Тонометри, стетоскопи та інші діагностичні прилади

Фільтр
Виробник: Wuxi Exanovo Medical Instrument
Loading ...
Виробник: Xiamen Ants-Bro Technology
Loading ...
Виробник: Xiamen Ants-Bro Technology
Loading ...
Виробник: Hangzhou Hua'an Medical & Health Instruments
Loading ...
Виробник: Wenzhou Longwan Medical Device Factoy
Loading ...
Виробник: Shenzhen Pango Electronic
Loading ...
Виробник: Wenzhou Longwan Medical Device Factoy
Loading ...
Виробник: Shenzen Homed Medical Device
Loading ...
Виробник: Shanghai Berry Electronic Tech
Loading ...
Виробник: Omron Healthcare
Loading ...

Контроль стану здоров’я в домашніх умовах дає змогу вчасно виявити патологічні стани та захистити себе від серйозних ускладнень. Здійснювати його систематично та регулярно допоможуть діагностичні прилади, що пропонує придбати аптека «Бажаємо здоров’я».

Які діагностичні прилади є в асортименті

Онлайн аптека дає можливість купити за доступною ціною найнеобхідніші діагностичні прилади, що мають бути вдома в кожного: механічні або автоматичні тонометри, стетоскопи, пульсоксиметри. Ця медтехніка допомагає визначити важливі показники організму та вчасно надати допомогу чи викликати швидку за необхідності.

Пульсоксиметри

Пульсоксиметр — це прилад, що використовується для контролю частоти пульсу та рівня насиченості крові киснем. Він може бути як стаціонарним (використовується лише в лікувальних закладах), так і портативним (є дуже компактні моделі, що помістяться до найменшої кишені). Портативні призначені для використання в домашніх умовах, не потребують спеціальних знань для розшифрування даних.

Стетоскопи

Стетоскоп — простий за конструкцією та використанням прилад, який має широкий спектр роботи, наприклад, прослуховування звуків легень, серця та інших внутрішніх органів. Також його застосовують для прослуховування серцебиття плоду у вагітних, достатньо прикласти його до живота жінки, серцевий ритм дитини буде добре чутно.

Стетоскопи призначено для професійного використання, проте їх можна придбати в аптеці без рецепта та використовувати для самостійного контролю за власним здоров’ям та здоров’ям рідних.

Тонометри

Оскільки гіпертонія є однією з найпоширеніших хронічних хвороб серед населення, тонометри мають значний попит. Ця техніка дає змогу швидко та без спеціальних знань визначити рівень артеріального тиску та своєчасно вжити ліки у випадку його значного підвищення. Різке зниження кров’яного тиску також є небезпечним станом, тому рання діагностика теж має місце.

Прилад для вимірювання артеріального тиску, залежно від типу вимірювання, може бути:

  • механічним;
  • напівавтоматичним;
  • автоматичним.

Кожен із них підходить для домашнього використання — вибір залежить від того, який варіант буде зручнішим людині. Якщо потрібно вимірювати тиск самостійно, тоді краще вибирати автоматичну або напівавтоматичну модель, якщо є кому допомогти — можна брати механічний тонометр. Механічним можна й самостійно користуватись, проте іноді це незручно. На цей тонометр ціна буде найнижчою, найдорожчими є автоматичні варіанти.

Чому варто мати діагностичні прилади вдома

Діагностичні прилади варто мати вдома не тільки людям із хронічними захворюваннями, але й тим, хто має гарне здоров’я. Артеріальний тиск може підійматися і спускатися до критичних показників несподівано, у такому випадку важливо вчасно відреагувати. Своєчасна реакція допоможе швидко повернути його до норми. Саме тому варто купити прилад для вимірювання тиску та тримати його завжди під рукою. Теж саме стосується пульсоксиметра та інших медичних приладів.

Купити тонометри та інші діагностичні прилади в аптеці «Бажаємо здоров’я»

Якщо вам потрібен тонометр або інші медичні прилади для діагностики здоров’я, купити їх можна в аптеці «Бажаємо здоров’я» в Києві або будь-якому іншому місті, де цей препарат буде доступний. Вартість медичної техніки вказана на сайті. Ціни залежать від виробників, але незалежно від вартості всі вироби мають високу якість.

Докладніше з асортиментом можна ознайомитися на офіційному сайті аптеки. Також можна проконсультуватися зі спеціалістом стосовно вибору діагностичного приладу до ваших потреб.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Тонометри, стетоскопи та інші діагностичні прилади
✅ Кількість препаратів 77

Тонометри, стетоскопи та інші діагностичні прилади ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Тонометр ПроМедіка (ProMedica) Assist напівавтоматичний манжета 22-42 см 1224.9 ₴
Тонометр 2B МС-20 механічний зі стетоскопом 546 ₴