение дня. Со 2-х суток – по 1 таблетке 3 раза в сутки до выздоровления.
Наиболее распространенные проявления передозировки
При передозировке возможны диспептические расстройства, вызванные вспомогательными веществами препарата. В случае возникновения такой ситуации рекомендуется немедленно обратиться к врачу для получения консультации и оказания необходимой медицинской помощи.
Условия хранения и срок годности
Препарат «Эргоферон» следует хранить при температуре не выше 25°C,. Срок годности – 3 года. Не использовать препарат после окончания срока годности, указанного на упаковке.
Лекарственное средство следует хранить в недоступном для детей и домашних питомцев месте!
Эта информация является кратким изложением электронной инструкции и предоставлена исключительно с ознакомительной целью. Перед приемом «Эргоферон таблетки №20, Сантоника» обязательно необходимо проконсультироваться с врачом и ознакомиться с официальной инструкцией от производителя, прилагаемой к упаковке. Данный препарат можно приобрести по приятной цене в сети аптек «Бажаємо здоров'я».
Помните, что самолечение может вредить здоровью.
Отказ от ответственности
Информация размещенная на сайте https://apteka.net.ua/ru носит, исключительно, информационный характер. Администрация сайта https://apteka.net.ua/ru не несет ответственности за возможные негативные последствия, которые могут возникнуть в результате ознакомления пользователя с информацией размещенной на сайте.
Услуги, продукты, информация и другие материалы на официальном сайте сети аптек «Бажаємо здоров’я» и на официальных страницах в социальных сетях размещены, исключительно, в информационных целях и не должны восприниматься как альтернатива консультации врача. Сеть аптек «Бажаємо здоров’я» не несет ответственности за какие-либо выводы, которые были установлены и приняты во внимание читателем самостоятельно на основании размещенной информации.
Установление диагноза и выбор методики лечения осуществляется только профильным врачом. Обязательно перед применением препарата проконсультируйтесь с врачом!
Помните, самолечение может нанести вред вашему здоровью!