Політика публікації відгуків

ЕМІС аптека «Бажаємо здоровʼя» дозволяє всім відвідувачам публікувати відгуки на сторінках сайту. Це дає можливість поділитись власною думкою про товари та послуги, а також залишити свої враження. 

Розміщувати коментарі дозволено особам, які досягли 18 років.

Описані нижче правила (політика) розповсюджуються на всі відгуки відвідувачів сайту.

Модерація коментарів

Всі написані користувачами відгуки проходять модерацію нашою редакційною командою. Ми ретельно перевіряємо кожен коментар і не публікуємо його, якщо:

  • він написаний особою, якій не виповнилося 18 років;
  • містить ненормативну лексику;
  • несе пряму рекламу;
  • має неправдиву, дискримінаційну або шкідливу для інших людей інформацію.

Користувачі, які працюють у сфері охорони здоров’я та хочуть залишити коментар з відповідною відміткою про свою професію, мають повідомити про це на електронну адресу [email protected]. Наша редакційна команда розгляне документи, що підтверджують медичну освіту, і після цього відгуку буде присвоєний статус, що він написаний медичним робітником.

Ми залишаємо за собою право видаляти відгуки з будь-яких причин, які ми будемо вважати достатніми для цього, без попереднього повідомлення про це користувача.

Правила користування відгуками та коментарями

Діагностика та лікування захворювань мають проводитись виключно лікарем. Коментарі та відгуки, розміщені на сторінках онлайн-аптеки «Бажаємо здоровʼя» мають ознайомчий характер та не є керівництвом до дії. 

ЕМІС аптека «Бажаємо здоровʼя» не несе відповідальність за наслідки використання інформації, представленої у відгуках та коментарях.

Більш детально читайте в розділі «Відмова від відповідальності».

Правила конфіденційності

Будь-які опубліковані в ЕМІС відгуки та коментарі доступні для перегляду, коментування та цитування всім відвідувачам сайту.

Більш детально читайте в розділі «Політика конфіденційності».

Правила спілкування

Всі користувачі, які публікують відгуки, а також модератори повинні при спілкуванні у розділі «Відгуки та коментарі» дотримуватись наступних правил:

  • не вживати ненормативну лексику;
  • вести діалог у спокійному та ввічливому тоні;
  • не допускати дискримінації по віковій, расовій, релігійній, гендерній чи іншій приналежності;
  • не публікувати свідомо неправдиві та шкідливі для інших матеріали.

Якщо ви вирішили залишити коментар чи відгук, то це значить що ви автоматично зобов’язані поділитись правдивою інформацією, що ґрунтується на власному досвіді.

У разі, коли ви бажаєте посилатись на певні джерела інформації, відразу додайте посилання на них. Наша редакційна команда перевірить їх, і якщо вони є достовірними та доказовими, ми приймемо це до уваги та опублікуємо.