Жовчний міхур та печінка

Фільтр
Форма випуску: Розчин
Виробник: Здравофарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Харківська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фарм Райз
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Виробник: Ключі Здоров'я
Loading ...
Виробник: ТОВ (Україна, Харків)
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фарматіс
Loading ...
Виробник: Лабіалфарма
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фарматіс
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Альпіфлор
Loading ...
Форма випуску: Плоди
Виробник: Віола
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: МедПро Нутрасеутікалс
Loading ...
Виробник: Маклеодс Фармасьютикалс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Про-фарма УА
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Вітабіотікс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Нутримед
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Бовіос Фарм
Loading ...
Виробник: EuBion Corporation
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Фармафлор с.р.л. (Італія)
Loading ...

Вітаміни та БАДи для печінки з натуральних інгредієнтів покликані підтримати функціонування органу в правильній динаміці. Препарати цієї категорії стимулюють регенерацію печінки, збагачуючи щоденний раціон компонентами, які підтримують роботу організму без збоїв. Вони додатково мають дезінтоксикаційну дію та підтримують обмінно-відновні процеси в клітинах залози (гепатоцитах).

Які функції в організмі виконують печінка та жовчний міхур

Однією з найважливіших функцій найбільшої залози є дезінтоксикаційна. Печінка нейтралізує токсини, перетворює аміак на сечовину, руйнує алкоголь і нікотин, відповідає за зв'язування та метаболізм ліків. Залоза бере участь у дезактивації надлишку гормонів, що надходять ззовні, так і тих, що виробляються організмом. Печінка також відіграє важливу функцію у перетвореннях гему, що входить до складу гемоглобіну та інших білкових сполук. Він модифікується в білірубін, що виділяється з печінковою жовчю. Підвищення його концентрації в організмі викликає жовтяницю. Печінка бере участь у перетворенні вуглеводів на глюкозу, тим самим виробляючи енергію для організму. Вуглеводи розщеплюються системою травлення до глюкози та відкладаються у вигляді глікогену. Коли організм відчуває підвищену потребу в енергії, залоза знову перетворює глікоген на глюкозу. Додатково печінка відіграє важливу роль у синтезі сечовини – процес дезамінування. Клітини залози фільтрують бактерії, віруси, грибки та паразитів (фагоцитоз) завдяки ретикулярній структурі. Потім шкідливі молекули та сполуки розщеплюються у харчових клітинах – макрофагах. Жовчний міхур продукує жовч, яка відповідає за перетравлення жирів та всмоктування жиророзчинних вітамінів (А, D, Е та K). До складу жовчі входять фосфоліпіди, жирні кислоти, холестерин, білірубін, електроліти, вода та первинні жовчні кислоти (холева та хенодезоксихолева кислота). Жовчний міхур зберігає жовч, яка також сприяє очищенню організму від токсинів та засвоєнню необхідних вітамінів.

Симптоми порушення роботи печінки та жовчовивідних шляхів

Залоза має регенеративні здібності, проте це не означає, що потрібно ігнорувати симптоми, які можуть свідчити про порушення її функції. Біодобавки для печінки дають можливість без застосування фармакологічних лікарських засобів налагодити роботу органу. До прямих симптомів порушень відносять:

 • Біль -– насправді печінка боліти не може, тому що позбавлена нервових закінчень. Больові відчуття у верхній епігастральній ділянці виникають внаслідок збільшення органу та його тиску на навколишню серозну оболонку.
 • Жовтяниця або пожовтіння шкіри, слизових оболонок та білків очей – найчастіше спостерігається у немовлят.
 • Інші шкірні симптоми – свербіж, формування пігментних змін та синців на шкірі.
 • Метеоризм – регулярне скупчення газів у шлунково-кишковому тракті.
 • Хронічний розлад шлунка – виявляється у постійних діареях чи запорах.
 • Непереносимість жирів та алкоголю, порушення всмоктування поживних речовин – вимагають використання БАДів для жовчного міхура та печінки.
 • Загальна слабкість, втома, розлад концентрації уваги, втрата ваги.

Крім того, можуть виникнути нудота, блювання, небажання їсти. Ознаками захворювань також є зміни морфології та підвищення показників печінкових проб. При спостереженні кількох симптомів із зазначеного переліку необхідно звернутися до лікаря за консультацією. Приймати біологічно активні добавки самостійно в жодному разі не рекомендується.

Ефективність БАДів для підтримки печінки та жовчного міхура

Вказані раніше симптоми виступають показаннями до прийому біодобавок, оскільки останні націлені на відновлення роботи печінки та жовчного міхура. Позитивні результати прийому:

 • насичення органів живильними елементами;
 • зміцнення структури залози;
 • допомога у виведенні токсинів;
 • підвищення опору організму до негативних впливів ззовні;
 • зміцнення імунітету;
 • профілактика хвороб ШКТ.

БАДи для печінки та жовчного міхура виготовляються з натуральних компонентів і перед покупкою вимагають консультації з лікарем.

БАДи для печінки та жовчного міхура в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров'я» з доставкою по Україні

Купити вітаміни при захворюваннях жовчного міхура, біодобавки та інші засоби для лікування печінки ви можете на нашому сайті. У разі виникнення труднощів ви можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті аптеки. У каталогах вказана актуальна ціна на товари, їх наявність та форми випуску.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Жовчний міхур та печінка
✅ Кількість препаратів 133
✅ Форма випуску Капсули, Розчин, Таблетки, Олія, Порошок, Плоди, Екстракт, Краплі, Сироп

Жовчний міхур та печінка ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Силібінорм таблетки №80, Профі Фарм 175.2 ₴
Холосас плюс сироп флакон 200 мл, Профі Фарм 95.6 ₴
Амінофід саше 10 мл №20, Фідем Фарм 488.4 ₴