Впоратися з безсонням, постійною апатією та сонливістю допоможуть вітаміни для сну, які не тільки покращують якість нічного відпочинку, а й збільшують його тривалість. Також БАДи добре впливають на нервову систему, розслабляють і заспокоюють людину.
Причини дефіциту сну
Сон – основа гарного самопочуття, адже без повноцінного нічного відпочинку неможливо відновити сили, витрачені протягом дня. Порушення сну – часта скарга пацієнтів. Безсоння може бути спровоковано комплексом факторів. Головними причинами неспокійного сну вважають:
- Відсутність режиму. Багато трудоголіків забувають, що на добу всього 24 години. Через це виникають проблеми з режимом.
- Вживання кави, алкоголю та наркотичних речовин у необмежених кількостях.
- Стрес та синдром підвищеної тривожності є головними причинами нестачі сну. Іноді це пов'язано з кошмарами, страхами та панічними атаками. В такому разі може порушитись дихання, почастішати серцебиття та зникнути сон.
- Захворювання внутрішніх органів. При патологіях нирок скупчуються шлаки та токсини, що провокують набряки, які є причиною поганого самопочуття та не дають заснути. Поширений симптом печінкової патології – свербіж, який посилюється ночами та заважає сну. Патології серця супроводжуються задишкою, прискореним серцебиттям та відчуттям нестачі повітря ночами. Хвороби ШКТ також заважають заснути – позиви в туалет, болі, нудота.
- Недостатня втома також є поширеною причиною порушення сну.
- Неприємні відчуття у нижніх кінцівках, що викликають бажання змінити позу.
Різновиди БАДів для сну
БАДи для покращення сну є натуральними безрецептурними препаратами, які можна придбати в інтернет-аптеці. Класифікація вітамінів при безсонні проводиться залежно від речовини, що міститься в складі:
- Мелатонін. Гормон виробляється в тілі людини самостійно, при нестачі цього компонента можна приймати його у формі препарату. Речовина має седативну дію на організм, нормалізує циркадні ритми та покращує якість сну.
- Заспокійливі трави. До них можна віднести валеріану, собачу кропиву, півонію та інші. БАДи для сну з рослинними компонентами вважаються натуральними та м'якими заспокійливими засобами.
- Вітамін E. Цей компонент підтримує імунітет і є потужним антиоксидантом.
- Вітаміни групи B. Біодобавки для сну з цим компонентом дозволяють контролювати рівень мелатоніну в організмі людини.
- Магній. Цей елемент – основа здорової нервової системи. Нестача магнію призводить до дратівливості, підвищеної втомлюваності та безсоння. Прийом магнію дозволить знизити рівень тривоги та налаштувати людину на здоровий сон.
- Триптофан. Біологічно активні добавки створюють відчуття душевного комфорту та забезпечують гарну якість сну. Триптофан впливає на вироблення серотоніну (гормону щастя) вдень і мелатоніну вночі.
Усі перелічені вітаміни у складі БАДів для нормалізації сну допомагають знизити дратівливість та покращити якість та тривалість нічного відпочинку.
Форми випуску препаратів для покращення сну
Розібравшись у причинах вашого безсоння, лікар призначить БАДи для сну. Існують такі форми випуску:
- гранули;
- драже;
- краплі для вживання/в ніс;
- капсули;
- концентрат для приготування розчину для інфузій;
- настоянки;
- розчини для внутрішньом'язових ін'єкцій;
- розчини для прийому внутрішньо;
- таблетки;
- еліксир.
Різноманітність форм випуску дозволяє вибрати оптимальний варіант для курсу лікування.
Показання до застосування седативних БАДів
Біологічно активні добавки дозволяють не лише покращити якість сну, а й зміцнити здоров'я. Показання до застосування снодійних добавок:
- необхідність корекції режиму сну та неспання;
- зміна часових поясів;
- профілактика порушення сну.
Протипоказання до застосування вітамінів для нормалізації сну
І хоча більшість біологічно активних добавок для сну безпечні та нешкідливі, є категорія людей, котрим їх прийом протипоказаний. До них відносяться пацієнти з такими особливостями організму:
- індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу препарату;
- порушення роботи печінки;
- порушення роботи нирок;
- онкологія;
- епілептичний синдром;
- цукровий діабет;
- вагітність, грудне вигодовування;
- лейкоз, лімфома.
Перш ніж купити медикамент, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
Що дають вітаміни від безсоння
Біологічно активні добавки до їжі дозволяють насамперед нормалізувати сон, але є також додатковий ефект від БАДів для сну:
- м'який заспокійливий ефект;
- зниження нервозності, дратівливості;
- нормалізує роботу центральної нервової системи та серця;
- у складі комбінованої терапії вирішення розладів серцево-судинної системи та спазмів ШКТ;
- зниження частоти головного болю;
- здоровий зовнішній вигляд;
- припинення випадіння волосся;
- нормалізація апетиту.
Здоровий сон – основа продуктивності та фізичного здоров'я людини. БАДи допоможуть вам створити сприятливе середовище для цього. Багатий асортимент біодобавок від безсоння ви знайдете в нашій інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я». Замовте просто зараз необхідний медикамент з доставкою за найвигіднішою ціною в Україні. У нас лише найкраще для вашого здоров'я!
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Снодійні |
✅ Кількість препаратів | 55 |
✅ Найдешевший препарат | 34,40 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |