Від паразитів

Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 400 мг
Виробник: Тернофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 400 мг
Виробник: Мепро Фармасеутікалз
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 400 мг
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Дозування: 400 мг
Виробник: Гракюр
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 400 мг
Виробник: ГлаксоСмітКляйн
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Дозування: 5%
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 150 мг
Виробник: Гедеон Ріхтер
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Янссен-Сілаг
Loading ...
Виробник: Аспен Бад Олдесло
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 4%
Виробник: ЛМП
Loading ...
Дозування: 400 мг
Виробник: Індоко Ремедіс
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 150 мг
Виробник: Здоров'я ФК
Loading ...
Дозування: 200 мг
Виробник: Індоко Ремедіс
Loading ...
Форма випуску: Квітки
Виробник: Ліктрави
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Стома
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Червона зірка
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 33%
Виробник: Тернофарм
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 33%
Виробник: Віола
Loading ...
Протипаразитарні засоби

Протипаразитарні засоби − це лікарські препарати, що використовуються для лікування і профілактики захворювань, зумовлених різними видами паразитів, включаючи ектопаразитів (членистоногих), гельмінтів та найпростіших мікроорганізмів. У разі підозри на наявність паразитів в організмі, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Чим небезпечні для людини паразити?

Паразити – це організми, що мешкають у тілі людини (глисти, найпростіші мікроорганізми) чи на його поверхні (блохи, кліщі, воші), що живуть і розвиваються за допомогою організму господаря.

Усі види паразитів у період своєї активної життєдіяльності поглинають поживні речовини, необхідні для нормального функціонування організму та виділяють велику кількість токсичних побічних продуктів, які з кровотоком розносяться організмом і викликають важку інтоксикацію.

Хвороби, спричинені паразитами, потрібно лікувати антипаразитарними медикаментами, що підбираються індивідуально.

Як паразити потрапляють до організму людини?

В організм людини паразити можуть потрапити: із зовнішнього середовища (ґрунт, вода), через свійських тварин, при контакті із зараженою людиною або статевим шляхом.

Головна причина поширення ендопаразитів (гельмінти) та найпростіших мікроорганізмів (наприклад, лямблії) - це недотримання елементарних правил особистої гігієни та немиті продукти харчування. Заразитися гельмінтами можна: від домашніх тварин, через сиру воду із неперевірених джерел, статевим шляхом від людини до людини (трихомонади), тощо. Глисти та гельмінти найчастіше розміщуються в кишечнику. Деякі види проникають у мозок, печінку, м'язи, очі, жовчні протоки, бронхо-легеневу систему.

Ектопаразити (воші, клопи, блохи) передаються від тварин через укуси гризунів, при статевому контакті і через предмети особистої гігієни зараженої людини. Ектопаразити та ендопаразити, також найпростіші , вони стрімко розвиваються і розмножуються при недотриманні правил особистої гігієни.

Симптоми зараження паразитами

Кровоссальні ектопаразити викликають свербіж, їх укуси болісні.

Головною ознакою наявності ендопаразитів вважається сильний свербіж в анальному проході (ентеробіоз) та відчуття дискомфорту в животі.

При підозрі на гельмінтоз проводиться загальний лабораторний аналіз крові. Підвищений показник еозинофілів (у нормі 0-5%) свідчить про присутність гельмінтів в організмі або алергічну реакцію організму.

Побічними ознаками зараження гельмінтами вважаються:

 • нудота, блювання, діарея, розлад шлунку, втрата або підвищення апетиту;
 • збільшення печінки;
 • збільшення серцевого пульсу;
 • підвищена дратівливість;
 • висипання на шкірі, свербіж, поколювання, оніміння;
 • м’язова слабкість;
 • пожовтіння очних яблук.

Які бувають протипаразитарні засоби для людини?

Протипаразитарні лікарські препарати виготовляються як на рослинній, так і на синтетичній основі. Основні групи протипаразитарних засобів:

 • антипротозойні − застосовуються для лікування хвороб, спричинених різними внутрішньоклітинними паразитами (мікроспоридії, лямблії, плазмодїї);
 • протигельмінтні − пригнічують життєздатність гельмінтів (круглі, стрічкові черви, сисуни). Протипаразитарні препарати мають різний спектр дії. Ліки з вузьким спектром дії призначають для впливу на певний гельмінт, а засіб з широким спектром дії одночасно впливає на кілька видів червів, що паразитують. Використовуються як для лікування, так і з профілактичною метою;
 • засоби для боротьби з ектопаразитами застосовуються для знищення кліщів, вошей та інших організмів, що паразитують на шкірі людини.

Самолікування не принесе очікуваного результату і може завдати непоправної шкоди, тому підбирати препарат для лікування і курс лікування повинен лікар.

Основні форми ліків для лікування паразитів

Розрізняють такі лікарські форми протипаразитарних ліків:

 • антипротозойні препарати (таблетки, капсули);
 • препарати, що діють на ектопаразитів (репеленти, мазі та креми, емульсії для зовнішнього застосування, спреї);
 • протигельмінтні (таблетки, суспензії оральні).

Де купити протипаразитарні препарати в Україні?

В інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я» можна купити антипротозойні, протигельмінтні препарати та засоби для боротьби з ектопаразитами. В наявності широкий вибір фармацевтичних препаратів широкого та вузького спектрів дії. Пропонуємо продукцію високої якості та за доступнимними цінами.

В аптеках «Бажаємо здоров’я» представлено лише якісні сертифіковані медикаменти для боротьби з паразитами. Наша мережа аптек співпрацює з великими та перевіреними часом постачальниками.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Від паразитів
✅ Кількість препаратів 37
✅ Форма випуску Таблетки, Розчин, Квітки, Суспензія, Крем, Емульсія, Мазь, Спрей