Для підтримки зору

Гострий зір – запорука якісного та комфортного життя. Але багато чинників негативно впливають на гостроту зору. З віком люди починають бачити гірше з наступних причин:

  • генетика;
  • спадкові хвороби;
  • робота за комп’ютером (постійна сильна втома очей);
  • малорухливий спосіб життя;
  • шкідливі звички;
  • нестача вітамінів та мінералів;
  • вікові зміни зору, помутніння кришталика ока тощо.

Вже з 35-40 років люди починають турбуватися про власне здоров’я, купуючи вітаміни для імунітету, проте забувають про турботу про зір. На жаль, проблеми з очима трапляються все частіше у молодих людей, адже саме вони захоплюються смартфонами, ноутбуками.

Вітаміни для очей – обов’язкова процедура для тих людей, чиї очі щоденно піддаються значним навантаженням. Підтримання нормального зору за допомогою вітамінів та мінералів – відмінна профілактика катаракти чи інших захворювань очей.

Продукти для підтримання гостроти зору

З віком організму все складніше отримувати необхідні речовини з харчових продуктів. Тому використовуються додаткові вітаміни для нервової системи, препарати для покращення травлення тощо. Перш ніж придбати вітаміни для очей у вигляді фармацевтичних препаратів, необхідно розглянути продукти, в яких містяться компоненти, що підтримують гостроту зору.

Один з них – чорниця. Ця ягода дуже корисна для очей, причому в будь-якому вигляді. Навіть у консервованому чи вареному стані вона має комплекс речовин, які підвищують еластичність очних капілярів, зміцнюють стінки кровоносних судин, стимулюють приплив крові до сітківки і прискорюють регенерацію клітин ока. Допомагають зменшити напругу очей, підвищити видимість і покращити зір у сутінках.

Не менш популярні ягоди аронії (чорноплідної горобини). Вона захищає органи зору від небезпечного ультрафіолетового проміння, а зорові клітини уповільнюють старіння.

Сучасні вітамінні комплекси для зору зазвичай містять цілий комплекс важливих речовин. До складу таких харчових добавок для очей входять вітаміни:

  • А;
  • група В;
  • D і Е;
  • лютеїн;
  • Омега-3.

Вітамін А бореться з сухістю очей – головною причиною неприємного відчуття. Вітаміну А багато в моркві, морській рибі, оранжевих чи червоних плодах.

D – необхідний вітамін для профілактики катаракти. Тривале перебування на сонці без захисних окулярів призводить до цього небезпечного захворювання. Вітамін D є в риб’ячому жирі, печерицях, морській рибі. Вітамін Е – уповільнює процеси старіння очного яблука. Він міститься в зелені, черешнях, малині.

Лютеїн – найпотрібніший антиоксидант для сітківки. Він покращує кровообіг, допомагає боротися з катарактом. Багаті на лютеїн листові овочі, яєчні жовтки, морква, перець.

Омега-3 – жирні кислоти, що допомагають формування органів зору в період вагітності, а в зрілому віці покращують кровообіг всередині очного яблука, позбавляють відчуття піску в очах. Багато Омега-3 в морепродуктах, рибі.

Вітаміни групи В – тіамін, рибофлавін, ціанокобаламін, піридоксин беруть участь у передачі нервових імпульсів, захисті від УФ-променів, знятті втоми з очних м’язів, відновлення нервів. Багаті на вітаміни групи В кисломолочні продукти, морепродукти, фрукти та овочі.

Не обійтися і без мікроелементів. Запобігти зниженню зору допомагають продукти та комплекси, що багаті на селен, мідь, цинк.

Препарати при короткозорості

Сучасні препарати випускаються у формі крапель, капсул, вітамінних комплексів чи розчинів для ін’єкцій. Люди, які страждають на короткозорість, мають звертати увагу на склад ліків. В препарати має входити:

  • екстракт чорниці;
  • лютеїн;
  • селен;
  • цинк;
  • вітамін А.

Звісно, приймати ліки можна тільки після огляду в офтальмолога.

Поради для профілактики захворювань очей

Крім медичних препаратів, необхідно і самому турбуватися про зір. Для цього необхідно:

  • робити спеціальну гімнастику для очних яблук (рухи очима) зранку;
  • робити відпочинок під час роботи за ПК;
  • користуватися сонцезахисними окулярами на вулиці;
  • обмежити час використання смартфона.

Купити ліки за прийнятними цінами в Києві чи іншому місті завжди можна в мережі аптек «Бажаємо здоров’я». Достатньо вибрати в інтернет-аптеці необхідний препарат та замовити його до найближчої аптеки «Бажаємо здоров’я». Ліки потрібно забрати в аптеці за вибраною адресою протягом 48 годин після підтвердження замовлення.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Для підтримки зору
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Таблетки

Для підтримки зору ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Зест (ZEST) Віжн Комплекс капсули №30 258 ₴