Медтехніка

Фільтр
Виробник: Гуангдонг Річжинн Медикал Технолоджі (Китай)
Loading ...
Виробник: Гуангдонг Річжинн Медикал Технолоджі (Китай)
Loading ...
Виробник: Wuxi Exanovo Medical Instrument
Loading ...
Виробник: Xiamen Ants-Bro Technology
Loading ...
Виробник: Guangdong Transtek Medical Electronics Co., Ltd (Китай)
Loading ...
Виробник: Hangzhou Hua'an Medical & Health Instruments
Loading ...
Виробник: Shenzhen Pango Electronic
Loading ...
Виробник: Hangzhou Hua'an Medical & Health Instruments
Loading ...

Покупка медтехніки для домашнього використання значно спрощує життя сучасної людини. Наявність спеціальних приладів вдома дозволяє контролювати життєво важливі показники організму та швидко реагувати на їхні критичні зміни. Діагностичні прилади для домашнього використання доступні в аптеці «Бажаємо здоров’я». Їх можна купити в аптеці або замовити онлайн в Києві або іншому місті України.

Яка медична техніка є в каталозі

Аптека «Бажаємо здоров’я» надає можливість придбати все необхідне для контролю за станом здоров’я за помірними цінами. В асортименті представлено медичну техніку кращих світових виробників.

Інгалятори та комплектуючі

Небулайзери — необхідна річ у домі, особливо, якщо в домі є маленькі діти. Інгалятори допомагають швидко зняти приступи сухого задушливого кашлю, спазми гортані (ларингіту), полегшити носове дихання, швидко та ефективно лікувати бронхіти. Інгаляції призначають дітям від 9 місяців та дорослим у будь-якому віці.

Без інгалятора не обійтися людям, які страждають на бронхіальну астму, хронічний бронхіт. Він швидко знімає спазм, дозволяє вільно дихати навіть після сильного приступу задухи.

Електричні грілки

Грілки — незамінна річ у холодну пору року, коли зростає ризик простудних захворювань. Електричні пристрої допомагають швидко зігрітись у випадку, коли сильно промерзли на вулиці, та цим самим запобігти розвиток простуди. Також вони допомагають зняти симптоми (такі як озноб та ломота в тілі), швидше піти на покращення, коли хворобу вже здолано.

Прилади для вимірювання цукру

Прилад для вимірювання цукру важливо мати вдома кожному, хто страждає на цукровий діабет. Також він стане у пригоді здоровим людям у віці старше 45 років для систематичного контролю за власним станом здоров’я.

Деякі сучасні прилади, окрім вимірювання цукру в крові, дозволяють дізнатися рівень холестерину, сечової кислоти та гемоглобіну. Ці показники є також життєво важливими, адже від них залежить стан кровоносних судин та рівень захисних функцій організму.

Термометри та гігрометри

Термометри та гігрометри мають бути в кожному домі, адже вони покликані контролювати якість повітря в кімнаті, вимірювати температуру тіла. Сучасні інфрачервоні термометри поєднують у собі й функцію гігрометра, дають змогу швидко та точно виміряти температуру тіла, води чи дитячої суміші, а також температуру повітря в кімнаті, його вологість.

Тонометри, стетоскопи та інші діагностичні прилади

Тонометр потрібен не тільки людям у віці 50+, але й молодим, які почувають себе добре. Тиск може впасти чи піднятися раптово, у такому випадку важлива швидка та правильна реакція.

Стетоскоп також необхідний у домашній аптечці, адже він допомагає прослухати серцеві ритми, звуки легень, шлунково-кишкового тракту та інших внутрішніх органів. Його часто використовують для прослуховування серцебиття плоду у вагітних. Цей медичний прилад йде в комплекті до механічного тонометра. В автоматичному він не входить до комплектації, тому його варто купити додатково.

Чому важливо мати медтехніку вдома

Медичні прилади й апарати важливо мати вдома, адже з їхньою допомогою легко слідкувати за станом здоров’я. У випадку погіршення одного чи декількох показників можна швидко прийняти відповідні ліки або викликати швидку допомогу.

Медтехніка дозволяє забути про приймання ліків «на осліп», навчитися спочатку робити самостійну первинну діагностику, а у випадку, коли з’являється підозра на ускладнення ситуації, оперативно звертатися до лікаря.

Купити медичну техніку в аптеці «Бажаємо здоров’я»

Якщо вам потрібна якісна медтехніка, купити її можна в аптеці або на сайті мережі «Бажаємо здоров’я». Зручно, що товар можна купити через інтернет на офіційному сайті та отримати в будь-якому куточку України, не виходячи з дому.

У каталозі представлено широкий вибір товарів медичного призначення від кращих світових виробників. Ціни доволі лояльні та значно нижчі, ніж в інших точках продажу, адже аптека напряму співпрацює з виробниками. Точну вартість необхідної медтехніки можна дізнатись у каталозі.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Медтехніка
✅ Кількість препаратів 221

Медтехніка ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», травень 2024

Тонометр Парамед Комфорт (Paramed Comfort) механічний 627.1 ₴