Тест Цито Тест Кардио Комбо (Cito Test Cardio Combo) для определения миоглобина/КК-МВ/тропина I (инфаркт миокарда) 1 шт, ФАРМАСКО

Код товара
114183
Loading ...
Оплата
Опис
  • Наличными при получении
  • Картой на сайте
Гарантия
Опис

Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.

Возврат
Опис

Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.

Характеристики
Бренд
Условия отпуска
Производитель
Страна производства
Количество в упаковке
1
Регистрация
6
Инструкция для Тест Цито Тест Кардио Комбо (Cito Test Cardio Combo) для определения миоглобина/КК-МВ/тропина I (инфаркт миокарда) 1 шт Распечатать

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Скачать сертификат соответствия
Данный сертификат носит информационный характер. Под каждую серию препарата выдается отдельный сертификат, который будет иметь отдельные реквизиты.
Инструкция для Тест Цито Тест Кардио Комбо (Cito Test Cardio Combo) для определения миоглобина/КК-МВ/тропина I (инфаркт миокарда) 1 шт Распечатать


Тест Цито Тест Кардіо Комбо (Cito Test Cardio Combo) для визначення міоглобіну /КК-МВ/ тропіну I (інфаркт міокарда) 1 шт

Міоглобін, КК-МВ, серцевий тропонін I є білками, які надходять у кровотік після ушкодження серцевого м'яза.

Міоглобін — білок, який знаходиться в м'язах скелета і серця. Рівень міоглобіну значно підвищується через 2-4 години, досягає піку через 9-12 годин і повертається до нормального рівня через 24-36 годин після початку ІМ.

КК-МВ (креатинкіназа) — фермент, присутній в серцевому м'язі. Рівень КК-МВ значно підвищується через 3-8 годин, досягає піку через 9-30 годин і повертається до нормального рівня через 48-72 години після початку ІМ.

Серцевий Тропонін І (сТnI) — білок, який міститься в серцевому м'язі. При пошкодженні серцевого м'яза Тропонин I надходить в кров через 4-6 годин після появи болю (разом з КК-МВ). Але КК-МВ повертається до нормального рівня через 72 години, а Тропонин I залишається підвищеним протягом 6-10 днів, що забезпечує можливість для діагностики ушкодження серцевого м'яза протягом 6-10 днів. 

Кардіотести CITO TEST® успішно використовуються:

 для діагностики гострого інфаркту міокарда в перші години після появи симптомів;

 для диференційної діагностики захворювань, при яких виникає біль в прекардіальній області;

 для оцінки ступеня пошкодження міокарда і для складання прогнозу захворювання, в тому числі при впливі великих доз етанолу, при гострому і хронічному отруєнні чадним газом;

 для діагностики рецидівуючого інфаркту;

 щоб оцінити ступінь ризику розвитку інфаркту міокарда та інших коронарних порушень у пацієнтів в реабілітаційному періоді після великих порожнинних та інших хірургічних операцій.

Кардіотест дасть можливість точно встановити діагноз інфаркту міокарда, щоб вчасно надати допомогу, зменшити ризик подальших ушкоджень серця і врятувати життя.

ІМ — інфаркт міокарда.

Як застосувати? (процедура тестування)

Крок 1

Перед проведенням тестування ретельно вимийте руки теплою водою з милом. Дістаньте тест-касету з упаковки, розмістить її на горизонтальній поверхні.

Крок 2

Помасажуйте руку у напрямку кінчика пальця, обробіть спиртовою серветкою подушечку середнього або безіменного пальця. Зачекайте, доки шкіра висохне.

Крок 3

Зніміть запобіжний ковпачок з ланцета і притисніть до подушечки пальця. Натисніть на виступ на ланцеті, і він сам зробить прокол так, що ви навіть не відчуєте. Промасуйте палець, доки не виступить крапелька крові. Витріть першу краплину крові спиртовою серветкою.

Крок 4

За допомогою одноразової піпетки проведіть забір крові до відповідної позначки.

Крок 5

Внесіть зразок в лунку (S) тест-касети, додайте туди 1 краплю буфера.

Крок 6

Облік результатів провести через 10 хвилин, але не брати до уваги результат через 20 хвилин.

Достовірність.

Тест допоможе виявити миоглобин, КК-МВ, тропонін I з точністю 99,9%

Швидкість появи результату.

Оцінювати результат можливо вже через 10 хвилин.

Навіщо діагностувати?

Тропонин I – це найбільш часто упорядкований і найбільш специфічний з серцевих маркерів. Він підвищується протягом декількох годин після пошкодження серця і залишається підвищеним протягом двох тижнів. Підвищення рівня показника тропонина I проведених протягом декількох годин після появи болю в грудях, може допомогти в діагностиці серцевого нападу.

Міоглобін– білок, головна функція якого полягає в транспортуванні кисню до скелетних м’язів і м’язів серця. Високі значення міоглобіну майже завжди спостерігаються після руйнування м’язових волокон, що призводить до його високої доступності в крові.

Основними є: Інфаркт серця. При наявності ішемії (повна або часткова відсутність припливу крові) серцевого м’яза, відбувається швидке підвищення рівня міоглобіну. Все це дозволяє діагностувати ймовірність інфаркту по вимірюванню рівня міоглобіну. У міру того як міоглобін крові переходить в нирки, де фільтрується і викидається з сечею, наявність високого рівня міоглобіну може привести до ниркової недостатності, тому що міоглобін надає нефротоксичну дію і може пошкодити ниркові канальці, які є частиною нефронів.

КК-МВ– фермент, який є чутливим індикатором пошкодження міокарда. Існує пряма залежність між активністю КК-MB і просторістю інфаркту, а тому цей показник може бути використаний при складанні прогнозу захворювання.

Для чого використовується дослідження?

Прямокутник 17  Для діагностики гострого інфаркту міокарда в перші години після появи симптомів.

Прямокутник 16  Для диференціальної діагностики захворювань, що протікають з болем в прекардиальной області.

Прямокутник 15  Для оцінки ступеня пошкодження міокарда і для складання прогнозу захворювання, в тому числі при впливі великих доз етанолу, при гострому і хронічному отруєнні чадним газом.

Прямокутник 14  Для діагностики рецидивуючого інфаркту.

Прямокутник 13  Щоб оцінити ступінь ризику розвитку інфаркту міокарда та інших коронарних порушень у пацієнтів в реабілітаційному періоді після великих порожнинних та інших хірургічних операцій.

Хто в зоні ризику?

Під загрозою підвищення тропоніну I, міоглобіну, КК-МВ (наслідком нападу міокарда) найчастіше є люди, у яких проблеми з серцем.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!