Товари для носа, вух та горла

Фільтр
Виробник: Делтасфарма Індія Приват Лімітед
Loading ...
Дозування: 0,9%
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Виробник: АРКОНА Лабораторія Стоматологічної Фармакології
Loading ...

Товари для носа, вух і горла

Отоларингологія охоплює ураження вуха, горла та носа, тому препарати від ЛОР-захворювань належать до однієї категорії медикаментозних засобів. Ці органи анатомічно близькі, тому інфекція, яка вразила один з них, впливає на інші. До ЛОР-захворювань належить гайморит, риніт, отит, ларингіт, фарингіт та ін. Вони можуть розвиватися самостійно або стати наслідком ГРВІ, грипу, застуди. Мета ліків при ЛОР-захворюваннях – зняття запалення та відновлення функцій уражених органів. 

В аптеці «Бажаємо здоров'я» представлений великий вибір препаратів для лікування носа, вух і горла. Ви підберете протизапальні або противірусні препарати при ЛОР-захворюваннях в залежності від виду інфекції та симптомів. При цьому не варто займатися самолікуванням, перед замовленням ліків необхідно проконсультуватися з лікарем.

Види препаратів від ЛОР-захворювань: профілактика та лікування

Для зручності користувачів розділ каталогу розділений на категорії:

 1. Гірчичники. Протизапальний знеболювальний зігрівальний компрес. Гірчичники використовуються при бронхіті, пневмонії, затяжному кашлі.
 2. Засоби від алергії. Сезонні загострення призводять до закладеності носа. Тому при наявності алергії в аптечці повинні бути ЛОР-ліки, вони випускаються у вигляді крапель для носа.
 3. Засоби від застуди. У цій категорії представлені спреї та краплі для носа, а також мазі та бальзами. Ці засоби рекомендується використовувати в комплексі з іншими видами лікування.
 4. Засоби від хропіння. Цей неприємний стан може свідчити про серйозні захворювання та привести до сумних наслідків, тому потрібно подбати про його усунення. Від хропіння допомагають спреї та аерозолі.
 5. Засоби для вух. У цій категорії препаратів для лікування ЛОР-органів представлені краплі, спреї та фітосвічки.
 6. Засоби для горла та порожнини рота. Найчастіше віруси та інфекції вражають саме ці органи. З ними допомагають боротися капсули, спреї, розчини, гелі.
 7. Засоби для носа. Краплі, гелі, мазі та бальзами усувають симптоми та причини їх появи.

За принципом дії препарати діляться на наступні види:

 • судинозвужувальні;
 • десенсибілізуючі;
 • сульфаніламідні;
 • протизапальні;
 • знеболювальні.

З метою профілактики ЛОР-захворювань необхідно уникати переохолоджень і протягів. Також потрібно зміцнювати імунітет.

Особливості онлайн-замовлення в інтернет-аптеці

У каталозі аптеки «Бажаємо здоров'я» представлені противірусні та протизапальні засоби при ЛОР-захворюваннях різної форми випуску:

 • краплі;
 • спреї;
 • мазі;
 • бальзами;
 • розчини.

Перед оформленням замовлення можна ознайомитися з описом засобів, порівняти ціни на протизапальні препарати при ЛОР-захворюваннях і подивитися фото упаковки. Доставка виконується до найближчого аптечного пункту мережі. Список та адреси ви можете подивитися у відповідному розділі сайту.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Товари для носа, вух та горла
✅ Кількість препаратів 150
✅ Форма випуску Спрей, Розчин

Товари для носа, вух та горла ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Аквабриз морська вода аерозоль для носа 125 мл, Фідем Фарм 174.1 ₴
Хлорофіліпт спрей для горла 30 мл, Профі Фарм 61.5 ₴