Маркетингова політика

Відвідувачі сайту аптеки «Бажаємо здоровʼя» завжди отримують актуальну, достовірну та перевірену інформацію стосовно розміщених на сторінках порталу препаратів. Це можливо завдяки кропіткій щоденній роботі нашої редакції. На сторінках онлайн-аптеки до уваги користувачів публікуються різноманітні акційні та рекламні пропозиції. Всі оголошення, банери, push-повідомлення та анонси обов'язково мають відповідати маркетинговій політиці, яка доповнює редакційну політику аптеки «Бажаємо здоровʼя».

Рекламна політика

Наша електронна медична інформаційна система (ЕМІС) має надходження фінансів від рекламодавців. Це дозволяє значною мірою компенсувати витрати на невпинне оновлення інформації та актуалізації даних на сайті. При цьому ми абсолютно автономні та незалежні від наших спонсорів, адже ми співпрацюємо з ними згідно з правилами:

 1. Реклама має бути корисною та обґрунтованою.
 2. Вона не повинна вводити користувачів в оману.
 3. Не має містити неправдиву інформацію, що може нашкодити здоров'ю.
 4. Засіб, що рекламується, має мати докази щодо користі.
 5. Розміщуємо рекламу препаратів, що дозволена переліком МОЗ та ДРЛЗУ.
 6. Не публікуємо оголошення, що суперечать нормам моралі.

Перед розміщенням всі оголошення проходять рецензію в декілька етапів.

Перевірка рекламних матеріалів

Ми перевіряємо відповідність реклами законодавству України та вимогам пошукових систем. Наша команда редакторів самостійно відбирає та приймає рішення про розміщення тих чи інших оголошень. Ми залишаємо право на власний розсуд видалити рекламні матеріали, якщо ми будемо вважати, що для цього є вагома причина. Про відхилення реклами ми в короткі терміни сповістимо спонсора або рекламодавця.

Акційні та інші пропозиції в ЕМІС аптека «Бажаємо здоровʼя» ми розміщуємо в місці, що будемо вважати найбільш доречним.

Відмова від підтримки товарів та послуг, що рекламуються

Ми розміщуємо на своєму сайті оголошення щодо акцій медичних засобів, препаратів та товарів медичного призначення, але ми не схвалюємо та не рекомендуємо їх до споживання.

Наші експерти можуть складати рейтинги та давати оцінку деяким товарам, але ця інформація несе лише ознайомчий характер та не є керівництвом до дії. Також подібні рейтинги та оцінки не мають під собою фінансового винагородження від рекламодавців чи спонсорів та не мають рекламний характер.

Відбір реклами

Ми ретельно підбираємо та перевіряємо всі пропозиції. На нашому ресурсі не розміщується реклама, яка:

 1. Несе шкоду фізичному чи психічному здоров'ю.
 2. Порушує норми моралі, релігійні погляди, питання расової приналежності, національності, статі, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації.
 3. Є неточною.
 4. Суперечить здоровому глузду.
 5. Пропонує лікарські засоби, що не входять в перелік МОЗ України та ДРЛЗУ.
 6. Рекламує препарати, що недоступні для покупки.
 7. Містить порнографічні матеріали;
 8. Пов'язана з алкоголем, курінням.

Розмежування реклами та редакційних матеріалів 

ЕМІС аптека «Бажаємо здоровʼя» чітко розрізняє редакційний та маркетинговий контент. Всі оголошення на сайті відмічені акційними позначками. При натисканні на банери чи пропозиції користувач переходить на сайт рекламодавців чи спонсорів.

Редакційні ж матеріали підпорядковуються редакційній політиці ЕМІС, а також створюються та перевіряються нашими експертами.

Посилання на товари в редакційному контенті

Під час створення матеріалів автори використовують посилання на відповідні медикаменти чи товари медичного призначення, що розміщені в електронній медичній інформаційній системі аптеки «Бажаємо здоровʼя». Всі лінки розміщуються відповідно до релевантності запиту та пошуку клієнтів і мають на меті допомогти швидше знайти рішення проблеми.

Попри те, що всі посилання на препарати редактори обирають згідно з актуальністю та доказовістю, ЕМІС отримує прибуток, якщо користувач робить покупку після проходження за посиланням.

Зверніть увагу 

Всі опубліковані матеріали стосовно товарів, ЛЗ та послуг носять виключно ознайомчий характер. Вони не можуть бути використані як інструкція до самолікування. Виключно лікар може призначити медикаменти, підбирати дозування та визначати тривалість лікування. ЕМІС не несе відповідальності за наслідки, що виникнуть через використання опублікованого контенту на сайті аптеки «Бажаємо здоровʼя».