Догляд за хворим та реабілітація

Фільтр
Виробник: Біодекс ТОВ (Україна, Дніпро (Дніпропетровськ))
Loading ...
Виробник: Біодекс ТОВ (Україна, Дніпро (Дніпропетровськ))
Loading ...

Догляд за хворим та реабілітація

Догляд за маломобільними, хворими чи людьми похилого віку вимагає не тільки часу, терпіння та певних навичок, а й наявності спеціальних засобів. До них належать медичні товари для інвалідів та людей похилого віку, а також для пацієнтів, які проходять реабілітацію після перенесених тяжких захворювань або хірургічних втручань. Такі вироби значно полегшують процес догляду та допомагають створити комфортні умови для хворої людини.

Що входить до групи товарів для догляду та реабілітації

Класифікація виробів медичного призначення, встановлена в Україні, чітко визначає товари, що потрапляють до категорії засобів реабілітації для лежачих хворих. В аптеці представлений великий вибір таких виробів за доступною ціною, який ви можете купити онлайн з доставленням.

Види медичних товарів для догляду та реабілітації:

 1. Приймачі біологічних рідин – представлені сечоприймачами різного об'єму, калоприймачами та підкладними суднами. Виготовляються з поліетилену, пластмаси, поліпропілену, з різною кількістю використання (одноразове та багаторазове). Враховують анатомічні особливості організму, що створює максимальну зручність під час використання.
 2. Клінічне харчування – суміші або розчини, призначені для парентерального або ентерального прийому та містять повноцінний комплекс поживних речовин. Використовуються як самостійне джерело їжі або у комбінації з іншими продуктами для забезпечення повноцінного харчування хворої людини.
 3. Милиці, тростини та інша ортопедична продукція – допоміжні засоби, необхідні при захворюваннях опорно-рухового апарату, у період лікування та реабілітації.
 4. Товари для проведення санітарно-гігієнічних процедур, які допомагають стежити за чистотою тіла, постільних речей, меблів і захищають шкіру від висипань, почервоніння, сверблячки.
 • клейонки, круги підкладні та інші вироби,
 • косметичні засоби: вологі серветки, шампуні, пасти, порошки, креми;
 • підгузки для дорослих та дітей;
 • пелюшки;
 • урологічні прокладки. 

Всі товари для лежачих хворих та людей, що знаходяться на реабілітації, представлені в нашому каталозі, дозволені до використання як у клініках, так і в домашніх умовах, тому що пройшли клінічні дослідження на безпеку, функціональність, стерильність та інші параметри, які дозволяють отримати сертифікацію.

Як правильно вибрати товари для інвалідів

Критерії вибору залежать від виду товару, який буде використаний у догляді та реабілітації. Але є основне правило, яке для всіх виробів залишається загальним – засіб не повинен завдавати дискомфорту хворій людині, щоб не погіршити її фізичний стан.

Важливим критерієм вибору будуть:

 • функціональність;
 • практичність;
 • простота використання;
 • безпека.

Показник функціональності враховує характер захворювання чи травми, вагу, зріст, стать та вік пацієнта. Наприклад, сечоприймачі можуть бути для хлопчиків та дівчаток, для дітей та дорослих, як і підгузки. Товари для реабілітації, до яких належать ортопедичні вироби, повинні зменшувати навантаження тіла на пошкоджені ділянки, підтримувати комфортний стан та покращувати мобільність. А клінічне харчування – джерелом енергії, яка необхідна людині для швидкого відновлення та підтримки фізіологічних життєвих функцій.

Товари для інвалідів, лежачих і хворих людей повинні бути виготовлені з матеріалів, які не викликають алергічних реакцій, легко миються і мають високу зносостійкість. Наприклад, сечоприймачі з поліетилену призначені для одноразового використання. Але попри це, вони повинні бути максимально міцними, щоб утримати досить великий обсяг сечі та виключати навіть вірогідність підтікання.

Параметр простоти важливий як для хворої людини, так і для того, хто її доглядає. Складні незручні конструкції ускладнюють догляд, викликають неприємні відчуття у перших і забирають час у других.

Товари повинні бути атравматичними, стерильними та гіпоалергенними. Наприклад, вибираючи косметичні засоби, підгузки, урологічні прокладки, слід звертати увагу на склад компонентів, які здатні викликати алергічні реакції у хворої людини через підвищену чутливість до них.

Купуючи товари для людей похилого віку в нашій аптеці, ви можете проконсультуватися з фармацевтом, який детально розповість про особливості кожного виробу, уточнить наявність та допоможе зробити правильний вибір.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Догляд за хворим та реабілітація
✅ Кількість препаратів 262