Вітаміни та БАДи

Фільтр
Форма випуску: Розчин
Виробник: Юрія-Фарм
Loading ...
Форма випуску: Льодяники
Виробник: Артезан Фарма
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Gofarm Ltd
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Lab. Virens
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: мібе ГмбХ Арцнаймиттель
Loading ...
Форма випуску: Гель
Виробник: Орісіл - Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дельфарм Гайард
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Хюбнер Натурарцнайміттель
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фарматіс
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Хюбнер Натурарцнайміттель
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фарматіс
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Хюбнер Натурарцнайміттель
Loading ...

Отримувати потрібну дозу мінералів допомагають БАДи, адже забезпечити людський організм необхідними для правильного функціонування всіма органічними сполуками складно. Джерелами магнію, цинку, калію, вітамінів А, В чи D груп є сезонні фрукти, овочі, рослинні білки, риба. Однак не в кожної людини виходить заповнити дефіцит тільки за рахунок раціону. Біологічно активні добавки дозволяють уникнути довготривалого авітамінозу, зводячи до мінімуму ризик появи ускладнень.

Що таке вітаміни

Це група органічних хімічних речовин із різноманітною структурою. Так як організм людини їх не синтезує в достатній кількості, такі комплекси необхідно постачати з їжею або у вигляді активних біологічно добавок. Справа в тому, що часто причиною дефіциту є неправильно збалансоване харчування. Однак бувають випадки, коли нестача речовин спричинена порушеннями перебігу фізіологічних процесів, частіше емоційної основи – депресії, переживання, нервові зриви. Не рекомендується приймати вітаміни «про всяк випадок». Біологічно активні добавки мають приймати відповідно до потреб організму. Якщо причиною нестачі стало неправильно збалансоване харчування, достатньо змінити меню та ввести продукти, багаті на мікроелементи. Останні беруть участь у всіх функціях систем органів, тому так важливо скоригувати раціон харчування. Кожна група відповідає за різні процеси. Вітамін А покращує зовнішній вигляд шкіри: прискорює оновлення епідермісу та знижує втрату вологи. Купивши в аптеці препарат та використовуючи його за інструкцією, можна усунути дрібні зморшки та знебарвлення шкірного покриву. Комплекс Е є антиоксидантом, який уповільнює старіння. Він допомагає зміцнити імунітет та знизити рівень холестерину в крові. Вітаміни групи В відповідають за правильний розвиток у дитячому віці, психічну врівноваженість. Наприклад, В1 позитивно впливає на нервову систему, В2 позитивно впливає на швидкість метаболізму, B12 відповідальний за правильне функціонування нервової системи та вироблення еритроцитів.

Що таке БАДи

Біодобавки або БАДи призначені для доповнення раціону та відрізняються від продуктів харчування. Вони обов'язково включають мінерали, амінокислоти, пробіотики. БАДи допомагають покращити чи зберегти загальний стан здоров'я, задовольнивши щоденні потреби у поживних сполуках. Групи БАДів та їх види:

 • біологічно активні добавки, що містять вітамінно-мінеральні комплекси. Вони призначені для заповнення нестачі цих сполук. Нестача будь-якого з них може призвести до негативних фізіологічних чи морфологічних змін;
 • БАДи, що містять рослинні інгредієнти та екстракти. Їхня дія полягає в підвищенні імунних сил та посиленні роботи окремих органів. Ефективність цього типу харчових добавок пов'язана з наявністю в них певних активних сполук (флавоноїди, алкалоїди, дубильні речовини);
 • біологічно активні добавки з жирними кислотами. Призначені для забезпечення людини дефіцитними омега-3 (n-3). Ця група має протизапальні, антиаритмічні, антиагрегаційні та антигіпертензивні властивості, що позитивно впливає на ліпідний профіль. Це виражається підвищенням рівня корисного холестерину ЛПВЩ та зниженням кількості тригліцеридів у сироватці крові;
 • БАДи, які містять харчові волокна. Рослинна клітковина є цінним інгредієнтом багатьох дієтичних продуктів. Вона належить до групи вуглеводів, які не перетравлюються і не всмоктуються в шлунково-кишковому тракті;
 • БАДи, що впливають на окремі системи та органи. Відповідають за процес схуднення, впливають на опорно-руховий апарат, покращують концентрацію уваги та життєвий тонус, уповільнюють процеси старіння, знижують ризик остеопорозу, допомагають наростити м'язову масу.

Перш ніж купити біологічно активні добавки, поговоріть зі своїм лікарем, дієтологом або проконсультуйтеся з фармацевтом аптеки.

Показання для прийому вітамінів та БАДів

Збалансоване, різноманітне харчування здатне задовольнити потреби організму у всіх необхідних речовинах. Однак вітаміни та БАДи рекомендується приймати людям, які страждають від певних захворювань або належать до груп ризику дефіциту мінералів. У такій ситуації перед початком вживання добавок варто проконсультуватися з лікарем, який призначить аналіз крові. Приймають вітаміни та БАДи жінки, які планують вагітність, вагітні та годуючі, вегани та вегетаріанці, які дотримуються безглютенової дієти, люди з непереносимістю лактози, з ревматичними захворюваннями або псоріазом, хворі на захворювання Крона. Біологічно активні добавки у кожному конкретному випадку підбирає лікар з урахуванням особливостей та форми випуску речовини. Класифікація вітамінів та БАДів за формою виробництва:

 • гель;
 • драже;
 • капсули;
 • краплі;
 • пастилки;
 • розчин;
 • суспензія;
 • таблетки.

Важливо розуміти, що біологічно активні добавки і вітаміни не є ліками чи фармацевтичними препаратами. Вони не призначені для лікування хвороб.

Купити БАДи та вітаміни в аптеці «Бажаємо здоров'я»

В онлайн каталозі аптеки «Бажаємо здоров'я» відвідувачі знайдуть види вітамінно-мінеральних речовин широкого спектру дії, які швидко поповнюють дефіцит мікроелементів в організмі. Купити БАДи в Україні ми пропонуємо за вигідними цінами. Доставка здійснюється в будь-яке відділення аптеки. Якщо є питання, телефонуйте за вказаними номерами на сайті аптеки.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Вітаміни та БАДи
✅ Кількість препаратів 2459
✅ Найдешевший препарат 1,30 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Розчин, Капсули, Сироп, Рідина, Порошок, Пастилки, Фіточай, Краплі, Чай, Драже, Суспензія, Олія, Льодяники, Гранули, Бальзам, Плоди, Екстракт, Гель, Спрей, Емульсія, Листя, Трава

Вітаміни та БАДи ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», грудень 2023

Сахніл таблетки для нормалізації рівня цукру в крові №100 350 ₴
Централ-Б капсули №30 173 ₴
Бівел суспензія флакон 120 мл 285.3 ₴
Солгар (Solgar) Омега-3 потрійна 950 мг ЕПК та ДГК капсули №50 1030.6 ₴
Солгар (Solgar) Мелатонін таблетки 1 мг №60 383.7 ₴