Виробник: Житомирська ФФ
Виробник: Фітопродукт
Дозування: 500 мг
Виробник: Фармак АТ
Дозування: 10 мг
Виробник: Фармак АТ
Виробник: Індоко Ремедіс
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Дозування: 400 мг
Виробник: Олів Хелтхкер
Виробник: Сперко Україна
Дозування: 0,2 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Дозування: 50 мг
Виробник: Unique Pharmaceutical Laboratories (Індія)
Дозування: 500 мг
Виробник: Unique Pharmaceutical Laboratories (Індія)
Виробник: INPHARMA Trading SIA
Дозування: 75 мг
Виробник: Фармак АТ
Виробник: Житомирська ФФ
Виробник: Дарниця ФФ
Виробник: Дарниця ФФ
Для лікування та профілактики різних захворювань застосовуються лікарські засоби, представлені на ринку фармацевтичної продукції у різних варіантах. Вони можуть відрізнятися за призначенням, способом використання, ефектом та побічними діями, про які слід знати заздалегідь.
Групи лікарських препаратів
Залежно від дії та складу, лікарські засоби поділяються на групи, які також мають свої підтипи. У медичних довідниках можна зустріти такі основні типи лікарських засобів:
- Антибактеріальні, із широким спектром дії, які знищують небезпечні мікроорганізми.
- Гормональні - містять ті чи інші гормони, необхідні для нормальної роботи організму. Бувають синтетичні, рослинні засоби та такі, що містять гормони тваринного походження.
- Діагностичні - допомагають розпізнавати та уточнювати діагноз хворого. Багато препаратів містять радіоактивні та рентгеноконтрастні елементи.
- Імунотропні - впливають на імунну систему, призначаються при трансплантації органів, для терапевтичного ефекту, отримання імунної відповіді.
- Метаболіки, завдання яких нормалізувати та коригувати обмін речовин в організмі.
- Вегетотропні - регулюють діяльність клітин головного мозку. Дані ліки необхідні для відновлення вегетативної нервової системи, регулювання функцій органів, тонусу судин.
- Гематотропні - впливають на кров людини та відновлюють її реологічні властивості.
- Судинорозширювальні - призначені для розслаблення тонусу стінок судин та відновлення кровотоку.
- Бронхолітики - розширюють бронхи та покращують функцію дихання.
- Препарати, що впливають на моторику ШКТ та органів травлення.
- Кардіотонічні - стимулюють серцевий м'яз, відновлюють функції міокарду.
- Сечогінні, протиподагричні препарати - впливають на функції нирок.
- Противірусні - застосовуються для терапії та профілактиці вірусних захворювань.
- Протизапальні та знеболювальні - засоби для полегшення болю та зниження запалення, які містять природні або синтетичні компоненти.
- Протигрибкові або антимікотики - активні щодо патогенних та шкідливих для людини грибів.
- Протипухлинні засоби - справляються з новоутвореннями та метастазами різного походження.
- Протиглистові та протипаразитарні - провокують блокаду нервів і м'язів у гельмінтів та інших паразитів.
Поділ лікарських засобів за способом прийому
За способом прийому ліки поділяються на такі види:
- Пероральні лікарські форми мають головний недолік – повільну дію. Вони надходять у кишечник, розчиняються, звільняючи діючі речовини, які всмоктуються в слизову оболонку ШКТ, потрапляють у кров і надають необхідний терапевтичний ефект. Серед переваг цієї групи слід виділити зручність використання та різноманітність доступних форм - можна підібрати ліки, залежно від уподобань.
- Сублінгвальні засоби для розсмоктування. Щоки та зона під язиком насичені капілярами – дрібними кровоносними судинами. Ліки виділяються тим, що потрапляють у кров, минаючи шлунково-кишковий тракт. Вони надходять у печінку в малих дозах, їх можна приймати людям похилого віку та дітям.
- Ректальні та вагінальні мають високу біодоступність завдяки тому, що слизова оболонка піхви та прямої кишки відрізняються посиленим кровообігом та активним лімфоток. Активні речовини потрапляють одразу в кров, ці препарати ідеальні для людей із подразненим шлунком. Їх головний мінус - неможливість прийому в будь-якому місці та обов'язкова попередня підготовка (клізма, спринцювання). Іноді можливі алергічні реакції при повторному застосуванні.
- Зовнішні лікарські препарати, ціни на які доступні, мають різноманітну дію: протизапальну, протимікробну, пом'якшувальну, гормональну та ін.
- Парентеральні препарати для ін'єкцій: підшкірних, внутрішньом'язових, внутрішньовенних у вигляді ампул з готовими ліками або порошком для приготування розчину діють швидко, але вимагають спеціальних знань щодо введення. Без застосування спеціальних дезінфікуючих засобів є ризик занесення інфекції.
Форми випуску медикаментів
Фармацевтична промисловість випускає лікарські препарати у різних формах:
- таблетки;
- капсули;
- сиропи;
- порошки для виготовлення орального розчину;
- мазі;
- гелі;
- креми;
- емульсії;
- супозиторії;
- розчини для ін'єкцій;
- ліофілізати для виготовлення ін'єкційного розчину.
Висновок про те, який вид препарату призначити в конкретному випадку, робить лікар, виходячи з багатьох факторів. Перед покупкою слід ознайомитися з інструкцією. В нашій інтернет-аптеці ви знайдете великий асортимент засобів різного призначення. Співпрацюючи безпосередньо з офіційними дистриб'юторами ми зберігаємо доступні ціни на лікарські препарати в Україні. Довідкова служба працює у режимі онлайн. Досвідчені фармацевти готові відповісти на ваші запитання та допомогти оформити замовлення. Про способи доставки по Україні та наявність товару докладно розкажуть менеджери. Зателефонуйте та замовте необхідні препарати, щоб забути про недуги та хвороби.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Медикаменти |
✅ Кількість препаратів | 7385 |
✅ Форма випуску | Таблетки, Розчин, Краплі, Мазь, Капсули, Листя, Олія, Гель, Порошок, Гранули, Супозиторії, Суспензія, Аерозоль, Корені, Спрей, Сироп, Крем, Драже, Плоди, Фіточай, Збір, Екстракт, Песарії, Бальзам, Пастилки, Льодяники, Трава, Шампунь, Бруньки, Жувальна гумка, Лінімент, Паста, Емульсія, Квітки, Лак, Пагони, Супліддя, Стовпчики, Насіння, Кора, Рідина, Лосьйон, Розмір , Імплантат , Концентрат , Пластир , Настойка , Чай , Кореневища , Таблетки вагінальні , Спіраль внутрішньоматкова , Ліофілізат |
Медикаменти ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», вересень 2024
Назік дитячий спрей назальний флакон 10 мл | 147.9 ₴ |
М'яти перцевої листя у фільтр-пакетах 1,5 г №20 | 47.1 ₴ |
Корвалол краплі флакон 50 мл | 50 ₴ |
Ліпразид таблетки 10 мг №30 | 87.6 ₴ |