Мінерали

Фільтр
Виробник: Натурпродукт Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Такеда
Loading ...
Виробник: Профарма Плант
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Такеда
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Gadot Biochemical Industries Ltd
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Контракт Фармакал Корпорейшн
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Контракт Фармакал Корпорейшн
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Омніфарма Київ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Омніфарма Київ
Loading ...
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Виробник: Голден-фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: NOW INTERNATIONAL
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Лабораторіос БІО-ДІС Еспанія
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: ГлобіФер Інтл
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Такеда
Loading ...

Для підтримки здоров'я людини застосовуються вітамінно-мінеральні комплекси, які працюють на необхідному рівні для зміцнення імунної системи. Вони постачають необхідні речовини для повноцінного функціонування організму. Випускаються в різних формах та з різним вмістом речовин.

Вітамінно-мінеральний комплекс та його особливості

Вітаміни та мінерали можуть бути призначені лікарем як профілактика авітамінозу або для проведення відновлювального курсу після перенесеної тяжкої хвороби або прийому антибіотиків. Також вони призначаються для зміцнення імунітету та відновлення балансу при вагітності. Добавки можна придбати для догляду. Існують засоби, спрямовані на зміцнення волосся та нігтів. Додатково купуються препарати, спрямовані на покращення якості шкіри. Такі товари розділені за віковими групами та мають різне співвідношення компонентів.

Класифікація добавок

Вітаміни та мінерали купити можна в різних видах. Вони продаються як БАДи, які не є лікарськими засобами, і можуть прийматися без рекомендації лікаря. Це можуть бути препарати з невеликим переліком компонентів чи мультивітамінні комплекси. Серед універсальних засобів можна виділити вітамінно-мінеральний комплекс, купити який можна для поповнення організму поживними речовинами, такими як вітаміни A, B, C, D, E, та мінералами, незамінними для нормального функціонування організму. У риб'ячому жирі міститься величезний список елементів, тому його також можна віднести до універсальних. Серед вітамінних добавок можна виділити три групи, що включають кілька видів елементів:

 1. Жиророзчинні. У цей клас можна включити вітаміни групи A, D, E, K. Їхньою особливістю вважається те, що вони накопичуються в жировій тканині організму, тим самим створюючи запас.
 2. Водорозчинні. Сюди відносяться групи B і C. Ці види розчиняються в рідинах тіла й виводяться з продуктами життєдіяльності людини, тому не можуть накопичуватися, і потрібне постійне їх поповнення. Група B настільки широка, що багато фахівців виділяють її в окремий клас. Вона містить безліч кислот, що беруть участь у клітинних процесах.

Кожен із перерахованих видів може бути включений до комплексу або використовуватись окремо. Все залежить від мети прийому препарату.

У яких випадках необхідно приймати вітаміни?

Організм для повноцінної роботи потребує підживлення. Вітаміни та мінерали купити можна на свій розсуд або за рекомендацією лікаря. Комплекс підбирається з урахуванням потреб та загального стану здоров'я людини, тому можна виділити кілька симптомів, коли купівля добавок буде необхідна:

 1. Підвищена стомлюваність. Подібний прояв часто зустрічається взимку й на початку весни, коли одержання компонентів від сезонних овочів та фруктів неможливе.
 2. Погіршення якості шкіри. Вона може стати сухою, лущитися або на ній можуть з'явитися плями та роздратування.
 3. Тонке і ламке волосся та нігті. Це говорить про нестачу кальцію та вітаміну D.
 4. Прийом антибіотиків. Ці ліки сильні та суттєво впливають на організм у цілому. Щоб додати йому сил на відновлення, необхідне підживлення вітамінами.
 5. Як профілактика. Імунітет підтримується за рахунок речовин, що дають енергію та сили. Люди потребують підживлення у міжсезоння, коли є високий ризик виникнення застудних захворювань.
 6. Вагітність. Виношування дитини припускає, що плід забирає частину поживних речовин у матері для свого розвитку, тому для вагітних формуються комплекси зі збільшеним співвідношенням деяких важливих елементів.

Все це є ключовим показником для того, щоб розпочати прийом добавок. Навіть за самостійного рішення про прийом бажано, але не обов'язково, отримати консультацію в лікаря.

Форми випуску

На вітамінно-мінеральний комплекс ціна залежатиме від форми випуску препарату, обсягу упаковки та виробника. Серед форм випуску можна виділити такі варіанти:

 • таблетки;
 • капсули;
 • порошки;
 • гелі;
 • жувальні пігулки;
 • ін'єкції.

Усі вони підбираються з розрахунку зручності застосування та мети використання. Для дорослих підійде будь-який варіант. Дітям краще давати гель або жувальні пігулки, оскільки вони солодкі та мають приємний смак. Ін'єкції найчастіше застосовуються при стаціонарному лікуванні та не підходять для самостійного застосування. Наша аптека «Бажаємо Здоров’я» пропонує купити вітаміни та комплекси із асортименту за привабливою ціною. Під час замовлення можна оформити доставку. Про її особливості консультація надається менеджером по телефону. Для зручності вибору та ознайомлення з властивостями препарату можна прочитати відгуки покупців.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Мінерали
✅ Кількість препаратів 188
✅ Форма випуску Таблетки, Порошок, Суспензія, Краплі, Капсули, Розчин

Мінерали ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Селенорм таблетки №50 266 ₴
Магне B6 розчин ампули 10 мл №10 169.1 ₴