Нормалізація жіночих циклічних процесів

Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: Біттнер
Loading ...
Виробник: Нутримед
Loading ...
Виробник: Нутримед
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Ефферта
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Пракруті Продактс (Індія)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Пракруті Продактс (Індія)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Про-фарма УА
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Бовіос Фарм
Loading ...
Виробник: Біхелс
Loading ...
Виробник: Пракруті Продактс (Індія)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: BHI-Biohealth int.
Loading ...
Виробник: Бовіос Фарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармаком
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Ананта Медікеар
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: ХС Кловер
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармаком
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Нутримед
Loading ...

При порушеннях гормонального фону використовують вітаміни для нормалізації менструального циклу. Якщо не врівноважити дисбаланс гормонів, такі порушення провокують розвиток захворювань. Жінки можуть подолати нерегулярні кровотечі за допомогою БАДів для відновлення менструального циклу.

Що розуміють під порушенням менструального циклу

Один із основних показників жіночого здоров'я – регулярний менструальний цикл. Зазвичай він триває 21-35 днів, кровотеча продовжується від 2 до 5 днів. Однак практично кожна жінка хоч раз у житті стикалася з порушеннями з різних причин, залежно від віку та інших факторів. Порушення – це всілякі зміни, що стосуються тривалості періоду, частоти кровотечі, її рясності та пов'язаного з цим болю. Розлади часто з'являються в молодих дівчат, а також у жінок перед менопаузою. Вони можуть бути спричинені гормональними порушеннями, недостатньою роботою яєчників або гетерофункціональними станами, наприклад, щитовидної залози. До частих провокаційних факторів збоїв відносяться стрес, інфекції статевих шляхів, перенесені операції, використання оральних гормональних контрацептивів або внутрішньоматкових спіралей.

Як БАДи допомагають відновити цикл

Функціонування репродуктивної системи залежить від багатьох показників, що знаходяться в симбіозі. Вітаміни для регулювання менструального циклу спрямовані на живлення ендокринних залоз, які регулюють вироблення гормонів, сприяючи тим самим довготривалому здоров'ю. Список інгредієнтів, з яких складаються біологічно активні добавки, включає:

 • кальцій – усуває гормональні збої, спричинені синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ). Більш ефективний разом із вітаміном D;
 • вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, фолієва кислота) – регулюють менструації, знижують ризик передменструального синдрому (ПМС);
 • магній – бере участь у виробленні стероїдних гормонів. Вживання речовини в комплексі з вітаміном B призводить до значного покращення емоційного та психічного стану;
 • дягіль – зменшує болючість та полегшує симптоми ПМС;
 • клопогон кистевидний – покращує репродуктивне здоров'я жінок і сприяє відновленню менструацій.

БАДи для відновлення циклу – негормональні засоби, які спрямовані на відновлення здоров'я. Оскільки більшість причин збоїв у роботі репродуктивної системи безпосередньо чи опосередковано пов'язані з гормональним дисбалансом, то біологічно активні добавки дозволяють відрегулювати його, прикладаючи мінімум зусиль. Також гінекологи призначають засоби як допоміжні елементи при консервативному лікуванні захворювань, які в комплексі з медикаментами дають більший ефект.

Показання для прийому БАДів

Показаннями для БАДів при порушенні менструального циклу є насамперед гінекологічні захворювання органів малого тазу та дисбаланс гормонів. Також призначають добавки при сильних спазмах під час кровотечі, тривалих затримках, коротких або тривалих періодах. Результати застосування БАДів у гінекології:

 • нормалізація гормонального фону. Життєві процеси приходять у норму;
 • відновлення мікрофлори внутрішніх статевих органів. Комплексний характер біодобавок дозволяє досягти цього результату за повний курс лікування;
 • зменшення негативних проявів у період менопаузи. Мова йде про печіння, сухість у піхві, болючі циклічні процеси;
 • усунення проблем онкологічної спрямованості. Купірування новоутворень у шийці або тілі матки;
 • запобігання ранньому старінню організму.

Самостійно приймати біодобавки або інші засоби, спрямовані на вплив на гормональний фон, в жодному разі не можна. Вибору БАДів має передувати консультація в гінеколога.

Загальне самопочуття жінки при прийомі БАДів

Почавши відновлення гормонального фону підібраним лікарем засобом, пацієнтки помічають, як покращується стан здоров'я. Переважає гарний настрій, відсутні «емоційні гойдалки», тон шкіри стає рівним. Як наслідок, при прийомі добавки також покращиться:

 • робота серцево-судинної та нервової систем;
 • фізичний стан;
 • емоційне тло;
 • імунітет.

Купити БАДи для нормалізації циклу можна на офіційному сайті нашої інтернет-аптеки «Бажаємо здоров'я». Для зручності оформлення замовлення скористайтесь фільтрами на сайті або зв'яжіться з консультантом за номером, вказаним на сайті.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Нормалізація жіночих циклічних процесів
✅ Кількість препаратів 134
✅ Форма випуску Капсули, Рідина, Таблетки, Розчин, Краплі, Порошок, Екстракт

Нормалізація жіночих циклічних процесів ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Циклотайм капсули №30 406.6 ₴
Квінол Дуо капсули 300 мг №30 417.5 ₴