Препарати від вошей

Фільтр
Форма випуску: Розчин
Виробник: Червона зірка
Loading ...
Форма випуску: Емульсія
Дозування: 20%
Виробник: Житомирська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Крем
Дозування: 250 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Спрей
Дозування: 0,5%
Виробник: Стома
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Стома
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 20%
Виробник: Талліннський ФЗ
Loading ...
Дозування: 250 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Червона зірка
Loading ...
Форма випуску: Емульсія
Дозування: 20%
Виробник: Здоров'я ФК
Loading ...

Позбутися паразитів які є причиною сверблячки шкіри голови та інших ділянок тіла людини з волосяним покривом, допоможуть засоби від вошей, або протипедикульозні препарати. Поява вошей (педикульоз) - ектопаразитне захворювання шкіри, яке передається від людини до людини. Особливо страждають від нього діти.

Види препаратів від вошей

Лікування педикульозу вимагає часу та спеціальних ліків. Усі засоби від вошей та гнид поділяються на такі групи:

 1. Піретрини та синтетичні піретроїди – препарати, що містять перметрин. Це природні засоби, до складу яких входить одна з багаторічних трав родини Айстрових (наприклад, ромашка далматська). Їх відрізняє висока ліпофільність: проникаючи у зовнішню оболонку вошей, речовина має паралізуючу дію на нервову систему паразита.
 2. Фосфорорганічні сполуки – препарати, що містять малатіон та фентіол, які діють на руховий нерв комах. Відбувається знищення не лише вошей та личинок, а й відкладених ними яєць.
 3. Комбіновані препарати містять перметрин і фосфорорганічні сполуки, які посилюють і доповнюють один одного.
 4. Засоби від вошей, які мають фізичний вплив на паразитів, що призводить до їх зневоднення та подальшої загибелі. Крім того, у цих ліках містяться компоненти, що мають властивість розчиняти клейку речовину, яка утримує гнид у волоссі.
 5. Ароматичні вуглеводні, що містять бензилбензоат, їх призначають у разі протипоказань до ліків-піретроїдів.

З недорогих засобів від вошей в аптеках можна придбати розчини на основі чемериці. Але їх не можна застосовувати, якщо на голові чи обличчі є рани або подряпини.

Лікарські форми препаратів

В аптеці можна купити засоби від вошей, ефективне застосування яких допоможе позбутися паразитів як дорослому, так і дитині, в наступних формах випуску:

 • концентрат емульсії;
 • гель;
 • рідина на гелевій основі;
 • крем-шампунь;
 • шампунь;
 • спрей;
 • аерозоль;
 • крем;
 • мазь;
 • емульсія;
 • розчин;
 • спиртова настоянка.

Замовити та купити засіб від вошей, ціна якого буде невисокою, можна в нашій інтернет-аптеці. Широкий асортимент, представлений на сайті, дозволить підібрати засоби будь-яким категоріям пацієнтів, включаючи вагітних жінок. Зателефонуйте і дізнайтеся про наявність ліків, що цікавлять, та їх ціну.

Часті питання

Скільки коштують протипаразитарні засоби в онлайн-аптеці?

Ціна лікарських препаратів залежить від виробника та обсягу флакона чи упаковки. Як правило, вітчизняні препарати коштують дешевше за закордонні.

Які недорогі товари є у категорії «Протипаразитарні засоби»?

У даній категорії можна вибрати емульсії, креми та розчини на основі бензилбензоату. Також є недорогі препарати із діючою речовиною перметрин.

Які протипаразитарні засоби популярні у 2022 році?

У 2022 році особливо користуються попитом шампуні від педикульозу на основі малатіону та фентіолу, тому що вони активно знищують не лише дорослих особин вошей, а й гнид – відкладених вошами яєць.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Препарати від вошей
✅ Кількість препаратів 7
✅ Форма випуску Розчин, Крем, Емульсія, Спрей

Препарати від вошей ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Чемерична вода розчин флакон 100 мл 85.3 ₴
Перметрин спрей 0,5% балон 50 г 97 ₴
Перметрин розчин нашкірний 0,5% флакон 50 мл 30.8 ₴