Анальдим: інструкція з використання
Анальдим – супозиторії ректальні, що належать до групи анальгетиків і антипіретиків. Препарат призначають за больового синдрому різного походження, при опіках, у післяопераційний період. До складу лікарського засобу входять анальгін та димедрол. Анальгін є похідним піразолону, чинить знеболювальну та жарознижувальну дію. Димедрол має антигістамінний, седативний, протизапальний ефекти. Димедрол посилює дію анальгіну.
Анальдим для дітей і дорослих та інші ліки від головного болю можна придбати за прийнятними цінами на сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я». Супозиторії призначає лікар, купити препарат можна за рецептом. На сайті є вся необхідна інформація: вартість ліків, наявність в аптеках Києва та інших міст. На препарат Анальдим ціна залежить від дозування діючих речовин. Пам’ятайте, що самолікування може зашкодити вашому здоров'ю.
Форми випуску
Форма випуску препарату Анальдим – свічки. Фізико-хімічні властивості: конусоподібні свічки білого або жовтуватого кольору. У складі супозиторіїв міститься метамізол натрій – анальгін та дифенгідраміну гідрохлорид – димедрол. В 1 супозиторії відповідно 100 мг/10 мг, або ж 250 мг/20 мг діючих речовин. У якості допоміжних речовин: твердий жир та емульгатор. Виробник: ВАТ «Монфарм», м. Монастирище, Черкаська обл., Україна.
Показання до застосування препарату Анальдим
Показаннями до застосування Анальдиму є біль різного походження:
- головний;
- зубний;
- невралгія;
- радикуліт;
- міозит;
- післяопераційні болі;
- висока температура тіла.
Препарат призначають під час терапії лікування опіків, за ниркових та печінкових колік. Анальдим показаний для зниження температури при інфекційно-запальних захворюваннях.
Режим дозування
Супозиторії вводять у пряму кишку. Кратність застосування – від 1 до 3 супозиторіїв на добу. Залежно від віку пацієнтів лікар підбирає дозування:
- діти 1–4 років: 1 супозиторія з вмістом анальгіну 100 мг, димедролу 10 мг;
- діти від 5 років: 1 свічка, де анальгіну 250 мг, димедролу 20 мг;
- підлітки та дорослі: 1–2 свічки, що містять 250 мг анальгіну та 20 мг димедролу.
Тривалість лікування – індивідуальна. Препарат застосовують не більше 3–4 діб, поки тримаються симптоми гарячки та болю.
Протипоказання
Анальдим не використовують за гіперчутливості до компонентів лікарського засобу. Супроводжуюча препарат Анальдим інструкція зазначає такі протипоказання до призначення:
- порушення функції печінки чи нирок;
- захворювання крові;
- реакція на НПЗЗ у вигляді риніту, кон’юнктивіту та бронхоспазму;
- бронхіальна астма;
- епілепсія;
- виразка шлунка та дванадцятипалої кишки;
- брадикардія;
- порушення серцевого ритму.
Препарат не призначають дітям віком до 1 року.
Особливості препарату Анальдим
Препарат негативно впливає на швидкість психомоторних реакцій. Тому його не призначають у період діяльності, яка вимагає таких реакцій. Варто уникати керування механізмами та транспортними засобами під час лікування. Анальдим не призначають вагітним та жінкам, що годують грудьми. При застосуванні препарату слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв.
Побічні дії
Побічні дії спостерігалися зі сторони шкіри та імунної системи у вигляді набряків, висипів, кропив’янки, свербежу, анафілактичної реакції. Спостерігалися побічні ефекти з боку інших систем:
- порушення функцій печінки;
- сонливість або збудження, тремор, запаморочення;
- сухість у роті, нудота та блювання, діарея чи закреп;
- тахікардія, зниження тиску;
- бронхоспазм.
Можливі тяжкі шкірні реакції, медикаментозне ураження печінки, анафілактичний шок. Деякі пацієнти відчувають загальну слабкість, оніміння слизових у ротові порожнині.
Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами
Взаємодія компонентів Анальдиму з психостимуляторами є антагоністичною. Препарат посилює дію НПЗЗ, але збільшує ризики виникнення небажаних побічних реакцій. Седативні лікарські засоби та транквілізатори посилюють знеболювальний ефект анальгіну.
Обережно застосовувати разом із гіпотензивними препаратами та аналептиками. Не призначають одночасно з лікарськими засобами, у складі яких є димедрол. Метамізол натрію збільшує активність непрямих антикоагулянтів, глюкокортикостероїдів та індометацину й ібупрофену.
Передозування
За передозування спостерігаються такі симптоми:
- гіпотермія;
- зниження артеріального тиску;
- підвищене серцебиття;
- тахікардія;
- задишка;
- нудота та блювання;
- порушення свідомості, марення, сонливість;
- судоми;
- дисфагія;
- шум у вухах.
У тяжких випадках розвивається гострий агранулоцитоз, геморагічний синдром, олігурія, анурія, гостра ниркова чи печінкова недостатність, параліч дихальної мускулатури.
При появі симптомів скасовують препарат, призначають сольові проносні та ентеросорбенти. Проводять симптоматичну терапію, підтримуючи важливі функції організму.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці, за температури до 25°С, у недоступному для дітей місці.
Категорія відпуску
За рецептом.
Зверніть увагу!
Опис препарату Анальдим на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.
✅ Категорія | Анальдим - інструкція, показання, склад, спосіб застосування |
✅ Кількість препаратів | 2 |
✅ Найдешевший препарат | 54,50 ₴ |
✅ Форма випуску | Суппозитории |