Травна система

Фільтр
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Aarmed Formulations Pvt. Ltd.
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Форсаж Плюс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Форсаж Плюс
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Харківська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Виробник: Віола
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Делтасфарма Індія Приват Лімітед
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Виробник: Ключі Здоров'я
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Aarmed Formulations Pvt. Ltd.
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Фітопродукт
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Листя
Виробник: Ключі Здоров'я
Loading ...
Виробник: ТОВ (Україна, Харків)
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 250 мг
Виробник: Фармаком
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Сперко Україна
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Виробник: Aora Health
Loading ...

Приймаючи БАДи для травної системи, вдається налагодити роботу органів, які відповідають за перетравлення їжі, всмоктування в кров та лімфу поживних речовин та метаболізм загалом. Причин збоїв у травленні може бути багато. Найбільш поширені — хвороби, стрес, неправильне харчування, багате на консерванти, барвники та токсини, які руйнують кишкову флору. Щоб позбавити себе таких проблем і запобігти виникненню інших порушень, лікарі рекомендують приймати БАДи та вітаміни для травної системи як дітям, так і дорослим. Однак, перш ніж купувати який-небудь товар, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Причини проблем із травленням

Раціон та спосіб життя – важливі фактори, що визначають фізичне та психічне здоров'я людини. Організм повинен отримувати необхідну кількість білків, вуглеводів та жирів, а також мікроелементів. Потреба у конкретних сполуках залежить від маси тіла, віку, статі та фізичної активності. Робота травної системи може підтримуватись речовинами, що надходять не лише з їжею, але й з БАДами, які призначають при виявленні відповідних дисфункцій. Причини проблем із травленням:

 • Нездоровий спосіб життя – вживання великої кількості консервантів і барвників, що негативно позначаються на роботі кишкової флори.
 • Надлишок клітковини – викликає метеоризм, це ускладнює дефекацію та процес травлення.
 • Захворювання ШКТ – самі по собі ускладнюють травлення та викликають безліч неприємних недуг при неправильному раціоні харчування.
 • Знижена кислотність – при недостатній кількості шлункового соку неперетравлені залишки продуктів, особливо білкових, потрапляють у подальші відділи травної системи, надмірно ферментують і подразнюють слизову оболонку.
 • Вік — чим старша людина, тим гірше регенерують клітини тканин. У їх ДНК накопичуються мутації, які завжди виявляються ферментами репарації.
 • Бактеріальна флора – дефіцит корисних бактерій у кишківнику спричиняє розвиток раку, а також хворобу Крона.
 • Аутоімунні фактори – алергія, що спрямовує захисні антитіла до власних тканин. БАДи для травної системи допомагають нівелювати цей процес.

Для підтримки правильного функціонування шлунково-кишкового тракту необхідно ввести у звичку регулярну фізичну активність та правильне харчування. Крім того, ви можете підтримати організм БАДами.

Який ефект дають БАДи для травної системи

Біодобавки регулюють роботу кишківника, мають проносну дію, підтримують функціонування підшлункової залози, борються зі здуттям живота, печією та тяжкістю. Це лише частина позитивних ефектів, що забезпечують різні види добавок. Види БАДів для травлення:

 • ферменти натурального походження – допомагають покращити роботу шлунково-кишкового тракту, відновити утворення власних ферментів;
 • рослинні екстракти, гелі, витяжки – відрізняються заспокійливою дією на слизову оболонку органів травлення, купірують запальні процеси;
 • розчинна клітковина – бореться з кишковими розладами, відіграє важливу роль у функціонуванні перистальтики (скорочення стінок порожнистих трубчастих органів);
 • пробіотики – підтримують функцію ШКТ, знижують ймовірність розвитку раку кишківника, дозволяють знищувати патогенні мікроорганізми, які, у свою чергу, сприяють запаленню та, як наслідок, пухлинним змінам;
 • пребіотики – речовини, які сприяють розростанню колоній корисних бактерій. Підтримують імунну систему та забезпечують ефективний захист.

Форми випуску:

 • гель;
 • краплі;
 • капсули;
 • концентрат;
 • порошок;
 • розчин;
 • сироп;
 • таблетки.

Замовляти біологічно активні добавки у тій чи іншій формі необхідно з урахуванням віку та особистих переваг.

Де купити БАДи для травної системи в Україні

Вітаміни та БАДи для травної системи представлені у каталозі нашої інтернет-аптеки «Бажаємо здоров'я» за вигідною ціною. Вибрати необхідний препарат можна за допомогою фільтрів, які зручно настроюються. За потреби є можливість звернутися за консультацією, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Травна система
✅ Кількість препаратів 401
✅ Форма випуску Сироп, Порошок, Капсули, Розчин, Краплі, Таблетки, Олія, Суспензія, Плоди, Екстракт, Гель, Пастилки, Емульсія, Насіння , Супозиторії , Листя

Травна система ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Печаєвські таблетки від печії зі смаком мандарину №20 51 ₴
Печаєвські таблетки від печії зі смаком лісових ягід №20 51 ₴
Печаєвські таблетки від печії зі смаком малини №20 51 ₴
Печаєвські таблетки від печії зі смаком м'яти №20 51 ₴
Пробіз капсули №30 473.6 ₴