Заспокійливі

Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 700 мг
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 80 мг
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Ананта Медікеар Лімітед
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Нутримед
Loading ...
Виробник: Нутримед
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: EuBion Corporation
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київмедпрепарат
Loading ...
Виробник: Фарма Старт
Loading ...
Виробник: Нутримед
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Нобел
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Нутримед
Loading ...
Виробник: Форсаж Плюс
Loading ...

На тлі щоденних стресів та дратівливості заспокійливі вітаміни відіграють найважливішу роль у житті сучасної людини. БАДи-антистрес допомагають продуктивно та безпечно впливати на нервову систему, пригнічувати збудження, дратівливість, тривожність і можуть заспокоїти в період підвищеної тривоги та покращити якість життя.

Кому показаний прийом заспокійливих БАДів

Постійний кругообіг подій у житті сучасної людини призводить до стресу. Факторів для вияву цього стану багато: іспити в університеті, проблеми на роботі, втрата близької людини. Постійна дія подразників призводить до клінічної симптоматики та потребує медикаментозного втручання. Показання для застосування комплексу вітамінів при стресі:

 • знижена розумова працездатність;
 • дратівливість при стресових ситуаціях;
 • девіантна поведінка дитини;
 • пригнічений настрій;
 • підвищена збудливість;
 • емоційна нестабільність;
 • порушення сну, уривчастий сон.

Якщо ігнорувати негативні емоції, згодом нервова система розхитуватиметься, що призведе до формування неврозів. За наявності у себе схожої симптоматики зверніться до лікаря, і він пропише відповідне лікування. Антистрес-вітаміни – це безрецептурні нешкідливі препарати, які легко переносяться, а діють ефективно.

Різновиди седативних БАДів

Седативні біологічно активні добавки – це медикаменти, які завдяки ослабленню збудливих процесів у головному мозку знижують дратівливість та збудливість. Антистрес-засоби бувають двох видів:

 • органічні;
 • неорганічні.

Ліки неорганічного походження містять у складі солі брому, які гальмують рефлекси збудження та забезпечують рівновагу гальмування та збудження. Такі медикаменти мають сильний седативний ефект. У важких випадках при підтвердженій депресії лікар-психіатр призначає неорганічні препарати – транквілізатори, нейролептики, нормотимічні та інші синтетичні «важкі» заспокійливі, які не можна придбати у звичайному магазині, в інших випадках використовуються біологічно активні добавки, що складаються з рослинної сировини. У складі органічних БАДів найчастіше можна зустріти лікарську валеріану, звичайний хміль, перцеву м'яту, собачу кропиву та інші натуральні рослинні компоненти. Кожна рослина має відмінні риси та відрізняється помірною заспокійливою дією. Також у складі БАДів присутні найважливіші макро- та мікроелементи, які мають додатковий ефект – серед них найчастіше зустрічаються магній, калій, натрій, кальцій, йод, цинк, селен, залізо та інші. Наявність вітамінів групи B дозволяє контролювати роботу судин та гормонів. Вітамін C допомагає впоратися із сезонною нудьгою. Омега-3 допомагає головному мозку засвоїти глюкозу, яка є паливом для нервової системи. Вітамін А захищає нейрони мозку від руйнування. Біологічно активні добавки, які поєднують у собі різні макро- та мікроелементи, є оптимальним варіантом для нормалізації діяльності нервової системи. Такі БАДи проти стресу можуть бути денними чи нічними залежно від потреби.

Форми випуску біологічно активних добавок проти стресу

При виборі БАДів слід звертати увагу на користь препарату. Важливим є не тільки ефект на нервову систему, а й на весь організм. Цьому сприятиме склад медикаментів. Звертайте увагу на рослинні екстракти, макро- та мікроелементи, а також на те, чи є у складі підсолоджувачі. Уважно читайте перелік побічних ефектів та обмежень. Різноманітний асортимент форм випуску допоможе вибрати кращий:

 • драже;
 • краплі;
 • капсули;
 • пастилки;
 • порошок;
 • таблетки.

Вибір форми випуску залежить від особистих уподобань пацієнта – хтось, наприклад, важко ковтає таблетки. В такому разі м'які желатинові капсули або порошки стануть відмінним варіантом прийому медикаментів.

Кому потрібно приймати вітаміни для нервової системи

Зміцнення ЦНС корисне всім, але особливо потрібно приймати заспокійливі БАДи наступним категоріям людей:

 • студенти та школярі перед інтенсивними розумовими навантаженнями (іспити, контрольні);
 • людям, які займаються переважно інтелектуальною працею;
 • людям, які страждають від невралгії та неврозів;
 • людям, що палять;
 • вегетаріанцям;
 • людям у реабілітаційному періоді після тривалих захворювань, у тому числі COVID-19 та інсульту;
 • людям, які пережили сильне потрясіння;
 • всім після 45 років.

Призначити вітамінний комплекс може лише фахівець, який проаналізує анамнез – ваш спосіб життя, стан здоров'я, стать, вік та інші важливі параметри. Часто для встановлення діагнозу потрібні уточнювальні аналізи крові. Без рецепта лікар може призначити біологічно активні седативні добавки. Вони допомагають при безсонні, збудливості та підвищеному прояві емоцій. Найвигідніші ціни на заспокійливі БАДи в Україні ви знайдете у нашій інтернет-аптеці. Оформити замовлення можна онлайн із доставкою. На сайті ви також можете знайти адреси найближчих до вашої оселі аптек і купити там необхідний препарат. Великий вибір та доступні ціни – головні наші переваги!

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Заспокійливі
✅ Кількість препаратів 83
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Пастилки, Краплі, Плоди

Заспокійливі ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Валеріани екстракт таблетки №20, Профі Фарм 34.4 ₴
Нормасед Фіто День капсули №20, Фідем Фарм 75.4 ₴
Валеріани екстракт таблетки №100, Профі Фарм 112 ₴
Зест (ZEST) Позитив для покращення настрою таблетки №14 292.5 ₴