Для збереження життя пацієнтів у медицині використовують парентеральне харчування, що забезпечує швидке надходження великої кількості нутрієнтів потрібного складу до організму. Це має особливе значення у разі тяжко виснажених хворих із післяопераційними ускладненнями, а також тих, хто перебуває на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. При внутрішньовенному харчуванні забезпечуються джерела білка, енергії, електролітів, вітамінів, мікроелементів та води, що є компонентом так званої поживної суміші. Її склад та обсяг повинні підбиратися індивідуально та модифікуватися відповідним чином для кожного хворого з урахуванням основного та супутніх захворювань.
Коли застосовують парентеральне харчування
Показань до парентерального харчування, вартість якого залежить від складу, багато. Таке харчування застосовують за неможливості прийому їжі через шлунково-кишковий тракт. Найбільш важливими показаннями до парентерального харчування є:
- неопластична або післязапальна стриктура стравоходу;
- рак стравоходу, підшлункової залози або шлунка, що перешкоджає проходженню харчування через шлунково-кишковий тракт;
- післяопераційний період;
- синдром короткої кишки;
- виражена пухлинна кахексія;
- захворювання та травми центральної нервової системи;
- годування тяжкохворих у відділеннях інтенсивної терапії.
Метою розчину для парентерального харчування в паліативному сенсі, крім профілактики та лікування недостатності харчування, є насамперед підтримання та покращення фізичної форми, а також зменшення шлунково-кишкового дискомфорту, що викликається їжею. При ураженні кишечника внаслідок пухлинного ураження очеревини, рухливість та якість життя хворого можуть бути збережені на тривалий час завдяки парентеральному харчуванню, ціна якого є цілком доступною. Препарати парентерального харчування можуть бути шансом на одужання, інколи ж порятунком і єдиним способом зберегти життя. І хоча у більшості випадків цей вид внутрішньовенного харчування закінчується із закінченням перебування у стаціонарі, деякі люди змушені користуватися ним довічно.
Основні протипоказання
Розчини для парентерального харчування можна застосовувати не всім. Від них слід відмовитися у разі:
- катетерної інфекції;
- септичного стану;
- шокового стану;
- відсутністі венозного доступу;
- гіпертригліцеридемії;
- недостатністі життєво важливих органів;
- гемодинамічної нестабільності.
Тому перед тим, як купити парентеральне харчування, обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем і здати всі необхідні аналізи.
Доступні форми випуску ліків
Препарати для парентерального харчування доступні у кількох лікарських формах:
- водні розчини;
- олійні рідини;
- імпланти;
- порошки;
- емульсії;
- ліпосоми;
- суспензії.
Розчини для ін'єкцій вводять для досягнення належного фармакологічного ефекту діючої речовини протягом певного періоду часу, а інфузійні засоби — для відшкодування крововтрати та регулювання водно-електролітного балансу протягом більш тривалого періоду часу. Загалом препарати для парентерального харчування можуть бути єдиним шляхом надходження поживних речовин (повне) або лише доповненням до харчування через шлунково-кишковий тракт (часткове). У нашій інтернет-аптеці можна купити внутрішньовенне харчування за вигідною ціною. Ми пропонуємо великий вибір оригінальних товарів та вигідні ціни. У нашому каталозі лише якісні та перевірені препарати. Здійснюємо доставку по Україні. Замовити та купити необхідний товар можна на сайті або за телефоном.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Парентеральне (внутрішньовенне) харчування |
✅ Кількість препаратів | 17 |
✅ Найдешевший препарат | 31,20 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |