Проктологічні засоби

Фільтр
Виробник: Житомирська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Виробник: Farma-Derma
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Виробник: Егіс
Loading ...
Виробник: Житомирська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Виробник: Farma-Derma
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Виробник: Егіс
Loading ...
Виробник: Бовіос Фарм
Loading ...
Форма випуску: Гель
Виробник: Дан Фарм
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Виробник: Дан Фарм
Loading ...
Виробник: Харківська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Гель
Виробник: БИОКОН МНПО
Loading ...
Виробник: Органік Хелс ТОВ (Україна, Одеса)
Loading ...
Виробник: БИОФАКТОР (Польща)
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Виробник: Монфарм
Loading ...

Проктологічні проблеми - це часта неприємність для багатьох людей, яка може впливати на якість їхнього життя. Завдяки проктологічним засобам можна не тільки полегшити симптоми, але й вирішити деякі проблеми, пов'язані з товстим кишківником, прямою кишкою, анальним каналом та анальним отвором. Вони допомагають зменшити запалення, зупинити кровотечу, знеболити і сприяють загоєнню.

Види проктологічних засобів

На сучасному фармацевтичному ринку представлена широка гамма проктологічних засобів, які розроблені для різних потреб пацієнтів. Вони відрізняються не тільки формою випуску, але й механізмом дії, складом та іншими особливостями.

 • Свічки: Це найпопулярніший вид проктологічних засобів. Завдяки своїй формі вони легко вводяться в анальний отвір і мають миттєву дію. Вони можуть мати протизапальні, антибактеріальні, болезаспокійливі або загоювальні властивості.
 • Мазі та гелі:Наносять на уражену область анального отвору, злегка масажуючи. Також мазь та гель можна вводити в задній прохід за допомогою спеціального наконечника. Мають протизапальну, протисвербіжну, протинабрякову та антисептичну дію, сприяючи загоєнню пошкоджених тканин.
 • Таблетки: Оральні препарати призначені для лікування проктологічних захворювань зсередини, допомагаючи зменшити запалення та інші симптоми.
 • Мікроклізми: Використовуються для миттєвого полегшення симптомів, таких як запори або для очищення прямої кишки перед медичними процедурами.

Вибір проктологічних засобів

Правильний вибір проктологічних засобів - це ключ до ефективного лікування. Ось декілька порад, які допоможуть зробити вибір:

 1. Визначення причини: Перш ніж вибирати препарат, важливо визначити причину проблеми. Для цього може знадобитися консультація лікаря.
 2. Вивчення складу: Деякі люди можуть мати алергічні реакції на компоненти препарату. Уважно вивчайте склад перед покупкою.
 3. Форма випуску: Вибір лікарської форми того чи іншого препарату залежить від особистих потреб пацієнта та захворювання. Наприклад, для гострого болю свічки можуть бути найбільш ефективними, тоді як мазі ідеально підходять для довготривалого лікування.
 4. Рекомендації лікаря: Завжди дотримуйтеся рекомендацій вашого лікаря. Він може порадити конкретний препарат на основі вашої медичної історії та конкретних симптомів.

Вибравши правильний проктологічний засіб, можна ефективно і безпечно вирішити проктологічні проблеми, і поліпшити якість свого життя.

Самолікування проктологічних захворювань

Для лікування можна використовувати теплі сидячі ванни для зменшення болю та запалення, дотримання дієти з високим вмістом волокон для запобігання запорам, а також використання подушечок з охолоджуючим ефектом для полегшення незручностей. Проте при виявленні будь-яких непокійливих симптомів або загостренні стану рекомендується звернутися до проктолога.

Застосування проктологічних засобів

Застосування проктологічних засобів вимагає особливої уваги та відповідальності, адже неправильне використання може призвести до погіршення стану здоров'я. Важливо дотримуватися певних правил і рекомендацій, щоб забезпечити максимальну ефективність лікування.

 1. Завжди слідкуйте за рекомендованим дозуванням, яке вказане в інструкції або рекомендоване лікарем. Перевищення дози може призвести до побічних ефектів.
 2. Дотримуйтеся часу застосування, деякі проктологічні засоби потребують регулярного використання в певний час доби, тому важливо дотримуватися графіка.
 3. Перед введенням свічки або мазі необхідно провести гігієнічні процедури. Ретельно вимийте руки та анальну область м'яким милом та теплою водою.
 4. При введенні свічок необхідно розслабитися, лягти на бік, привести коліна до грудей і обережно ввести свічку у пряму кишку. Після цього рекомендується лежати протягом 15-20 хвилин.
 5. Більшість проктологічних засобів потребують зберігання в прохолодному, темному місці, подалі від дітей.
 6. Якщо ви застосовуєте інші медикаменти, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливої взаємодії.
 7. При перших ознаках алергічних реакцій або інших побічних ефектів негайно припиніть використання препарату та зверніться до лікаря.

Використовуючи проктологічні засоби правильно та відповідально, можна значно поліпшити стан здоров'я та уникнути можливих ускладнень. Завжди слідкуйте за рекомендаціями лікаря і вивчайте інструкцію до препарату перед його застосуванням.

Переваги покупки в аптеці «Бажаємо здоров'я»

Аптека мережі «Бажаємо здоров'я» пропонує широкий асортимент якісних проктологічних засобів. Всі препарати проходять строгий контроль якості і відповідають встановленим стандартам, а кваліфіковані фармацевти завжди готові надати консультацію і допомогти вибрати найкращий препарат для рішення делікатної проблеми. Обираючи аптеку

«Бажаємо здоров'я», ви отримаєте не тільки якісні препарати та вироби медичного призначення, але й професійний підхід.

Редакторська група
Оновлено
01.11.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Проктологічні засоби
✅ Кількість препаратів 27
✅ Форма випуску Супозиторії, Крем, Гель, Мазь

Проктологічні засоби ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Обліпихова олія фітосвічки ректальні при геморої №10, Профі Фарм 80.3 ₴