Печія

Фільтр
Форма випуску: Суспензія
Виробник: ІРІС-ПАК
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Технолог
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Технолог
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Технолог
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Технолог
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Технолог
Loading ...
Виробник: Фармафлор с.р.л. (Італія)
Loading ...
Форма випуску: Емульсія
Виробник: Альпіфлор
Loading ...
Виробник: Фармафлор с.р.л. (Італія)
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здоровье и красота
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Технолог
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Шедір Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 800 мг
Виробник: Тернофарм
Loading ...

Печія — це симптом, що виражається відчуттям сильного печіння в нижній третині стравоходу. Проявляється після їди або інтенсивних фізичних навантажень. Часто супроводжується смаком кислоти або гіркоти у роті, відчуттям нудоти, відрижкою. Спричиняє сильний дискомфорт. Для лікування та швидкого усунення неприємного симптому використовуються спеціальні препарати від печії.

Причини виникнення печії

Печія може виникати з кількох причин:

  • надмірне споживання продуктів, які викликають підвищення кислотності шлунку та подразнюють стравохід;
  • нервові перенапруження що призводять до розладів системи ШКТ і викликають неприємні симптоми;
  • підвищена кислотність шлунку при порушенні дієтичних рекомендацій при гастриті;
  • знижена кількість соляної кислоти (ахлоргідрія), що викликає порушення функцій травлення при споживанні білкової їжі;
  • виразкова хвороба шлунка, яка спричиняє викид кислоти у стравохід;
  • запалення стравоходу;
  • неправильна робота кругового м’яза;
  • недостатність сфінктера стравоходу;
  • наслідки хронічного холециститу;
  • прийом деяких медичних препаратів.

Для точного визначення причини необхідна консультація лікаря і проходження певних медичних обстежень.

Які засоби від печії існують?

Щоб позбутись неприємного симптому використовують наступні ліки проти печії:

  • антациди – нейтралізують нейтралізують соляну кислоту, що входить до складу шлункового соку, підвищують PH, позбавляють больових відчуттів у шлунку, знижують рівень подразнення алюмінію фосфат, карбальдрат, симальдрат та комбіновані (алюмінію гідроксид+ магнію гідроксид, кальцію карбонат+ магнію карбонат тощо);
  • альгінати – мають адсорбційну та обволікальну дію; захищають слизову оболонку кишківника (натрію альгінат);
  • H2-блокатори рецепторів – блокують гістамінові рецептори другого типу, пригнічують секрецію шлунково-кишкового соку (Ранітидин, фамотидин);
  • інгібітори протонної помпи – ефективно знижують кислотність при тривалому застосуванні (пантопразол, лансопразол або омепразол).

Будь-який препарат від печії може викликати побічну дію. Наприклад, тривале використання антацидів може значно підвищити загрозу виникнення ниркової недостатності. Крім того, вони значно знижують абсорбцію інших лікарських засобів, через що пити ліки потрібно з інтервалом в 1-2 години.

Безконтрольне вживання інгібіторів протонної помпи може занадто сильно знизити кислотність шлункового соку. А це провокує закрепи, нудоту, здуття живота та інші неприємні симптоми.

Які засоби від печії обрати?

Вибір препаратів залежить від важкості симптомів, причин печії та віку пацієнта.

Таблетки від печії застосовують дорослим без тяжких патологій, як в лікувальних цілях (інгібітори протонної помпи), так і симптоматично (антациди, альгінати). Тривалість лікування і схема прийому визначається лікарем і коригується в залежності від ефективності терапії.

Найчастіші причини печії у дітей – ГЕРХ. Вона може носити фізіологічний характер, виникати через неврологічні порушення, або через неправильне харчування. Тому перш ніж призначати симптоматичні ліки дітям, потрібно спочатку змінити спосіб життя. Для дітей використовуються розчин від печії з відповідним дозуванням. Найчастіше, це ті ж самі препарати, що і для дорослих, але в іншій формі випуску.

У вагітних жінок частіше за все використовуються антацидні препарати. Ліки проти печії не мають негативного впливу на плід і можуть використовуватись за необхідністю. Уважно читайте інструкцію до використання, перш ніж розпочати прийом.

Як правильно застосовувати препарати від печії?

Інгібітори протонної помпи вживаються зранку. Всі інші – через 30-60 хвилин, після їди. Не бажано приймати ліки, що знижують кислотність шлункового соку довше ніж 6-7 днів поспіль. Дозування та кратність визначається схемою, яку призначає лікар. Часто терапія супроводжується вживанням прокінетиків або сорбентів.

Чому варто придбати в «Бажаємо здоров'я»

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» – це широке різноманіття лікарських засобів від відомих виробників. Завдяки сервісу, ви можете купити ліки в Києві, Одесі, Львові та інших містах України за прийнятною ціною скориставшись послугою бронювання.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Печія
✅ Кількість препаратів 15
✅ Форма випуску Таблетки, Емульсія, Суспензія

Печія ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Гіалера стік-пакет 15 мл №20 319.8 ₴