Тонометри механічні

Фільтр
Виробник: Wuxi Exanovo Medical Instrument
Loading ...
Виробник: Ningbo Free Trade Zone Tenso Medical Instruments
Loading ...
Виробник: Wenzhou Longwan Medical Device Factoy
Loading ...
Виробник: Ningbo Free Trade Zone Tenso Medical Instruments
Loading ...
Виробник: Wenzhou Longwan Medical Device Factoy
Loading ...
Виробник: Wuxi Exanovo Medical Instrument
Loading ...
Виробник: Ей енд Ді Компані
Loading ...
Виробник: Wenzhou Kangju Medical Instrument
Loading ...
Виробник: Ей енд Ді Компані
Loading ...

Попри те, що в наш час є чимало сучасних тонометрів із вбудованими мікропроцесорами та електронними екранами, досі найпопулярніший апарат для вимірювання тиску — механічний тонометр.

Тонометри механічні

Механічні тонометри — класичні пристрої для вимірювання артеріального тиску аускультативним методом (на ліктьовій артерії). Ця модель часто зустрічається в медичних установах, а також нею користуються більшість людей похилого віку, яким важко освоїти електроніку. Механічний манометр коштує недорого в порівнянні з автоматичними аналогами, що спонукає до придбання приладу людей пенсійного віку.

В комплект стандартного механічного тонометра зазвичай входять:

  • манжета, яку надягають на руку пацієнта;
  • груша для нагнітання повітря в манжету;
  • манометр зі шкалою в мм рт. ст.;
  • стетоскоп.

В комплектації деяких моделей стетоскопи можуть бути відсутні, але їх, як й інші комплектуючі, можна купити окремо.

Які переваги механічного тонометра?

Якщо порівнювати тонометр механічний з електронними моделями, то перший, хоч і уступає в плані технологічності, проте має й певні переваги. Купити тискомір механічний варто тим, хто вибирає прилад з такими характеристиками:

  • невисока вартість;
  • висока точність вимірювання;
  • надійність;
  • довговічність;
  • компактність;
  • невелика вага;
  • простота у користуванні;
  • ремонтопридатність.

Механічний апарат для вимірювання тиску працює без батарейок, не потребує заряджання чи під’єднання до електромережі. Ця особливість робить його максимально автономним у використанні.

Якщо електронні моделі аналізують АТ і пульс самостійно, а по завершенні вимірювання видають звуковий сигнал, то в механічних приладах частоту серцевих скорочень доводиться відстежувати самостійно, покладаючись на власний слух. Однак якщо вміти правильно користуватися таким пристроєм, то похибка вимірювання мінімальна. До того ж можна в реальному часі оцінити картину серцевих скорочень, зауважити симптоми аритмії чи інших відхилень.

Як правильно вибрати механічний тонометр?

Кожен, хто планує купити прилад для вимірювання тиску механічного типу, повинен знати, як правильно вибрати модель. Для цього слід зважати на такі особливості:

  • розмір манжети — може бути в 4 варіантах: для новонароджених (7-12 см), дитяча (15-22 см), стандартна (22-32 см), універсальна (22-43 см);
  • комплектація — для домашнього використання краще підходять моделі зі стетоскопами; якщо плануєте користуватися приладом за межами дому, можна купити ручний тонометр з чохлом-сумкою;
  • тип стетоскопа — може бути автономним або вбудованим в манжету, вибір залежить від особистих вподобань.

Також варто звертати увагу на виробника. Прилади брендів, які спеціалізуються на розробці професійної медтехніки, зазвичай вимірюють артеріальний тиск з високою точністю, довговічні та зручні у використанні.

Як виміряти тиск механічним тонометром?

Тонометр механічний в порівнянні з електронним коштує недорого. Тож практично кожен може дозволити собі придбати такий прилад, щоб стежити за станом організму свого та близьких людей. За загальноприйнятими стандартами ВООЗ оптимальним показником АТ є 120/80 мм рт. ст. Відхилення від норми можуть вказувати на проблеми зі здоров’ям. Лікарі радять щоденно контролювати АТ літнім людям, особам, які страждають частими запамороченнями, головними болями, з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи.

Щоб прилад правильно вимірював АТ, необхідно:

  1. Манжету зафіксувати на плечі приблизно на рівні серця (нижній край має бути на 2-3 см вище ліктьової ямки).
  2. Надіти стетоскоп і прикласти його до ліктьової артерії.
  3. За допомогою груші накачати манжету повітрям (приблизно на 30 пунктів вище прогнозованого показника АТ).
  4. Плавно спустити повітря з манжети, вслухаючись у пульс.

Момент, коли стали чутними звуки пульсу в стетоскопі — систолічний показник АТ. Показник шкали, на якому звуки пульсу перестали прослуховуватися — діастолічний тиск.

Скільки коштує тонометр в аптеці «Бажаємо здоров'я»?

Купити тонометр механічний, а також пульсоксиметри та інші види медичної техніки можна в аптеці «Бажаємо здоров'я». Ми пропонуємо медичну продукцію за прийнятними цінами. Вартість тонометрів залежить від бренду, комплектації, моделі. Ціни коливаються в широкому діапазоні. Замовити потрібну модель тонометра можна через інтернет, вказавши адрес аптеки в Києві чи іншому населеному пункті України, звідки вам буде зручно забрати покупку.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Тонометри механічні
✅ Кількість препаратів 9

Тонометри механічні ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Тонометр 2B МС-20 механічний зі стетоскопом 525.2 ₴
Тонометр Гамма (Gamma) 700K механічний зі стетоскопом 516.6 ₴
Тонометр ПроМедіка (ProMedica) М-20 механічний 600.9 ₴
Тонометр Парамед Комфорт (Paramed Comfort) механічний 670.1 ₴