Знеболюючі та жарознижуючі засоби

Фільтр
Виробник: Індоко Ремедіс
Loading ...
Виробник: Unique Pharmaceutical Laboratories (Індія)
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 40 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 200 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Гранули
Дозування: 100 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 200 мг
Виробник: Олів Хелтхкер
Loading ...
Дозування: 500 мг
Виробник: Євро Лайфкер
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 25 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Дозування: 10 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Гель
Дозування: 10 мг/г
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...

Жарознижувальні та знеболюючі препарати – медикаменти, що застосовують для полегшення самопочуття пацієнта під час різних захворювань. Залежно від клінічної картини ці засоби можна приймати окремо або в комплексі.

Жарознижувальні препарати застосовують за підвищеної температури тіла, що спричинена запальним процесом чи інфекційним захворюванням. Деякі сучасні жарознижувальні засоби мають і легку знеболювальну дію. Це, зокрема, такі препарати як ібупрофен, парацетамол, ацетамінофен, аспірин.

Знеболювальні препарати застосовують для купірування больових відчуттів різної природи: головного, зубного, м'язевого, менструального, болю в спині. Препарати цієї групи допомагають боротися з приступами мігрені, болями, що виникають на тлі артриту, травм чи після хірургічних втручань.

Залежно від складу та механізму дії препарати зі знеболювальним ефектом бувають різних видів:

  • нестероїдні протизапальні – можуть бути ефективними для купірування больових відчуттів при невралгії, запальних процесах в хребті, суглобах, м’язах, а також під час зубного чи менструального болю (ібупрофен, німесулід);
  • анестетики місцевої дії – блокують больову чутливість у певній ділянці, ефективні при болях у горлі, вухах; бувають у таблетках, краплях, спреях, засобах для зовнішнього нанесення (гексорал, отипакс);
  • спазмолітики – усувають спастичні болі, що спричинені спазмами в гладких м’язах внутрішніх органів та судин (но-шпа, папаверин);
  • анальгетики – ефективні за слабкого та середнього больового синдрому, як-то зубний, головний, періодичний біль у жінок, мають легку жарознижувальну дію (панадол, ефералган);
  • знеболювальні засоби комбінованої дії – містять речовини різної активності, що підсилюють одне одного (лідокаїну гідрохлориду, дибукаина гидрохлорид).

Широке розмаїття знеболювальних і жарознижувальних засобів дозволяє вибрати ефективний засіб для будь-яких потреб.

Які знеболювальні та жарознижувальні препарати є в нашому каталозі

В асортименті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» ви знайдете найпопулярніші та найефективніші медикаменти з групи знеболювальних і жарознижувальних. Ми пропонуємо сертифіковані лікарські засоби популярних вітчизняних та закордонних виробників. Це ті препарати, що лікарі найчастіше призначають пацієнтам для купірування болю:

  • в спині;
  • головного;
  • зубного;
  • менструального;
  • спричиненого мігренями.

Також у нашій аптеці можна придбати знеболювальні загальної дії, спазмолітики, місцеві знеболювальні (анестетики). У великому асортименті є й жарознижуючі препарати.

У каталозі є засоби на основі різних дієвих речовин, у дозуванні для дітей і дорослих. У нас можна купити знеболюючі таблетки та капсули, препарати у формі гранул, сиропів, супозиторій, розчинів для зовнішнього застосування, а також для ін’єкцій і крапельниць. Більшість відпускаються без обмежень, проте є й такі, що продаються за рецептом лікаря.

Купити знеболювальні та жарознижувальні засоби в аптеці «Бажаємо здоров’я»

Скориставшись пропозицією аптеки «Бажаємо здоров’я», ви отримуєте змогу швидко і за помірну ціну купити сертифіковані медпрепарати. Наші переваги – широкий асортимент фармацевтичної продукції, вигідні ціни та можливість купівлі онлайн.

Вартість, за якою можна замовити той чи інший засіб, вказана в каталозі. В описі до кожного артикула є інформація щодо препарату, а також офіційна інструкція виробника. Оформляйте замовлення на потрібні медикаменти через інтернет і забирайте у зручний час з найближчої аптеки. Повний перелік офлайн-аптек «Бажаємо здоров’я» ви знайдете на нашому сайті.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Знеболюючі та жарознижуючі засоби
✅ Кількість препаратів 497
✅ Форма випуску Таблетки, Гранули, Супозиторії, Гель, Мазь, Розчин, Суспензія, Капсули, Крем, Сироп, Настойнка, Спрей, Краплі

Знеболюючі та жарознижуючі засоби ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Спазмалгон таблетки №10 57.8 ₴