Оплата

Оплата карткою онлайн

З метою покращення обслуговування споживачів мережі аптек «Бажаємо здоров’я», «Аптека твоєї родини» Користувачам даного Сайту наразі стала доступна опція онлайн оплати замовлених товарів банківською картою. Для того, щоб скористатись даним функціоналом Користувачу Сайту після формування в корзині списку Товарів необхідно перейти до оформлення замовлення. Після цього на відповідній сторінці  слід обрати «Спосіб оплати» - «Оплата картою». Для оплати замовлення онлайн, Користувача буде перенаправлено на платіжний шлюз LiqPay. При дотриманні Користувачем покрової інструкції на платіжному шлюзі LiqPay оплата замовлених товарів пройде успішно. Проведення онлайн платежів банківськими картами здійснюється згідно з вимогами платіжних систем Visa Int., MasterCard Europe Sprl. Передача інформації відбувається в захищеному режимі.  Конфіденційність персональних даних Користувача, що повідомляється, забезпечується АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Введена інформація не буде передана третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України.

У разі скасування замовлення, повернення коштів на банківський рахунок Користувачу, як правило відбувається протягом 2-3 робочих банківських днів, але іноді це може займати до 30 днів. Термін повернення коштів залежить від банку, який видав та обслуговує банківську карту Користувача. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я», «Аптека твоєї родини» та Володілець Сайту не мають впливу на швидкість проведення операції з повернення коштів банком на рахунок Користувача.

До уваги Користувачів:

Замовлення рецептурних препаратів можливе лише за умови обрання способу отримання товару - «Самовивіз». Рецептурні препарати можуть бути відпущені з аптечного закладу лише після пред'явлення рецепта на лікарські засоби від лікаря! Нагадуємо, що згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 № 172, Наказу №360 МОЗ України, від 19.07.2005 р. (пункт 16),  лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек (після оплати та отримання чеку) та їх структурних підрозділів, поверненню (обміну) не підлягають. Надсилаючи замовлення на придбання лікарських засобів на нашому Сайті, Користувач автоматично підтверджуєте, що на момент оформлення замовлення досягнув віку з якого йому чинним законодавством України дозволено реалізацію (відпуск) лікарських засобів (згідно вимог ст. 21 Закону України «Про лікарські засоби»), надає свою згоду на обробку персональних даних, а також автоматично приймає та погоджуєтеся з Умовами використування сайту та Політикою конфіденційності.

Оплата в аптечному закладі при отриманні товару:

Оплата замовленого товару може здійснюватись безпосередньо фармацевту/асистенту фармацевта в аптечному закладі при отриманні товару. Разом з товаром покупець отримує розрахунковий документ. Копії сертифікатів і ліцензій на товари надаються за попереднім запитом. Щоб оплатити замовлений товар безпосередньо при отриманні, оформляючи  замовлення оберіть спосіб оплати «Оплата в аптеці готівкою або карткою».

Оплата товару та послуги з його доставки при отриманні замовлення від кур’єра:

Споживач має право за власним вибором самостійно оплатити здійснене замовлення та послуги з його доставки кредитною карткою або готівкою, на веб-сайті https://apteka.net.ua/ або безпосередньо під час отримання замовлення від кур’єра.