Нервова система

Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 80 мг
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Виробник: ПНК Фармачеутічі (Італія)
Loading ...
Форма випуску: Бальзам
Виробник: Біолік
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Ананта Медікеар Лімітед
Loading ...
Виробник: Нутримед
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Gadot Biochemical Industries Ltd
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Нутримед
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Виробник: Perrery Farmaceutici
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Виробник: Профарма Плант
Loading ...
Дозування: 50 мг/мл
Виробник: Лекхім-Харків
Loading ...

Для відновлення психічного стану призначаються БАДи для нервової системи, які мають на неї м'який вплив. З їх допомогою стабілізується емоційний фон і відбувається профілактика стресу. Такі препарати вважаються безпечними, на відміну від лікарських засобів.

Симптоми стресу

Центральна нервова система може похитнутись від багатьох факторів, тому важливо відстежувати перші прояви проблем, щоб вчасно розпочати лікування заспокійливими речовинами. Серед ознак стресу можна виділити:

 1. Загальну слабкість. Апатичний стан виникає внаслідок підвищеного навантаження на емоційний стан людини. Воно виявляється у відсутності активності та сонливості.
 2. Тривога. Дратівливість і схильність до панічних атак також є ознаками порушення. Надалі це може призвести до збільшення запальності.
 3. Сум. Часті сльози та смуток переростають у депресію, що негативно позначається на якості життя. Також це небезпечно тим, що при розвитку проблеми людина стає схильною до суїциду.
 4. Зниження працездатності. Тут маються на увазі проблеми з розумовою та фізичною активністю. Людина не може зосередитись на важливих заняттях.

Біологічно активні добавки дозволяють налагодити ЦНС. Вони діють як заспокійливе і знижують напругу.

Показання до застосування заспокійливих БАДів

Існує кілька ситуацій, при яких вітаміни та заспокійливі добавки стають вкрай необхідними. Серед них можна виділити:

 1. Порушення сну. Це призводить до того, що людина не відпочиває та залишається у напрузі. Препарати допоможуть нормалізувати режим та знімуть ознаки стресу.
 2. Проблеми з серцем та судинами. Вони можуть стати наслідком нервового виснаження. Може з'явитися аритмія, серцевий або головний біль, а також підвищений артеріальний тиск.
 3. Часті застудні хвороби. Зниження імунітету спостерігається у людей, які часто або тривалий час переживають стресові ситуації.
 4. Болі у м'язах. Подібні прояви належать до невралгії та пов'язані зі збоями у роботі системи. Організм починає посилати імпульси у ті області, де немає фактичних проблем із тканинами.

У таких випадках фахівці прописують БАДи. Вони визначають тривалість прийому, дозування та різновид добавки.

Форма випуску БАДів

Фармацевтичні компанії виробляють товари у різних формах, щоб покупці мали змогу вибору. У каталозі нашої мережі аптек можна знайти такі варіанти:

 • таблетки;
 • капсули;
 • порошки;
 • жувальні пастилки;
 • сиропи;
 • краплі;
 • пастилки.

У нашій аптеці «Бажаємо здоров'я» можна замовити препарати в Україні онлайн за привабливою ціною. Ви також можете оформити доставку. Зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном і отримайте детальну консультацію з усіх питань.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Нервова система
✅ Кількість препаратів 198
✅ Форма випуску Розчин, Капсули, Таблетки, Бальзам, Пастилки, Краплі, Сироп, Спрей, Порошок, Плоди

Нервова система ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Метіда саше №30 443.6 ₴
Валеріани екстракт таблетки №100, Профі Фарм 96.3 ₴
Мемопрув таблетки вкриті оболонкою №30 1077.9 ₴