У фармакології застосовують препарати, які містять ферменти для травлення, що підтримують мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Це молекули білків, які прискорюють розщеплення великих частинок, що входять до складу їжі. Дрібні фрагменти краще засвоюються організмом, позбавляючи дискомфорту.
Причини виникнення диспепсії
Больові відчуття при нетравленні локалізуються у верхній частині живота, вони бувають пов'язані з різними причинами:
- Надмірно важка їжа - для перетравлення жирних та смажених продуктів потрібний підвищений вміст ферментів. При їх нестачі розвивається диспепсія.
- Переїдання – найчастіша причина нездужання. Об'єм здорового шлунка дорослих людей має 1 літр, якщо цей вміст збільшується, стінки шлунка розтягуються, порушується моторика, не засвоюється їжа.
- Неправильне прийняття їжі сприяє заковтуванню повітря, поганому пережовування. Відбувається це при харчуванні на ходу, розмовах та поспіху під час їжі.
- Тиск на черевну порожнину, що чиниться плодом під час вагітності, - часта проблема, що вимагає призначення препаратів для поліпшення травлення.
- Дисфункція жовчного міхура та підшлункової залози викликає дефіцит травних ферментів, через що може розвинутися нетравлення.
- Малорухливий спосіб життя, сидяча робота позначаються на загальному стані організму, а також впливають на функціонування системи травлення.
Симптоми нетравлення шлунка
Багатьом відомі симптоми нетравлення шлунка, коли потрібний прийом засобів для поліпшення травлення, до них належать:
- Почуття насичення, що настає швидше, ніж зазвичай. Залежно від ступеня тяжкості захворювання та його причин це почуття може відчуватися вже після 100 г звичної їжі.
- Тяжкість, біль, дискомфорт у верхній частині живота - почуття, що нагадує “ком у шлунку”.
- Печія - печіння в стравоході, що періодично з'являється, неприємна відрижка з гірким або кислим присмаком. Може виникати при хронічних хворобах шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються нетравленням.
- Нудота через нестачу травних ферментів, блювання, що приносить поліпшення стану, є результатом тривалого перебування їжі в шлунку.
- Здуття, метеоризм виникають через те, що гази, що надійшли до шлунка з їжею, накопичуються в кишечнику, викликаючи болі.
Групи ферментних препаратів
Ліки для нормалізації травлення поділяються на три групи:
- Засоби, що містять панкреатин, вважаються універсальними помічниками у нормалізації діяльності ШКТ. Панкреатин - речовина, що міститься в підшлунковій залозі тварин, він багатий на ферменти, що сприяють розщепленню жирів, засвоєнню вуглеводів і білків. Призначають такі ліки курсом при хронічних захворюваннях або одноразово при поодиноких випадках.
- Комбіновані препарати, до складу яких входять інші речовини – жовч, геміцелюлаза, симетикон. Добавки стимулюють діяльність жовчного міхура, зменшують здуття, покращують процес засвоєння їжі.
- Ферментні добавки з рослинними або грибковими компонентами, призначаються при непереносимості компонентів тваринного походження, і поступаються ефектом першим групам. Можуть спричиняти алергічні реакції.
Форми выпуску препаратів для травлення
Ферменти приймаються внутрішньо, їх завдання - потрапити до шлунка, розчинитися та впливати на процес травлення. Існують різні форми ліків:
- таблетки;
- драже;
- мікросфери у капсулах;
- гранули.
Купити ферменти для травлення можна в нашій інтернет-аптеці за доступною ціною. У нас представлений асортимент лікарських засобів, що пройшли сертифікацію. Щоб замовити ліки, зателефонуйте за вказаними телефонами або залиште свій номер у полі зворотного зв'язку. Досвідчені консультанти допоможуть з вибором, оформлять замовлення, розкажуть про способи доставки Україною.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Травна система та обмін речовин |
✅ Кількість препаратів | 772 |
✅ Найдешевший препарат | 5,90 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |