Інгалятори та комплектуючі

Фільтр
Виробник: Weony (Shenzhen) Technology
Loading ...
Виробник: Shenzhen Bi-Rich Medical Devices Co.
Loading ...
Виробник: Foshan Hongfeng Co., Ltd
Loading ...
Виробник: Shenzhen Bi-Rich Medical Devices Co.
Loading ...

Медичні інгалятори – це медичне обладнання, що використовується для введення ліків безпосередньо в легені через інгаляції. Це невеликі портативні пристрої, які перетворють лікарські засоби в дрібнодисперсний аерозоль, що в подальшому допомагає доставити точну кількість ліків безпосередньо в дихальні шляхи. Зазвичай вони складаються з небулайзерної камери, трубки інгаляційної та маски.

Для чого потрібні інгалятори

Інгалятори компресорні використовуються для лікування низки респіраторних захворювань, допомагають подолати напади астми, полегшити загострення обструктивного захворюванням легень (ХОЗЛ) та інші стани, що впливають на дихання.

Купити інгалятор – хороша ідея, адже це корисний апарат для всієї родини.

Які медичні інгалятори є в нашому каталозі

В аптеці «Бажаємо здоров’я» є високоякісна медтехніка, широкий асортимент медичних інгаляторів, що задовольнить потреби як дорослих, так і дітей. У нашому каталозі є такі інгалятори:

  1. Компресорний інгалятор – пристрій, який використовує стиснене повітря для розпилення лікарського препарату в тонкі аерозольні частинки. Механізм дії полягає у розподілі ліків на дрібні частки, які легко проникають у дихальні шляхи. Переваги: доступність, простота використання та підходить для різних типів препаратів.
  2. Ультразвуковий інгалятор – пристрій, який використовує ультразвукові хвилі для розпилення лікарських речовин у вигляді аерозолю. Механізм дії полягає у перетворенні ліків у тонкодисперсний аерозоль з допомогою ультразвукових коливань. Переваги: швидкість, тиха робота та можливість використання з більшістю препаратів, за винятком віскозних та масляних розчинів.
  3. Інгалятори (небулайзери) для дітей – спеціальні інгалятори, розроблені з урахуванням особливостей дитячого організму. Механізм дії аналогічний компресорним або ультразвуковим інгаляторам, але з додатковим акцентом на комфорт та безпеку для дітей. Переваги: дитячі дизайни, низький рівень шуму та зручність використання для дітей.
  4. Меш-інгалятори (електронно-сітчасті) – інноваційні пристрої, які розпилюють лікарські речовини через мікроскопічну сітку з допомогою вібрацій. Механізм дії полягає у розпиленні препаратів на наночастинки, що глибоко проникають у дихальні шляхи. Переваги: висока ефективність, портативність, тиха робота та можливість використання з широким спектром медикаментів, включаючи віскозні та маслянисті розчини. Меш-інгалятори підходять для лікування різних захворювань дихальних шляхів, а також для дітей і дорослих, оскільки вони забезпечують комфортне та ефективне введення препаратів.

У кожної моделі є певні плюси та недоліки, тож радимо детально вивчити технічні характеристики перед тим, як придбати небулайзер.

Чому варто купити медичні інгалятори в аптеці «Бажаємо здоров’я»

Медичні інгалятори – незамінний інструмент для лікування захворювань дихальних шляхів. Купити якісний та надійний інгалятор варто в аптеці «Бажаємо здоров’я» з таких причин:

  1. Широкий вибір інгаляторів. У нашому асортименті представлено небулайзери та інші різновиди медичної техніки, що підходять для лікування захворювань – як дихальних шляхів, так і інших.
  2. Якість та надійність продукції. У нас ви знайдете тільки перевірені та сертифіковані інгалятори від надійних виробників. Усі наші товари відповідають вимогам і стандартам якості.
  3. Компетентні фахівці. Наші фармацевти завжди готові допомогти вам вибрати найбільш відповідний інгалятор для ваших потреб.
  4. Помірна вартість на товари. Ми пропонуємо інгалятори в інтернеті за доступними цінами, щоб зробити лікування дихальних захворювань доступним для кожного.
  5. Зручний сервіс. Ми дбаємо про наших клієнтів і надаємо надати гарантію на продукцію і медичні препарати з нашого каталогу.

Не зволікайте й замовляйте медичні інгалятори онлайн в аптеці «Бажаємо здоров’я» зараз, щоб здоров’я ваших легенів було завжди на висоті! Купити інгалятор для дихання – відмінна інвестиція у власне здоров’я. Будьте здорові!

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Інгалятори та комплектуючі
✅ Кількість препаратів 37

Інгалятори та комплектуючі ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Інгалятор тепловологий в упаковці 95.1 ₴
Інгалятор Гамма Хом (Gamma Home) компресорний 827.9 ₴
Інгалятор Гамма Ефект Макс (Gamma Effect Max) компресорний 1098 ₴