Травна система та обмін речовин

Фільтр
Форма випуску: Суспензія
Дозування: 200 мг
Виробник: Сперко Україна
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Мультіспрей
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 10000 МО
Виробник: Форсаж Плюс
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Виробник: Ключі Здоров'я
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 250 мг
Виробник: Фармаком
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 10 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 20 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 22,5 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 20 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 22,5 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 22,5 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 40 мг
Виробник: Advance Pharma GmbH
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Opella Healthcare Italia
Loading ...
Виробник: Маріфарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 150 мг
Виробник: Абботт Лаб.
Loading ...
Форма випуску: Спрей
Дозування: 1,4%
Виробник: Фамар А.В.Е. Авлон Плант
Loading ...

У фармакології застосовують препарати, які містять ферменти для травлення, що підтримують мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Це молекули білків, які прискорюють розщеплення великих частинок, що входять до складу їжі. Дрібні фрагменти краще засвоюються організмом, позбавляючи дискомфорту.

Причини виникнення диспепсії

Больові відчуття при нетравленні локалізуються у верхній частині живота, вони бувають пов'язані з різними причинами:

 1. Надмірно важка їжа - для перетравлення жирних та смажених продуктів потрібний підвищений вміст ферментів. При їх нестачі розвивається диспепсія.
 2. Переїдання – найчастіша причина нездужання. Об'єм здорового шлунка дорослих людей має 1 літр, якщо цей вміст збільшується, стінки шлунка розтягуються, порушується моторика, не засвоюється їжа.
 3. Неправильне прийняття їжі сприяє заковтуванню повітря, поганому пережовування. Відбувається це при харчуванні на ходу, розмовах та поспіху під час їжі.
 4. Тиск на черевну порожнину, що чиниться плодом під час вагітності, - часта проблема, що вимагає призначення препаратів для поліпшення травлення.
 5. Дисфункція жовчного міхура та підшлункової залози викликає дефіцит травних ферментів, через що може розвинутися нетравлення.
 6. Малорухливий спосіб життя, сидяча робота позначаються на загальному стані організму, а також впливають на функціонування системи травлення.

Симптоми нетравлення шлунка

Багатьом відомі симптоми нетравлення шлунка, коли потрібний прийом засобів для поліпшення травлення, до них належать:

 • Почуття насичення, що настає швидше, ніж зазвичай. Залежно від ступеня тяжкості захворювання та його причин це почуття може відчуватися вже після 100 г звичної їжі.
 • Тяжкість, біль, дискомфорт у верхній частині живота - почуття, що нагадує “ком у шлунку”.
 • Печія - печіння в стравоході, що періодично з'являється, неприємна відрижка з гірким або кислим присмаком. Може виникати при хронічних хворобах шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються нетравленням.
 • Нудота через нестачу травних ферментів, блювання, що приносить поліпшення стану, є результатом тривалого перебування їжі в шлунку.
 • Здуття, метеоризм виникають через те, що гази, що надійшли до шлунка з їжею, накопичуються в кишечнику, викликаючи болі.

Групи ферментних препаратів

Ліки для нормалізації травлення поділяються на три групи:

 1. Засоби, що містять панкреатин, вважаються універсальними помічниками у нормалізації діяльності ШКТ. Панкреатин - речовина, що міститься в підшлунковій залозі тварин, він багатий на ферменти, що сприяють розщепленню жирів, засвоєнню вуглеводів і білків. Призначають такі ліки курсом при хронічних захворюваннях або одноразово при поодиноких випадках.
 2. Комбіновані препарати, до складу яких входять інші речовини – жовч, геміцелюлаза, симетикон. Добавки стимулюють діяльність жовчного міхура, зменшують здуття, покращують процес засвоєння їжі.
 3. Ферментні добавки з рослинними або грибковими компонентами, призначаються при непереносимості компонентів тваринного походження, і поступаються ефектом першим групам. Можуть спричиняти алергічні реакції.

Форми выпуску препаратів для травлення

Ферменти приймаються внутрішньо, їх завдання - потрапити до шлунка, розчинитися та впливати на процес травлення. Існують різні форми ліків:

 • таблетки;
 • драже;
 • мікросфери у капсулах;
 • гранули.

Купити ферменти для травлення можна в нашій інтернет-аптеці за доступною ціною. У нас представлений асортимент лікарських засобів, що пройшли сертифікацію. Щоб замовити ліки, зателефонуйте за вказаними телефонами або залиште свій номер у полі зворотного зв'язку. Досвідчені консультанти допоможуть з вибором, оформлять замовлення, розкажуть про способи доставки Україною.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Травна система та обмін речовин
✅ Кількість препаратів 936
✅ Форма випуску Капсули, Краплі, Розчин, Олія, Таблетки, Корені, Суспензія, Гранули, Порошок, Драже, Плоди, Збір, Трава, Сироп, Листя, Насіння, Настойнка, Екстракт, Фіточай, Корневища, Паста, Квітки, Супозиторії, Спрей, Супліддя, Гель, Стовпчики, Кора, Рідина, Аерозоль

Травна система та обмін речовин ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Ентерожерміна форте суспензія флакон 5 мл №10 320.8 ₴