Вітаміни та комплекси

Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: Красота та Здоров’я ТОВ (Україна)
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 4000 МО
Виробник: Євро плюс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 1000 мг
Виробник: Фармаком
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 400 мг
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Євро плюс
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фарматіс
Loading ...
Виробник: Лабіалфарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Альпіфлор
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Лекхім-Харків
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Хюбнер Натурарцнайміттель
Loading ...
Виробник: Тірупаті Лайфсайнс Пріват Лімітед (Індія)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: мібе ГмбХ Арцнаймиттель
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Хюбнер Натурарцнайміттель
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Curtis Health Caps
Loading ...

Мікроелементи та вітаміни необхідні для правильного функціонування організму. Їхня відсутність може викликати безліч наслідків для здоров'я, включаючи ослаблення імунної системи. Ми пропонуємо купити вітаміни в Україні за ціною, що відрізняється демократичністю, замовивши вітамінний комплекс із широкого асортименту препаратів у наявності.

Користь вітамінів та мінералів для організму людини

Купити комплекс вітамінів означає отримати речовини, необхідні кожній людині для правильного функціонування всього організму. Нестача вітамінів часто є причиною погіршення самопочуття. Більшість корисних речовин виробляються в організмі людини. Наприклад, вітамін D синтезується у невеликій кількості у шкірі; на цей процес впливає сонячне випромінювання. У шлунковому тракті продукується вітамін К і деякі з вітамінів групи В. Однак через несприятливі фактори, такі, як погана екологія, стреси, неправильне харчування, процес вироблення вітамінів порушується. Тоді на допомогу приходять синтетичні добавки, які компенсують дефіцит, що утворився. Мінерали – одні з найважливіших елементів, які відіграють значну роль у багатьох процесах. Вони підтримують правильний розвиток та функціонування внутрішніх органів. Ці хімічні сполуки повинні надходити в організм у достатній кількості з їжею, оскільки людина не має змоги самостійно їх виробляти та заповнювати. Однак відповідну концентрацію ключових живильних мікроелементів підтримують біологічно активні спеціальні добавки. Ефект від прийому вітамінів та мікроелементів:

  • підвищуються захисні сили організму за допомогою зміцнення імунітету. Виникає стійкість до захворювань;
  • покращується загальна працездатність, що стосується як фізичного, так і інтелектуального спрямування діяльності;
  • люди при прийомі цих добавок відчувають приплив бадьорості, з'являються сили для активного життя.

Щоб підібрати вітаміни, ціна яких виправдає обіцяний ефект, радимо звернутися до свого сімейного лікаря. Тільки після консультації та призначення варто купити біодобавку в аптеці, а не в мережі магазинів.

Види вітамінів

Комплекси вітамін діляться на кілька різновидів, включаючи водорозчинні та жиророзчинні. Водорозчинні не зберігаються в організмі людини. Незважаючи на це, вони вільно переміщаються по тканинах, а надлишок виводиться із сечею. Ця категорія включає вітаміни групи В і С. Потреба організму людини у водорозчинних вітамінах висока. Приймати їх слід за рекомендацією лікаря та у невеликих кількостях. Вони діють як коферменти чи кофактори багатьох ферментних систем, беручи участь у метаболізмі цукрів, жирів, білків. Природним шляхом їх можна отримати із фруктів, овочів, молочних та м'ясних продуктів. Жиророзчинні вітаміни накопичуються в жировій тканині і не виводяться з організму так легко, як водорозчинні. Їх надлишок може призвести до інтоксикації; легше засвоюються у присутності харчового жиру. До основних жиророзчинних належать вітаміни A, D, E та K. Комплекси вітамінів розрізняють за призначенням:

  • для дорослих;
  • для дітей та підлітків;
  • для людей похилого віку;
  • під час вагітності;
  • при спортивних навантаженнях;
  • для відновлення систем органів;
  • для оздоровлення.

Варто проконсультуватися з лікарем та приймати мінерали лише за необхідності. Крім синтетичного отримання добавок, в першу чергу слід подбати про здоровий спосіб життя та збалансоване харчування.

Купити вітаміни в аптеці «Бажаємо здоров'я»

Купити вітамін в Україні для жінок та чоловіків за вигідними цінами пропонує наша інтернет-аптека. Каталог включає харчові добавки та препарати, що містять різні дози мікроелементів. Перед вживанням уважно прочитайте інструкцію та не перевищуйте рекомендовану добову дозу. На офіційному сайті аптеки можете отримати необхідну інформацію про вітамінні комплекси. Також представлені аналоги популярних засобів за доступними цінами з можливістю доставки в будь-яке аптечне відділення по Україні.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Вітаміни та комплекси
✅ Кількість препаратів 665
✅ Форма випуску Таблетки, Розчин, Рідина, Капсули, Сироп, Пастилки, Драже, Льодяники, Краплі, Порошок, Гранули, Спрей, Олія, Концентрат

Вітаміни та комплекси ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Аскорбінова кислота драже 50 мг №50 18.7 ₴