Дитячі підгузники та пелюшки

Фільтр
Виробник: Біодекс ТОВ (Україна, Дніпро (Дніпропетровськ))
Loading ...
Виробник: ЕсСіЕй Хайджін Продактс
Loading ...

У перші роки життя новонародженого, гігієна відіграє важливу роль у забезпеченні здоров'я та комфорту малюка. Це час, коли шкіра немовляти особливо чутлива та схильна до подразнень. Тому для догляду за дитиною використовуються спеціальні засоби, які найкраще відповідають її потребам і забезпечують комфорт і безпеку. Серед них виділяються такі незамінні речі, як дитячі клейонки, підгузники та пелюшки.

Що таке підгузки і пелюшки та в чому між ними різниця?

Підгузки – це функціональна нижня білизна одноразового використання, призначена для поглинання рідини та захисту від забруднення верхнього одягу та постільної білизни дитини. Вони повністю закривають таз дитини і призначені для дітей різного віку.

Пелюшка - це гігієнічний килимок, який захищає ліжко, пеленальний столик або іншу поверхню, на якій знаходиться дитина. Пелюшки для дітей бувають багаторазовими та одноразовими.

Коли варто вибрати підгузки, а коли пелюшки?

Вибір між підгузниками та пелюшками в багатьох випадках залежить від особистих переваг батьків. Втім, підгузники, як правило, використовуються частіше, особливо під час прогулянок, відвідувань лікаря або на ніч, коли зручність батьків стає вирішальною. Пелюшки ж частіше використовуються як додатковий засіб по догляду за дитиною. Пелюшки в літній час допоможуть на якийсь час відмовитися від спекотних підгузків, подарувавши малюкам відчуття сухості та комфорту.

Всі «За» і «Проти»

Переваги підгузків і пелюшок:

 • Зручність в користуванні, особливо під час прогулянок;
 • Миттєве поглинання вологи;
 • Менше ризику виникнення подразнень на шкірі.

Недоліки підгузків і пелюшок:

 • Висока вартість одноразових підгузників;
 • Потреба в постійній покупці;
 • Вплив на навколишнє середовище (оскільки багато підгузників не розкладаються).

Види пелюшок і підгузків

На ринку представлено різноманітний вибір пелюшок і підгузків, які можна вибирати за розміром, статтю, віком дитини, ступенем поглинання, функціональністю та іншими особливостями.

Поради молодим мамам

Як правильно вибрати і використовувати підгузки:

 • Виберіть відповідний розмір. Занадто великі підгузники протікають, а занадто малі підгузки можуть здавлювати шкіру дитини. При виборі віддавайте перевагу вазі, а не віку;
 • Переконайтеся, що підгузник не стискає ніжки малюка і не залишає сліди на шкірі;
 • Змінюйте підгузник кожні 3-4 години, або коли він стає мокрим.

Як правильно сповивати дитину в пелюшки:

 • Не сповивайте дитину занадто туго, це може завадити циркуляції крові;
 • Слідкуйте за тим, щоб пелюшки були завжди чистими і сухими;
 • Намагайтеся сповивати дитину так, щоб вона не перегрівалася.

Чому вартує придбати дитячі підгузники та пелюшки у інтернет-аптеці «Бажаємо здоров'я»

Гігієна новонароджених та немовлят відіграє важливу роль у забезпеченні їхнього здоров'я та комфорту. Вибір між підгузниками та пелюшками часто залежить від особистих переваг батьків, а також від конкретної ситуації. Незалежно від вибору, головне – це турбота про благополуччя та комфорт вашої дитини. Для тих, хто прагне придбати дитячі підгузники та пелюшки в інтернеті за прийнятними цінами, рекомендуємо офіційний сайт мережі аптек «Бажаємо здоров'я», де можна знайти широкий асортимент товарів для малят.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Дитячі підгузники та пелюшки
✅ Кількість препаратів 89

Дитячі підгузники та пелюшки ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Пелюшки гігієнічні поглинаючі 90 см*60 см 5 шт, Профі Фарм 76.7 ₴
Пелюшки гігієнічні поглинаючі 90 см*60 см 30 шт, Профі Фарм 414.6 ₴