Джерело калію та магнію

Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Євро плюс
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Хіноїн
Loading ...
Виробник: Натур Продукт Фарма
Loading ...
Виробник: Натурпродукт Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Солгар Вітамін енд Херб
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Gadot Biochemical Industries Ltd
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Квайссер Фарма
Loading ...
Виробник: Коперасьон Фармасьютік Франсез
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Квайссер Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Opella Healthcare International
Loading ...
Виробник: Профарма Плант
Loading ...
Виробник: Голден-фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: NOW INTERNATIONAL
Loading ...
Виробник: МКМ Найнекс
Loading ...
Виробник: Омніфарма Київ
Loading ...

Щоб підтримувати в організмі баланс життєво необхідних мікроелементів, потрібно приймати БАДи, що містять калій і магній. Вони не належать до лікарських засобів, тому їх застосовують як ще одне джерело волокон, вітамінів, амінокислот, мінеральних речовин. БАДи, до складу яких входять магній і калій, підходять людям із серцево-судинними хворобами та гіпокаліємією.

Роль калію та магнію в організмі людини

Калій приводить до норми баланс води, регулює ритм серця, підтримує функціональну дію магнію. Такі життєво необхідні мікроелементи беруть безпосередню участь у проведенні електричних сигналів, покращують діяльність головного мозку. Основними функціональними діями елементів є:

 • позитивний вплив на зростання кісток;
 • зниження артеріального тиску;
 • регуляція кількості цукру в крові;
 • усунення судом;
 • зменшення болю;
 • підвищення густини мінералів кісткових тканин;
 • підтримка здоров'я серцево-судинної системи;
 • регуляція гормонів;
 • відновлення менструального циклу;
 • зниження больових відчуттів під час менструацій;
 • нормалізація психічного стану.

При нормальній кількості цих мікроелементів завдяки вживанню біодобавок калію і магнію можна позбутися таких проблем: безсоння, депресії, сильної втоми, головний біль. Вони також покращують якість зубів та запобігають відкладенню каменів у нирках.

Симптоми нестачі

Дефіцит особливо важливих компонентів для нормального розвитку людини призводить до дисбалансу всіх елементів організму, утворення важких захворювань. Симптомами дефіциту є:

 • У разі калію – нестача проявляється у вигляді апатії, депресії, непрацездатності, слабкості, стресу, алергії, частих хвороб, свербежу, сухості, шорсткості шкіри, випадіння, тонкості, втрати гнучкості та потьмяніння волосся, запалення рота, язика, діареї, болю в серці, зміни тиску, утворення ерозій.
 • У випадку з магнієм – дефіцит характеризується підвищеною нервовою збудливістю, запамороченнями, занепокоєнням, тривогою, інсомнією, високою стомлюваністю, погіршенням концентрації, уваги, слуху та імунітету, тонкими, ламкими нігтями, онімінням кінцівок, смиканням повік, судомами.

Вітаміни магнію та калію здатні запобігти появі гіпокаліємії (слабкість м'язів, прискорений пульс, утруднене дихання).

Корисні властивості вітамінів з калієм та магнієм

Різні захворювання можуть бути причиною різкого зменшення обсягу рідини в організмі. Внаслідок цього розвиваються хвороби, у пацієнта може спостерігатися блювання, діарея, пітливість, дегідратація (зневоднення), судоми м'язів. Швидко позбутися недуги можна за допомогою прийому спеціальних препаратів з додатковим вживанням вітамінів, які зміцнюють організм та відновлюють імунітет. БАДи, що містять магній і калій, мають ряд корисних властивостей:

 • нормалізація роботи нервової системи;
 • розширення судин;
 • стимуляція виведення жовчі;
 • поліпшення функції перистальтики кишечника.

Показання та протипоказання до застосування

Вітаміни, що містять мікроелементи калій и магній, призначаються лікарем при:

 • Гіпокаліємії. При дефіциті у людини проявляється стомлюваність, знижений імунітет, порушення роботи серця, лущення шкіри.
 • Гіпомагніємії. Зниження концентрації магнію в сироватці крові, коли виникає анорексія, нудота, блювання, сонливість, слабкість, зміна особистості, титанія, тремор, тремтіння м'язів.

При несприйнятності, гіперчутливості до певних компонентів БАДів, апендициті, цирозі печінки, нирковій недостатності прийом цих засобів протипоказаний. Під час вагітності та лактації також не рекомендується застосовувати біодобавки.

Побічні ефекти

Від постійного застосування БАДів у людини може виникнути алергія, перебої в роботі серця, головний біль, запаморочення, нудота, блювання, тривога, непритомність, біль у животі та грудній клітці, тахікардія. Найчастіше такі проблеми виникають через передозування та неправильне застосування біологічно активних речовин.

Форми випуску

БАДи створюють на основі нутрієнтів і вже тривалий час застосовують у медичній практиці. Препарати випускаються у формі:

 • порошків;
 • таблеток;
 • капсул;
 • сиропів;
 • екстрактів;
 • настоянок;
 • концентратів.

Купити біодобавки магнію в Україні можна в нашій інтернет-аптеці за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку вітамінів містами України. Якщо у вас виникли питання щодо оформлення замовлення, ви можете звернутися до нашого менеджера за вказаним номером.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Джерело калію та магнію
✅ Кількість препаратів 48
✅ Форма випуску Таблетки, Порошок, Капсули

Джерело калію та магнію ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Магній+ В6 комплекс від стресу таблетки №50, Фідем Фарм 165.7 ₴