Сечостатева система

Фільтр
Форма випуску: Капсули
Дозування: 150 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Виробник: Галичфарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 10 мг
Виробник: Abbott Biologicals
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 1 мг
Виробник: Abbott Biologicals
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Фітофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 40 мг
Виробник: Київмедпрепарат
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Байєр Ваймар
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Фітофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: ФарКоС
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 1 мг
Виробник: Abbott Biologicals
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Виробник: Хеель
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Виробник: Biomed Serum & Vaccine Production Plant
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Олайнфарм
Loading ...
Дозування: 3 г
Виробник: Київмедпрепарат
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 0,4 мг
Виробник: Сінтон Испанія
Loading ...
Виробник: Біонорика
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Артура Фармасьютікалз
Loading ...

Захворювання репродуктивних та сечовивідних органів – серйозна проблема, яка потребує негайного лікування препаратами для сечостатевої системи. Оскільки сечовипускання – невід'ємний процес життєдіяльності організму, лікування має здійснюватись після перших проявів симптомів. Сечовивідні органи тісно пов'язані зі статевими, тому їх поєднують в одну систему. Лікар визначає осередок запалення та виписує лікарські засоби.

Групи препаратів при захворюваннях сечостатевої системи

Виділяють кілька підгруп лікарських засобів:

 1. Антибіотики – використовуються при лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів. Висока ефективність обумовлена точним підбором ліків щодо захворювання, що виникло. Важливо використовувати препарат комплексно, оскільки разом із хвороботворною мікрофлорою виводяться й корисні мікроорганізми.
 2. Протизапальні засоби для сечостатевої системи – препарати цієї категорії діють відразу в декількох напрямках - вони мають жарознижувальний, аналгезуючий та протизапальний ефекти. Ліки не знищують шкідливі мікроорганізми, але без використання НПЗЗ лікування буде неповним і займе більше часу.
 3. Уросептики – покращують роботу органів, негативно впливають на шкідливі бактерії, мають антисептичний ефект. Використовуються як профілактичний засіб.

Форми випуску препаратів

Фармація виробляє різні форми лікарських засобів для лікування запалення сечостатевої системи. В аптечному асортименті представлені:

 • таблетки;
 • капсули;
 • розчини для уколів;
 • трави.

Не купуйте препарат без медичної консультації. У разі виникнення симптомів зверніться до лікаря, після чого він призначить терапію. Неправильний вибір ліків загрожує не тільки слабкою ефективністю, але й може призвести до небажаних побічних ефектів. Дотримуйтесь дозування, призначеного лікарем.

Коли призначають ліки

Якщо ви помітили порушення роботи сечовидільної системи, що супроводжуються болями, які раптово виникли, потрібно негайно починати лікування. Оскільки сечостатева система має велику кількість органів, що беруть участь у її функціонуванні, потрібна повна діагностика, після якої вдасться локалізувати інфекцію. Залежно від інфекції лікар виписує відповідні засоби, створені задля нейтралізації конкретних збудників. Ліки цієї групи призначаються, коли у пацієнта спостерігаються такі симптоми:

 • часті позиви до сечовипускання;
 • дискомфорт при сечовипусканні, виражений болем чи печінням;
 • інший колір урини, поява твердих опадів, кров в урині;
 • біль внизу спини або в нижній частині живота;
 • неможливість повністю спорожнити сечовий міхур.

Захворювання сечостатевої системи

Серед найпоширеніших хвороб, для лікування яких призначають ці препарати, є:

 • Гонорея – хвороба слизової оболонки сечостатевого тракту. Крім цього, можливе ураження анального отвору, очей, ротової порожнини, мигдалин та глотки.
 • Хламідіоз – найчастіше захворювання, що протікає безсимптомно або малосимптомно. Виявляється свербінням, виділеннями з геніталій та дискомфортом при спробі сходити до туалету.
 • Трихомоноз – найпоширеніша хвороба сечостатевої системи, яка передається статевим шляхом і часто протікає у нижніх статевих шляхах дівчат та уретрі чоловіків. Причиною інфекції є збудник Trichomonas vaginalis. Проявляється набряком паху, болем під час або після статевого акту, свербінням шкірних покривів паху та виділеннями.
 • Пієлонефрит – інфекційно-запальне ураження нирок, виражене впливом відразу кількох хвороботворних бактерій. Основними симптомами є прискорене сечовипускання, жар, підвищене потовиділення та спрага.

Окремо варто сказати про ниркову недостатність - порушення роботи нирок, через що руйнується вся сечовивідна функція і потрібне термінове лікування. Симптоми ниркової недостатності такі:

 • понижений тиск;
 • підвищена температура;
 • нудота;
 • зміна кольору сечі, вміст крові чи дрібних частинок;
 • слабкість;
 • підвищена чутливість при дотику.

Проблеми з нирками загрожують отруєнням організму, оскільки сеча, що накопичилася, не виводиться з організму, а накопичується в тілі. У результаті порушуються життєво важливі процеси, можливий летальний кінець.

Ефективність препаратів

Своєчасне лікування інфекцій дозволить застерегти себе від можливих ускладнень. Сучасні засоби спрямовані на знищення збудників хвороби, тож найкращим рішенням буде комплексна терапія. Застосування симптомознімальних препаратів, імуностимуляторів та антибіотиків разом забезпечить повне одужання організму від інфекції. Після висновку лікаря ви можете купити потрібні ліки для лікування сечостатевої системи в нашій інтернет-аптеці з можливістю доставки. Ми маємо широкий асортимент препаратів за вигідною ціною. Подбайте про своє здоров'я разом із нашою онлайн-аптекою! З питань, що цікавлять, звертайтеся до фахівців через діалогове вікно.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Сечостатева система
✅ Кількість препаратів 670
✅ Форма випуску Краплі, Таблетки, Капсули, Гель, Розчин, Супозиторії, Гранули, Плоди, Крем, Песарії, Порошок, Трава, Настойнка, Аерозоль, Сироп, Фіточай, Імплантат , Суспензія , Збір

Сечостатева система ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», травень 2024

Оспамокс порошок для приготування суспензії 250 мг/5 мл флакон 60 мл 252.3 ₴