Про нас

АПТЕЧНА МЕРЕЖА «Бажаємо здоров’я» - команда професіоналів, які прагнуть забезпечити своїх клієнтів виключно якісною, безпечною і перевіреною інформацією та професійною фармацевтичною опікою. Ми намагаємося надати високий рівень сервісу та задовольнити потреби кожного покупця. Тому наша місія полягає в наступному:

  • допомогти кожній людині підтримувати здоров’я та добре самопочуття
  • надавати кваліфіковані фармацевтичні послуги
  • навчити кожного турбуватись про своє здоров’я

Наші клієнти – наша найбільша цінність. Ми пропонуємо своїм покупцям поєднання оптимальної ціни та широкого асортименту товару для всієї родини. Наші фармацевти допоможуть делікатно підібрати те, що Вам потрібно.

В аптеках представлені лише якісні сертифіковані лікарські засоби, вироби медичного призначення , біологічно-активні добавки та косметичні засоби . Мережа співпрацює з найбільшими та перевіреними часом постачальниками.

В наших аптеках щомісячно проводяться акції , ми працюємо за програмою «Доступні ліки», приймаємо участь у соціальних проєктах.

Наші цінності: ми компетентні, постійно підвищуємо професійні знання та навики, ділимось своїм досвідом та працюємо з почуттям відповідальності.

Про професійний рівень аптечної мережі «Бажаємо здоров’я» свідчать перемоги у щорічному конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» у 2015 і 2017, 2018 роках у номінації «Аптечна мережа року».

Керівництво мережі відповідально ставиться до рівня кваліфікації персоналу. Мережа нараховує в своїй команді понад 4200 працівників. Завдяки регулярним курсам підвищення кваліфікації та професійним тренінгам, знання фармацевтів першого столу та завідувачів аптек постійно поповнюються сучасною інформацією з різних напрямків аптечної справи.

Ми змінюємось разом з Вами та заради Вас.