Здоров’я шкіри – це не лише про красу, а й про комфорт, захист і загальне самопочуття. Запобігти пересиханню, лущенню та відчуттю стягнутості допоможуть спеціальні засоби. Серед таких – живильні засоби для сухої шкіри, придбати які за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я».
За необхідності допомоги у виборі лікарських і косметичних продуктів зверніться до кваліфікованих фармацевтів. Вони допоможуть підібрати засіб у зручній для вас формі застосування.
Дізнатися вартість препаратів, косметики та товарів медичного призначення зручно на офіційному сайті мережі аптек. Тут є актуальна інформація, за скільки можна купити крем для сухої шкіри в Києві та інших містах України (крім тимчасово окупованих територій).
Значення засобів для сухої шкіри
Своєчасне зволоження та живлення шкіри – це важливий етап щоденного догляду, особливо після впливу несприятливих зовнішніх факторів або певних медичних станів. Засоби для живлення для сухої шкіри не тільки покращують зовнішній вигляд епідермісу, роблячи його гладеньким та еластичним, але й сприяють відновленню захисного бар'єра. Вони запобігають утворенню мікротріщин, проникненню бактерій і, як наслідок, – розвитку подразнень, запалень та інфекцій.
Як вибрати відповідний засіб?
Під впливом негативних чинників шкіра втрачає свою еластичність, стає жорсткою, тріскається, свербить. Такі прояви можуть бути спричинені як сезонними факторами (мороз, сухе повітря), так і хронічними станами (екземою, дерматитом, псоріазом).
Незалежно від цього суха шкіра потребує застосування продуктів, які забезпечують захист від пересихання та пошкодження.
При пересиханні, появі тріщин варто надати перевагу щільним кремам чи мазям, які створюють захисну плівку на поверхні. Вона перешкоджає втраті вологи та сприяє загоєнню мікропошкоджень, забезпечуючи шкірі комфорт і відновлення. Власникам шкіри з проявами дерматиту або подразнень рекомендується звернути особливу увагу на відсутність ароматизаторів і консервантів у складі засобу.
Якщо сухість шкіри не зникає навіть після використання відповідних засобів, варто звернутися до дерматолога. Лікар встановить точну причину стану шкіри та підбере лікувальні засоби з урахуванням показань і необхідних властивостей.
Основні діючі речовини
Засоби для живлення сухої шкіри від надійних виробників містять активні живильні та зволожувальні компоненти. Серед найпоширеніших і найефективніших:
- гліцерин – притягує вологу та утримує її в шкірі, сприяє пом’якшенню огрубілих ділянок;
- кераміди – природні ліпіди, які відновлюють шкірний бар’єр, знижують втрату вологи та допомагають захистити шкіру від зовнішніх подразників;
- рослинні олії (ши, авокадо, мигдальна, оливкова) – багаті на жирні кислоти та вітаміни, які живлять, відновлюють і зміцнюють шкіру, роблячи її м’якою та еластичною;
- гіалуронова кислота – утримує вологу в глибоких шарах шкіри, надає їй пружності та свіжості;
- алое вера – природний компонент, який зволожує та заспокоює шкіру.
Комбінація цих речовин у певному дозуванні допомагає ефективно доглядати за сухою шкірою, надаючи їй тривалий захист, комфорт і здоровий вигляд.
Рекомендовані дози та тривалість застосування
Живильні засоби для шкіри варто використовувати відповідно до індивідуальних потреб шкіри та згідно з рекомендаціями виробника. Загалом їх рекомендується застосовувати один-два рази на день вранці та/або ввечері для постійного підтримування ефекту. Найкраще їх наносити після ванни або душу.
Для догляду за обличчям зазвичай достатньо невеликої кількості засобу – об'єму, що відповідає одній-двом краплям або розміру горошини. Для обробки шкіри тіла необхідна більша кількість – у середньому від 2 до 5 мл на окрему ділянку. Засоби з високою концентрацією, зокрема олії, наносяться в мінімальній кількості – достатньо 2–3 крапель.
Тривалість терміну використання живильних засобів залежить від стану шкіри та дії продукту. Лікувальні креми можуть застосовуватися протягом 2-3 місяців. Точне дозування та термін використання продукту має визначити дерматолог чи косметолог.
Застереження та протипоказання
Живильні засоби для сухої шкіри мають свої протипоказання і можуть спричиняти побічні дії. При їх застосуванні необхідно враховувати алергічні реакції на компоненти продукту та можливу взаємодію з іншими засобами, чітко дотримуватися рекомендованого дозування. Пам'ятайте, що при серйозних проблемах зі шкірою та хронічних захворюваннях застосування живильних засобів може бути протипоказано або не дасть результату.
Консультація з лікарем як ключовий етап лікування
Перед початком використання будь-яких живильних засобів для сухої шкіри важливо звернутися до дерматолога або косметолога. Лікар визначить причину сухості шкіри та підбере відповідний продукт і дасть загальні рекомендації щодо догляду, харчування, режиму гідратації.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Суха шкіра |
✅ Кількість препаратів | 55 |
✅ Найдешевший препарат | 92,40 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |