Алергія та алергени

Алергія та алергени

Алергія – це імунологічна реакція організму на певні речовини, які зазвичай не є загрозливими для більшості людей. Ці речовини, які викликають алергічну реакцію, називаються алергенами. Алергія може виникати на будь-який вік та впливати на різні системи організму, такі як шкіра, дихальні шляхи, очі, а також шлунково-кишковий тракт.

Алергени можуть бути різноманітними речовинами, такими як пилок рослин, домашній пил, продукти харчування (наприклад, арахіс, молоко, яйця, горіхи), деякі ліки, комахи (укуси комарів, бджіл, ос), алергени у повітрі (дим, запахи, аерозолі) та багато інших речовин.

Симптоми алергії можуть бути різними в залежності від типу алергена та індивідуальних особливостей кожної людини. Зазвичай це свербіж, сльозотеча, чхання, нудота, висипи на шкірі, затруднення дихання та інші неприємні симптоми.

Діагноз алергії встановлюється за допомогою спеціальних тестів, таких як шкірні проби, кровні тести або проведення спостережень під час алергенних спроб.

Алергени

Алергія та алергени — Фото 61
Алергія на харчові продукти
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 62
Алергія на пилок рослин
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 62
Алергія на домашніх тварин
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 61
Алергія на укуси комах
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 62
Алергія на ліки
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 64
Інші алергени
Перегляд

Органи ураження

Загальна реакція
Перегляд
Горло
Перегляд
Грудна клітина
Перегляд
Обличчя
Перегляд
Шлунок
Перегляд
Шкіра
Перегляд

Календар цвітіння

Алергія та алергени — Фото 67
Весна
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 65
Літо
Перегляд
Алергія та алергени — Фото 66
Осінь
Перегляд

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!