Акневит капсулы №30, БЗ-Фарм ООО (Украина, Одесса)

Код товара
523302
Loading ...
Оплата
Опис
  • Наличными при получении
  • Картой на сайте
Гарантия
Опис

Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.

Возвращение
Опис

Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.

Страна производства
Бренд
Способ введения
Первичная упаковка
блистер
Количество в упаковке
30
Условия отпуска
Без рецепта
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Способ применения и дозы
Противопоказания
Передозировка
Условия хранения

Акневіт капсули №30

Склад

1 капсула містить:

автолізат дріжджів 200 мг

екстракт кореня лопуха 100 мг

екстракт квітів ромашки лікарської 50 мг

МСМ (метилсульфонілметан) 50 мг

вітамін В3 10 мг

вітамін В5 5 мг

вітамін В1 2 мг

вітамін В2 2 мг

вітамін В6 2 мг

вітамін Н (біотин) 50 мг

допоміжні речовини: (лактоза, крохмаль) 23,95 мг.

Властивості

Дія АКНЕВІТА® обумовлена ​​властивостями вхйого складових - вітамінів групи В (тіаміну, рибофлавіну, нікотинаміду, пантотенової кислоти, піридоксину, біотину), автолізату дріжджів, MСM (Метилсульфонілметану або харчової сірки) і біологічно активних речовин, що містяться в екстрактах лікарських рослин ромашки лікарської (квітів) і лопуха (кореня).

Дія всіх активних компонентів АКНЕВІТА® клінічно підтверджена.

Вітамін В1 (тіамін) - позитивно впливає на проведення нервового імпульсу, грає важливу роль у вуглеводному, білковому і жировому обміні, захищає мембрани клітин від токсичного впливу продуктів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ). Тіамін застосовують для лікування невритів, атонії кишечника, захворювань печінки, дистрофії міокарда, дерматозів неврогенного походження, а також при свербінні шкіри, піодермії, екземі, вугровій хворобі.

Вітамін В2 (рибофлавін) - бере активну участь в процесах обміну речовин. Застосовується при ранах, що тривало загоюються, і виразках, дерматозах, порушеннях роботи сальних залоз.

Вітамін В3 (нікотинамід) - використовується в процесах вироблення енергії і утворення низки ферментів, що сприяє зниженню рівня холестерину. Впливає на синтез статевих гормонів, кортизону, тироксину, інсуліну. При нестачі нікотинаміду погіршується стан шкіри, спостерігається гіперпродукція сальних і потових залоз.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) - необхідний при метаболізмі білків, жирів і вуглеводів, регулює стан центральної і периферичної нервової системи, роботу надниркових залоз, бере участь в синтезі гемоглобіну. Входить до складу гідроліпідної мантії, беручи участь у процесі накопичення вологи шкірою.

Вітамін В6 (піридоксин) - потрапляючи в організм, перетворюється в піридоксаль-5-фосфат і входить до складу ферментів, що впливають на метаболізм амінокислот. Бере участь в процесах засвоєння нервовими клітинами глюкози, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. Сприяє нормалізації ліпідного обміну. Необхідний при тривало протікаючих інфекціях (в тому числі шкірних), стресових станах. У складі комплексної терапії застосовується при неврозах, ураженнях печінки, дерматитах (в тому числі атопічному і себорейному), герпетичної інфекції, псоріазі, ексудативному діатезі, вугровій хворобі.

Вітамін Н (біотин) - використовується при синтезі вищих жирних кислот, впливаючи, таким чином, на ліпідний і вуглеводний обміни. Біотин надає сприятливу дію при себорейному дерматиті, ламкості і розшаруванні нігтів, порушенні росту і розвитку волосся, а також запобігає передчасному старінню шкіри. Потреба в біотині зростає при тривалому застосуванні антибіотиків, що пригнічують кишкову мікрофлору, яка продукує біотин.

Автолізат дріжджів - характеризується унікально високим вмістом вітамінів групи В і приблизно на 50% складається з легкозасвоюваного білка, що містить всі незамінні для людини амінокислоти. Дріжджі містять також вітамін Е, незамінні жирні кислоти, макро- і мікроелементи, включаючи кальцій, магній, залізо, марганець, цинк і ін. Вітаміни, мікро- та макроелементи дріжджів знаходяться в білкових комплексах, що визначає поступовий характер їх надходження в організм. Автолізат дріжджів сприяє підтримці природного обміну речовин, зміцненню імунітету, підвищенню працездатності, поліпшенню загального самопочуття. Автолізат дріжджів покращує моторику і всмоктувальну здатність кишечника, підвищує апетит, зміцнює волосся і інтенсифікує його ріст. Автолізат дріжджів рекомендується при дерматозах, фурункульозі, свербінні, екземі, псоріазі, вугровій хворобі (лікуванні і профілактиці).

MСM (метилсульфонілметан) - водорозчинний продукт органічного походження, що представляє собою харчову форму сірки. Формуючи гнучкі дисульфідні зв'язки між амінокислотами, сірка є компонентом багатьох білків (в тому числі колагену). Тому постійне поповнення запасів сірки в організмі вкрай необхідне для підтримки нормального стану шкірного покриву. Сірка необхідна для метаболізму амінокислот - метионіну, цистеїну, таурину. Вона входить до складу багатьох протеїнів і ензимів, що беруть участь в процесах метаболізму і утворенні тканинних структур. Сірка також необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів. MСM є важливим біодоступним джерелом харчової сірки.

Екстракт квітів ромашки лікарської - містить флавоноїди, гіркоти, слиз, камедь, ефірну олію. До складу ефірної олії входять хамазулен, кадинен, органічні кислоти (каприлова, ізовалеріанова). Екстракт квітів ромашки лікарської має протизапальну, антисептичну, болезаспокійливу, заспокійливу, потогінну дію.

Хамазулен - основна складова частина ефірного масла квітів ромашки лікарської - має ще й виражену протиалергічну дію, а також благотворно впливає на обмін речовин в організмі. Інші складові ефірного масла - азулен і бісаболол широко застосовуються в якості натуральних компонентів, що заспокоюють подразнену шкіру.

Екстракт кореня лопуха - регулює обмін речовин, чинить протисвербіжну та ранозагоювальну дію, володіє діуретичною і дезінфекційною активністю. У поліацетиленових з'єднань, виділених з кореня лопуха, виявлено сильну протимікробну і протигрибкову дію.

Рекомендації щодо застосування

Активні компоненти, що входять до складу АКНЕВІТА®, застосовуються для активної профілактики і в комплексному лікуванні:

  • вугрової хвороби будь-якого ступеня тяжкості;

  • запальних захворювань шкіри, в т.ч. блефаритів різної етіології;

  • жирної шкіри обличчя і волосистої частини голови;

  • жирної себореї;

  • сухої себореї;

  • ламкості і розшарування нігтів;

  • випадання волосся і порушеннях його структури (ламкості, перерізах на кінцях).

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі три рази на день під час їжі, запити водою. Курс прийому 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити. Можливе застосування протягом 4-6 місяців.

Перед застосуванням потрібна консультація з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації.

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти АКНЕВІТА®.

Передозування

При застосуванні препарату в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювання, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 18 °С до 25 °С і відносній вологості повітря не більше 75%, 24 місяці з дати виготовлення.

Добавка дієтична комплексна до раціону харчування. Не є лікарським засобом. Добавки дієтичні не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного прийому.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!