Товари медичного призначення

Фільтр
Виробник: Біодекс ТОВ (Україна, Дніпро (Дніпропетровськ))
Loading ...
Виробник: Біодекс ТОВ (Україна, Дніпро (Дніпропетровськ))
Loading ...
Виробник: Біодекс ТОВ (Україна, Дніпро (Дніпропетровськ))
Loading ...

Товари медичного призначення

Аптека – спеціалізована установа охорони здоров'я, тому в ній можна купити не лише лікарські препарати, а й товари медичного призначення. Це об'ємна група різноманітних виробів, призначених для санітарно-гігієнічних, медичних, діагностичних та профілактичних процедур.

Попри те, що така категорія налічує велику кількість допоміжних засобів (одноразові шприци, бахіли, бинти, вата), до неї також входить складне обладнання, f nfrj; УЗД-апаратура або кардіостимулятори. При цьому незалежно від призначення вони виконують загальну функцію – полегшити лікувальний процес медичним працівникам і зробити його більш комфортним для пацієнта.

Класифікація медичних товарів

Для систематизації великої категорії існує встановлена ​​класифікація, яка полегшує вибір і розуміння, навіщо і де можна придбати медичне приладдя.

Товари для лікування та діагностики: медичні інструменти, прилади та апарати, витратні, хірургічні матеріали, термометри, вироби для проведення рентгенівського дослідження, стетоскопи та стетофонендоскопи.

Умовно медичні товари можна поділити на види:

 1. Засоби для діагностики. Застосовуються для лабораторного чи самостійного використання. Сюди входять тест-системи для визначення вагітності, овуляції, ацетону, цукру, наркотиків, неінфекційних захворювань, ємності для збирання біологічних рідин (сечі, калу), інструменти для забору крові: голки, скарифікатори, джгути;
 2. Медичні прилади. Потрібні для відстеження стану організму. Сюди входять термометри (електронні, ртутні, інфрачервоні), гігрометри, тонометри (механічні, напівавтоматичні, автоматичні), стетоскопи, пульсоксиметри.
 3. Засоби догляду за хворими. Полегшують догляд та забезпечують комфорт. До цієї категорії входять пелюшки, серветки, підгузки, прокладки, сечоприймачі, калоприймачі, судна, медичні кола та інші.
 4. Кисневі маски, балони. Необхідні для кисневої терапії з метою підтримання нормальної концентрації кисню в крові.
 5. Перев'язувальні матеріали. Товари медичного призначення бувають стерильні та нестерильні. Використовуються як у лікарнях, так і в домашніх умовах з метою закрити рани від попадання пилу, бруду. Сюди входять вата, бинти, лейкопластирі, марля, серветки та пов'язки.
 6. Компресійний трикотаж. Особлива група медвиробів, необхідна для забезпечення нормальної циркуляції крові, полегшення стану при варикозному розширенні вен та інших судинних хвороб.
 7. Маніпуляційні вироби. Потрібні для уколів та проведення інших процедур як у лікарняних, так і в домашніх умовах. У категорію входять шприци, катетери, канюлі, системи переливання розчинів та крові.
 8. Ортопедичні вироби Призначаються при забитих місцях, розтягуваннях, переломах з метою фіксації суглоба, підтримки м'язів, полегшення больового синдрому та прискорення відновлення. Сюди входять еластичні бинти, тростини, милиці, бандажі, наколінники, корсети, шини, пояси.
 9. Засоби контрацепції та лубриканти. Потрібні для захищеного сексу з метою запобігання небажаній вагітності, а також захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом. До категорії входять презервативи, гелі-мастила, вагінальні супозиторії.
 10. Інші медичні товари: маски, респіратори, рукавички, бахіли, беруші, напальчники, гінекологічні набори, піпетки, грілки, зонди та дренажі, масажери, одноразовий медичний одяг, шовний матеріал, рентгенівські плівки та електроди, термобокси та холодоагенти.

У цій класифікації також виділяють товари для вагітних та жінок, що годують, стоматологічні та офтальмологічні інструменти та матеріали, медичний одяг, лабораторне обладнання, імпланти.

Купуючи вироби медичного призначення в аптеці, важливо знати, що вони пройшли обов'язкову сертифікацію відповідно до встановлених стандартів. Тому перевірені на безпеку, стерильність, функціональність та дозволені до використання.

Які медичні товари ви можете купити у нашій аптеці

В асортименті ви знайдете різне медичне приладдя, яке ви можете використовувати, як у клініках, так і домашньому побуті. Асортимент представлений як українськими, так й іноземними виробниками, що дозволяє вибрати товар, що підходить за ціною та якістю

У каталозі сайту представлені:

 • діагностичні тести;
 • засоби для догляду за хворими та для реабілітації;
 • кисневі маски та балони;
 • компресійний трикотаж;
 • контрацепція та лубриканти;
 • маніпуляційні вироби;
 • медичні вироби;
 • ортопедичні вироби;
 • перев'язувальний матеріал.

Також ви можете придбати різноманітні медичні товари для особистої гігієни та догляду за ротовою порожниною, обличчям, тілом, вироби для майбутніх мам та новонароджених дітей.

Вироби медичного призначення випускаються без рецепта. Товари, які є в наявності, можна купити особисто або онлайн на сайті з доставленням до відділення аптеки у вашому місті. У разі відсутності необхідного виробу його можна замовити.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Товари медичного призначення
✅ Кількість препаратів 2320
✅ Форма випуску Тест-струменевий, Супозиторії, Тест-смужка, Колюча

Товари медичного призначення ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», травень 2024

Гель-змазка Дюрекс (Durex Play Cherry) зі смаком та запахом вишні 50 мл 160.4 ₴
Бинт марлевий медичний нестерильний Віола розмір 5 м*10 см 7.4 ₴
Серветки марлеві медичні стерильні чотиришарові розмір 14 см*16 см 5 шт 17.8 ₴
Презервативи Дюрекс (Durex Classic) класичні 12 шт 224.7 ₴